Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów
27.09.2023 po Aktualności

Design i jakość – okna aluminiowe od KRISHOME (dawniej KRISPOL) obsypane nagrodami

Stolarka aluminiowa przeżywa rozkwit. Jest często wybierana przez architektów i inwestorów, którzy design stawiają na pierwszym miejscu. W 2019 roku firma KRISHOME (dawniej KRISPOL) uruchomiła produkcję okien aluminiowych na systemach ALUPROF i to właśnie ten produkt został obsypany branżowymi nagrodami.

W poszukiwaniu domu o nowoczesnej bryle, polscy inwestorzy sięgają po rozwiązania, które wcześniej stosowane były w budownictwie przemysłowych i komercyjnym. Właśnie tutaj w świecie wielkogabarytowych przeszkleń, ascetycznego wręcz minimalizmu i dużych przestrzeni otwartych, znalazło się miejsce designerskie aluminium. Trwałe, mocne, ale i elegancko subtelne przeszklenia na aluminiowych profilach stały się wizytówkami samymi w sobie, udowadniając, że prosta forma może zagrać pierwsze skrzypce w kubaturze nowoczesnego domu. Przestrzeń i światło tworzą tu dialog ze współczesnością – połączenie tak pożądane przez budujących.

KRISHOME (dawniej KRISPOL) otworzył się na stolarkę aluminiową, zauważając w niej przyszłość budownictwa jednorodzinnego. Teraz Inwestor może w jednym miejscu zakontraktować zakup kompletu stolarki z sektora premium, ale przede wszystkim łączyć różne rozwiązania PVC i aluminium w obrębie jednej inwestycji. Tak pożądana w branży designu elastyczność w praktyce oznacza, że Inwestor, przy współpracy z Doradcą Techniczno-Handlowym w salonie, może dobrać okna w systemach PVC, a duże przeszklenia wykonać w aluminium i, co bardzo istotne, zachować pełną spójność kolorystyczną. Okna KRISHOME (dawniej KRISPOL) FEN 86A doczekały się wyróżnienia Dobry Design 2020 i Najwyższa Jakość QI 2019.

Nasze okna aluminiowe dość szybko zyskały uznanie. W niespełna pół roku produkt odniósł sukces sprzedażowy, a co najważniejsze zdobył kluczowe wyróżnienie DOBRY DESIGN 2020. Nie ukrywam, że jakość, design i innowacje to będą główne kierunki rozwoju marki KRISHOME (dawniej KRISPOL). Chcemy pokazać inwestorowi, że jesteśmy gotowi na wyzwania rzucane stolarce otworowej w kolejnych latach. Elastyczność jest naszą przewagą rynkową, która również architektom pozwala na komfortowe warunki codziennej pracy.

Katarzyna Kozłowska
Kierownik Marketingu, KRISHOME (dawniej KRISPOL)

W odpowiedzi na trendy, w pierwszym kwartale 2020, marka wprowadzi do oferty przeszklone aluminiowe bramy garażowe i tym samym stworzy komplementarną propozycję dla najbardziej wymagających klientów – komplet stolarki aluminiowej.

Sprawdź także inne produkty marki KRISHOME (dawniej KRISPOL):