Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów
27.09.2023 po Aktualności

Okna hybrydowe KRISHOME (dawniej KRISPOL) FEN 84H – nowa definicja kompletu stolarki dla domu od marki KRISHOME (dawniej KRISPOL)

Architekci coraz częściej muszą mierzyć się z wyzwaniem połączenia wizji i marzeń inwestorów ze standardami i normami budowlanymi, a przy tym wykazać się nieprzeciętnym wyczuciem estetyki. Podążając za coraz bardziej wygórowanymi oczekiwaniami rynkowymi, KRISHOME (dawniej KRISPOL) postawił na pełne dopasowanie kolorystyczne kompletu stolarki. To gwarancja pełnej spójności stylistycznej w środku i na zewnątrz domu.

Przymiotnik „hybrydowy” od kilku lat coraz silniej wybrzmiewa w wielu branżach. W branży okiennej za słowem „hybrydowy” kryje się połączenie sprawdzonego systemu okien PVC z nakładką aluminiową. To idealne dopasowanie, w którym jeden element odpowiada za wysokie parametry termiczne okna, a drugi zmienia jego klasyczny wygląd w aluminiowy i nowoczesny styl.

Pełna harmonia aranżacji

Okno hybrydowe to produkt dla kreatywnych inwestorów, architektów i projektantów wnętrz. Niezależnie od tego, czy klient wybierze rozwiązania PVC czy stolarkę aluminiową, może swobodnie miksować ich kolorystykę. Decydując się na opcję bikolor łatwo odróżni kolorem wnętrze, od zewnętrza domu – np. stosując okleinę Woodec Dąb Turner dopasowaną do mebli kuchennych lub paneli podłogowych, nie tracąc przy tym na spójności stylistycznej z elementami malowanymi w kolorze RAL na zewnątrz budynku – bramą garażową, drzwiami wejściowymi, roletami lub żaluzjami. Wprowadzenie okien FEN 84H to nowe podejście do oferty kompletu stolarki od jednego producenta i pełne poczucie kontroli nad zakupem – zachowanie balansu pomiędzy ceną i jakością. To również możliwość cieszenia się wyjątkowym produktem perfekcyjnie dopasowanym do projektu budynku, jak i aranżacji jego wnętrza.

Najwyższe parametry

Oprócz niewątpliwej swobody miksowania rozwiązań, zaletą okien hybrydowych, czyli z nakładką aluminiową, jest ich trwałość. Aluminium jest niezawodnym i odpornym na warunki atmosferyczne materiałem, który cechuje się dużą szczelnością. Jego zaletą jest również możliwość wielokrotnego recyklingu. Wzbogacone w nakładkę aluminiową okno zyskuje lekki i nowoczesny wygląd. Zastosowanie systemu PVC o optymalniej konstrukcji ram i skrzydeł, potrójnego systemu uszczelek oraz 3-szybowych pakietów, oferuje natomiast doskonałe parametry termoizolacyjne i redukcję strat ciepła przy współczynniku nawet Uw=0,72 W/m2K. Takie rozwiązanie bardzo dobrze sprawdzi się w domu energooszczędnym – zapewni dobrą termoizolację, co przełoży się na mniejsze koszty eksploatacji budynku.

Okna FEN 84H to prawdziwa hybryda – aluminiowego designu z energooszczędnością PVC.

Budowa domu to często jedno z największych przedsięwzięć w życiu, dlatego rośnie liczba świadomych inwestorów, którzy do całego procesu podchodzą odpowiedzialnie, chcąc dokonać najlepszego wyboru na długie lata. Inwestorzy wiedzą, że stolarka od sprawdzonego producenta to solidna inwestycja w przyszłość, a także gwarancja oszczędności podczas eksploatacji budynku.

Sprawdź także inne produkty marki KRISHOME (dawniej KRISPOL):