Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

O nas

KRISHOME jest wiodącą marką stolarki otworowej. Oferujemy pomoc i doradztwo w kompleksowym wyposażeniu domów oraz firm w stolarkę otworową.

Z naszymi produktami docieramy do inwestorów poprzez rozbudowaną Sieć Salonów KRISHOME oraz Partnerów Handlowych.

Gwarancja spokoju KRISHOME

01

Kompleksowa oferta i kompatybilność rozwiązań

Produkujemy nie tylko bramy garażowe, ale także okna, drzwi oraz osłony zewnętrzne. Szeroka oferta umożliwia zakup idealnie dopasowanego kompletu stolarki w jednym miejscu, przy wsparciu doradców znających produkty od podszewki. Bogaty wybór modeli i rozwiązań technologicznych w kompleksowej ofercie, to duża wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

02

Pełen pakiet możliwości

Dobrane kolorystycznie drzwi zewnętrzne, okna, osłony i brama garażowa dadzą ponadczasowy i nowoczesny efekt. Wybierając drzwi zewnętrzne inwestor ma do wyboru autorską kolekcję oklein zawierającą blisko 30 unikatowych wzorów, malowanie strukturalne (specjalna kolekcja kilkudziesięciu wzorów struktur) oraz malowanie gładkie według pełnej palety RAL oraz linię wypełnień wykonanych z kamienia dekoracyjnego i spieku kwarcowego (linia CORTEN i linia STONE).

03

Najwyższy poziom usług

W naszych fabrykach powstają spersonalizowane, bezpieczne i doskonałe jakościowo rozwiązania. Stworzona przez nas sieć sprzedaży zapewnia fachowe doradztwo. Wszystkie produkty objęte są jednolitym systemem gwarancyjnym i serwisowym.

 

Od lat dbamy o dobrą współpracę z naszymi partnerami biznesowymi. Dajemy wsparcie techniczne i handlowe, zapraszamy do udziału w szkoleniach i dzielimy się wiedzą „know-how”. Efektywna współpraca to dla nas dialog oparty na szacunku i obustronnym zaufaniu.

Poczuj się jak we własnym domu! Odwiedź salon KRISHOME
i kupuj bramy, okna, rolety, żaluzje i drzwi z gwarancją spokoju.

Odpowiedzialny biznes

Budowanie firmy jest jak budowanie domu – wymaga stworzenia jasnych celów i konsekwentnej realizacji planów. Robimy to z powodzeniem od lat – rozwijamy się i pomagamy rozwijać się innym.

Czujemy się odpowiedzialni nie tylko za naszą działalność biznesową, lecz również za nasze otoczenie. Wspieramy lokalną społeczność, a także angażujemy inicjatywy służące rozwojowi regionu.

Marka KRISHOME jest społecznie obecna, a działania z zakresu CSR stanowią ważny element jej strategii. KRISHOME angażuje się w liczne projekty pomocowe m.in. SOS Wioski Dziecięce, Fundację Kasisi i Szlachetną Paczkę. W 2021 roku KRISHOME dołączył do grona „Przyjaciół UNICEF”.

Mecenas Fundacji

Od lipca 2023 roku jesteśmy Mecenasem Fundacji im. Księdza Jana Kaczkowskiego, która reprezentuje spadkobierców dzieła życia Ks. Jana Kaczkowskiego (1977-2016) oraz Projektu PAKA.

 

Za Ks. Kaczkowskim wyznajemy zasadę – „Jak masz, to się podziel”, dlatego będziemy wspierać realizację statutowej działalności Fundacji – budowania wiary w drugiego człowieka, nauki dawania szansy i wyciągania pomocnej dłoni.

 

To dla nas przede wszystkim deklaracja wspólnoty wartości, utożsamiania się z misją Fundacji i działania na rzecz jej beneficjentów. Chcielibyśmy, aby #Gwarancjaspokoju objęła swoją mocą jak najwięcej dzieci i młodzieży potrzebujących wsparcia.

Wspieraj z nami

Sponsoring sportowy

Jesteśmy obecni podczas wielu wydarzeń sportowych. Wspieramy piłkę siatkową, piłkę nożną (pośrednio przez salony) oraz sporty motorowe (żużel). Od 2007 roku jesteśmy sponsorem (od 2007 roku sponsorem był KRISPOL) II-ligowej drużyny siatkarskiej KRISPOL Września (KRISHOME KPS Września od 2023 r.). Od wielu lat promujemy siatkówkę wśród lokalnej społeczności.

 

Na przestrzeni ostatnich lat dynamicznie rozwijamy współpracę z Polską Ligą Siatkówki S.A. zapoczątkowaną w sezonie 2019/2020 (zapoczątkował to KRISPOL). Angażujemy się we flagowe rozgrywki siatkarskie – PlusLigi – Ligi Mistrzów Świata, a także Ligi Siatkówki Kobiet oraz przy okazji turniejów finałowych Pucharów Polski Kobiet i Mężczyzn. Profesjonalizacja 1. Ligi Mężczyzn pokazała nam, że jest to dyscyplina, którą trzeba wspierać. Siatkówka jest sportem angażującym całe rodziny, dostarcza najwyższy poziom emocji.

Kibicuj naszym