Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Kariera
w KRISHOME

Od wielu lat obserwujemy zmiany w życiu, środowisku biznesowym i otoczeniu. Aby za nimi nadążyć staramy się dostarczać bardzo przemyślane rozwiązania z zakresu stolarki dla domu i firmy.

Dzięki zdolnym i ambitnym pracownikom rozwijamy produkty i podnosimy ich jakość i precyzję wykonania. Stale szukamy talentów i specjalistów, którzy pomogą nam przygotować się na jutro.

Benefity

  • Bony żywieniowe
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Firmowa biblioteka
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Kawa / herbata
  • Nagrody jubileuszowe
  • Paczki świąteczne
  • Parking dla pracowników

Jak wygląda
proces rekrutacji?

Znalazłeś interesującą Cię ofertę? Wysłałeś CV i zastanawiasz się, jak dalej wygląda proces rekrutacji?

Może on wyglądać różnie, w zależności od rodzaju stanowiska, na które aplikujesz.

Poniżej znajdziesz elementy, które mogą się w nim pojawić, wraz z dodatkowymi informacjami i sugestiami.

Szczegóły Twojej rekrutacji poznasz podczas naszych rozmów.

01Pierwszym etapem rekrutacji jest zawsze uważna selekcja otrzymanych aplikacji / CV

Warto wiedzieć! Jakie są kluczowe elementy CV?

  • zakresy obowiązków – poza nazwą stanowiska warto umieścić parę słów na temat wykonywanych obowiązków – podobne stanowiska w różnych firmach mogą wyglądać zupełnie inaczej
  • daty początku i końca zatrudnienia – pomagają oszacować doświadczenie
  • wykształcenie i dodatkowe szkolenia, certyfikaty, uprawnienia – liczy się wszystko, co może mieć związek ze stanowiskiem, na które aplikujesz
  • działalność dodatkowa, wolontariaty – bywają źródłem najcenniejszych doświadczeń
  • hobby, pasje – oczywiście nie jest to element obowiązkowy, ale po prostu pozwala poznać Cię bliżej
Ważne!

Nie wymagamy listu motywacyjnego. Czasami jednak są istotne rzeczy, o których warto, żebyśmy wiedzieli – np. planowana przeprowadzka lub powody, dla których chcesz zmienić branżę i szukasz pracy o zupełnie innym profilu niż dotychczasowo. W takich przypadkach zachęcamy, aby napisać nam parę dodatkowych zdań w wiadomości, do której dołączasz CV.

02Rozmowa wstępna – telefoniczna lub online.

Część spotkań odbywa się zdalnie. W takim przypadku otrzymasz od nas link do spotkania, w który należy kliknąć o umówionej godzinie.

Ważne!

Podczas rozmowy przedstawimy Ci informacje o naszej firmie i szczegóły pracy na stanowisku, na które aplikujesz.

Jest dla nas bardzo ważne, żebyś miał jak najwięcej informacji umożliwiających Ci podjęcie dobrej decyzji.

Podczas każdej naszej rozmowy jest przestrzeń na Twoje pytania! Zapisz sobie koniecznie, czego chciałbyś się od nas dowiedzieć.

03Zadania praktyczne

W przypadku niektórych stanowisk poprosimy Cię o wykonanie krótkiej próbki pracy. Zadania takie są:

  • bezpośrednio związane z podstawowymi zadaniami, które czekają na danym stanowisku,
  • fikcyjne lub wyrywkowe – nie wykorzystujemy efektów Twojej pracy,
  • skonstruowane tak, aby nie były dla Ciebie zbyt czasochłonne, a jednocześnie pozwoliły nam poznać Twój styl pracy.

04Testy z zakresu niezbędnych umiejętności wymaganych na stanowisku

Na niektórych stanowiskach wymagane są twarde umiejętności, np. biegła znajomość języka niemieckiego czy zaawansowana znajomość MS Excel. W takim przypadku podczas naszej rozmowy możesz spodziewać się weryfikacji Twoich umiejętności w praktyce, np. fragmentu rozmowy w obcym języku.

05Spotkanie osobiste, oferta zatrudnienia

Finalnym etapem rekrutacji jest spotkanie osobiste (jeśli wcześniej nie było takiej możliwości) i omówienie wszelkich szczegółów oferty zatrudnienia.

06Co dalej?

Rekrutacja już się zakończyła, ale zanim rozpoczniesz samodzielną pracę na stanowisku, czeka Cię trochę formalności oraz proces wdrożenia.

Ponownie, w zależności od stanowiska, na którym będziesz pracował, będzie on obejmować różne elementy:

  • podpisanie umowy o pracę i pozostałych niezbędnych dokumentów kadrowych
  • badania lekarskie
  • szkolenie BHP
  • zapoznanie się z zespołem
  • zapoznanie się z pracą działów powiązanych
  • szkolenie stanowiskowe
  • szkolenia produktowe
  • szkolenia systemowe
  • szkolenia montażowe

O nic się nie martw i zostaw to nam. Przygotujemy dla Ciebie plan wdrożenia. Jesteśmy też otwarci na Twoje sugestie i potrzeby związane z przejęciem nowych obowiązków

Wyślij nam swoje CV!

Jeżeli nie znalazłeś dla siebie żadnej oferty pracy, ale chciałbyś mimo wszystko zostawić nam swoje CV, możesz je wysłać na adres praca@krishome.eu. W treści wiadomości napisz w jakim obszarze naszej firmy chciałbyś pracować.

Do pobrania