Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Akademia eksperta

Szkolenia kompetencyjne dla Partnerów biznesowych KRISHOME, dzięki którym zdobywają oni wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną z prawidłowego montażu i obsługi produktów naszej marki oraz skutecznych technik sprzedaży.

755
SZKOLEŃ

2 350+
OSÓB

640+
FIRM

6 250
GODZIN

Pracujemy z profesjonalistami

Marcin Garbaciak
Menadżer ds. szkoleń

Z firmą związany już od ponad 19 lat. Rozpoczynał swoją karierę w firmie jako Regionalny Szef Sprzedaży, pod jego skrzydłami było większość regionów na terenie Polski.

Na prowadzonych przez niego warsztatach nie ma pytań bez odpowiedzi, a także wyzwań, którym nie sprosta. Specjalista z zakresu sprzedaży, świetny negocjator, znany ze skutecznej komunikacji, podpowiada również kontrahentom jak wykorzystywać przewagi rynkowe produktów KRISHOME.

Zdobyte doświadczenia zaowocowały nie tylko świetną znajomością całego spectrum produktów z portfolio KRISHOME, ale i awansem na stanowisko szkoleniowca. Od 2019 roku Marcin Garbaciak prowadzi szkolenia z zakresu oferty handlowej i obsługi programu CANTOR.

Robert Szymfeld
Szkoleniowiec

Z branżą stolarki otworowej związany od dwudziestu lat – od pracy na magazynie, przez montaż, po serwis. Zdobyte doświadczenie ugruntowało kompletną wiedzę na temat całej palety produktów.

Tworzył podwaliny działu PVC w KRISHOME gdzie z dużymi sukcesami działał pięć lat.

Wysokie kwalifikacje Roberta Szymfelda, pozwalają na prowadzenie szkoleń montażowych na najwyższym poziomie.

Jesteśmy w gronie najlepszych

KRISHOME jest uczestnikiem kampanii Dobry Montaż, która ma na celu zwrócenie uwagi inwestorów na prawidłowy montaż. Obecnie jest to jedno z największych wyzwań, z jakimi boryka się branża stolarki otworowej w Polsce.

 

Warto podkreślać klientom, że montaż wykonany przez certyfikowanego fachowca jest równie ważny jak parametry techniczne produktu, co również istotne – pozwala zachować gwarancję na produkt i cieszyć się w pełni jego parametrami.

 

Wychodząc naprzeciw Partnerom biznesowym, KRISHOME organizuje szereg bezpłatnych szkoleń dla monterów. Uczestnictwo pozwala na zdobycie certyfikatu sygnowanego logiem KRISHOME i Dobry Montaż. Taki tytuł jest potwierdzeniem kompetencji montera, a zarazem dobrą wizytówką dla firmy.

Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach

DOŚWIADCZENI SZKOLENIOWCY

Trenerzy Akademii eksperta KRISHOME, to doświadczeni szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem. Program szkoleń stworzony w oparciu o analizę potrzeb klienta biznesowego.

KOMFORTOWE WARUNKI

Wygodne, przestronne w pełni wyposażone i komfortowe sale szkoleniowe. Grupy szkoleniowe liczą od 8 do 12 osób.

CERTYFIKAT KRISHOME

Każda osoba, która weźmie udział w szkoleniu, otrzyma certyfikat poświadczający udział i posiadaną wiedzę.

SZKOLENIE BEZPŁATNE

Udział w szkoleniach montażowych i produktowych organizowanych przez Akademię eksperta jest BEZPŁATNY dla wszystkich partnerów B2B.

Kalendarz szkoleń

Aktualny kalendarz szkoleń oraz zapisy, prowadzone są przez Strefę Partnera.
Skontaktuj się ze swoim Regionalnym Szefem Sprzedaży, w celu uzyskania dostępu.

Zapisz się na szkolenie

Pobierz instrukcje

Aktualna dokumentacja techniczna
znajduje się w zakładce Do pobrania