Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów
27.09.2023 po Aktualności

Naturalny wygląd drewna. Zobacz Woodec Dąb Turner

Okleina Woodec Dąb Turner. Must have tegorocznego sezonu

Znalezienie kompromisu pomiędzy naturalnym drewnem, a tworzywem PCV nie jest łatwe i często jest zmartwieniem wielu osób rozpoczynających budowę domu lub jego rewitalizację. Aby zapewnić inwestorom komfort wyboru, firma KRISHOME (dawniej KRISPOL) włączyła do oferty innowacyjną okleinę, która pozwala połączyć piękno naturalnego dębu z zaletami stolarki PVC.

Z przyjemnością informujemy, że dekor Woodec Dąb Turner jest już dostępny w naszej ofercie.

Elegancja naturalnego drewna

Woodec Dąb Turner to wyjątkowa okleina, która wiernie odwzorowuje rysunek drewna, a także daje ciekawy efekt haptyczny. Pod palcami wyraźnie wyczuwalna jest struktura okleiny, przy zachowaniu pełnej trwałości PVC. Okleina jest odporna na zarysowania, a także bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

Nie od dziś wiadomo, że drewno wymaga specjalnej konserwacji, jest bardziej podatne na czynniki zewnętrzne i urazy mechaniczne. Budując dom z jednej strony Inwestor bierze pod uwagę, że jest to inwestycja na długie lata, z drugiej jednak, wydatków związanych z budową jest wiele, więc z pewnych rozwiązań rezygnuje ze względu na budżet.

Okleina Woodec Dąb Turner wprowadza do branży stolarki świeży powiew. To nowy trend, który z czasem się rozwinie. Komplet stolarki PVC lub aluminiowej wiernie oddający wygląd naturalnego dębu na pewno zachwyci zarówno Klientów jak i Architektów. Przy bardzo rozsądnej cenie uzyskujemy naturalny efekt. Przewidujemy, że będzie to absolutny hit sprzedaży i must have sezonu 2019.

Gdzie sprawdzi się stolarka w okleinie Woodec?

Niezwykły „dębowy” charakter okleiny oraz jej matowy wzór sprawdzi się w wielu projektach i aranżacjach. Będzie dobrze dopełniała minimalistyczne stodoły, zachowane w grafitowych lub czarnych kolorach. Na pewno świetnie wkomponuje się w bardzo modne projekty w stylu skandynawskim. Właściwie można powiedzieć, że to wzór uniwersalny i ponadczasowy.

Stolarka w okleinie Woodec Dąb Turner dostępna jest w Sieci Salonów KRISHOME oraz u Partnerów Handlowych KRISHOME (dawniej KRISPOL).

Sprawdź także inne produkty marki KRISHOME (dawniej KRISPOL):