Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów
27.09.2023 po Ekspert radzi

Twoje okno tego nie potrafi

Niezależnie od sytuacji, w jakiej obecnie się znajdujesz, czy masz już swój dom, mieszkanie, czy może dopiero się budujesz. Jednego jesteśmy pewni – twoje stare okno tego nie potrafi. Poniższy artykuł pomoże rozwiać wątpliwości, czym są dobre okna.

Dobre okna charakteryzuje kilka podstawowych cech takich jak ponadprzeciętna termoizolacja, wysoka estetyka, bezpieczeństwo i duża wygoda użytkowania. Projektujemy rozwiązania nowoczesne, dominujące nad oknami starego typu w kilku kluczowych kwestiach.

Energooszczędność w (trzyszybowym) pakiecie

Nowoczesne okna składają się z około 40 elementów. Każdy z nich ma ogromny wpływ na energooszczędność. Największym z elementów jest szyba. W nowoczesnych oknach stanowi około 85% powierzchni. W produktach KRISHOME (dawniej KRISPOL) montowane są szyby zespolone, które składają się z kilku tafli szkła i są doskonałą barierą termoizolacyjną, działającą w obie strony. Istnieje również możliwość wyposażenia okien w specjalną folię, poprawiającą ich dźwiękoszczelność i wymiernie wpływającą na akustykę w domu.

Jakie korzyści daje trzyszybowy pakiet? To więcej ciepła w domu podczas zimowych dni i przyjemny chłód w pomieszczeniach latem. Argon, który ma dużo większą od powietrza gęstość i niższą przewodność cieplną jest gazem technicznym używanym w produkcji nowoczesnych okien. Dzięki niemu przewodnictwo cieplne szyby w takim pakiecie obniża się o około 33%. Atutem nowoczesnych okien jest też ciepła ramka, czyli tzw. dystans pomiędzy szybami. Redukuje efekt skraplania się pary wodnej na szybach i zmniejsza współczynnik przenikania ciepła Uw zwłaszcza, gdy jest to ramka wykonana z tworzywa.

Bezpieczeństwo na medal

Nowoczesne okna KRISHOME (dawniej KRISPOL) to nie tylko energooszczędność, ale także nieprzeciętne bezpieczeństwo. Okna KRISHOME (dawniej KRISPOL) to produkty innowacyjne, idealnie wpisujące się w aktualny trend budownictwa inteligentnego. Ponadto cechuje je wygoda i bezpieczeństwo użytkowania. Jednym z ciekawych rozwiązań stosowanych w naszych oknach jest specjalny system hamulca w klamce, który umożliwia blokadę okna w dowolnej pozycji.

Nasze okna wyposażyliśmy również w pilota. Przy jego pomocy można rozszczelnić je zdalnie na całym obwodzie.

Warto dodać, że w oknach KRISHOME (dawniej KRISPOL) montujemy automatyczne nawiewniki. Te wszystkie rozwiązania zapewniają odpowiedni poziom cyrkulacji powietrza w domu, nie zmieniając przy tym walorów antywłamaniowych okien.

Estetyka, która zachwyca

Nowoczesny produkt to taki, który poza zaletami użytkowymi łączy w sobie ponadczasową i atrakcyjną estetykę pozostającą w zgodzie z oczekiwaniami i marzeniami klienta. Zadbaliśmy o to, aby okna KRISHOME (dawniej KRISPOL) oprócz wspomnianych nowinek technologicznych cechowały się nienagannym wyglądem, nadając profilom subtelny i elegancki kształt.

Wbrew pozorom w estetycznej sferze produktu także liczą się sprytne rozwiązania, jak np. zawiasy ukryte w ramie okna.

Nowoczesne okna KRISHOME (dawniej KRISPOL) dostępne są w ponad 40 okleinach i pełnej palecie barw. Dzięki zastosowaniu systemu bikolor istnieje możliwość dowolnego łączenia barw w zależności od koloru wnętrza domu i elewacji. Okna wykonujemy również w nietypowych kształtach- to projekt domu i wyobraźnia klienta decydują o ostatecznym wyglądzie produktu.

Także pozostałe produkty firmy KRISHOME (dawniej KRISPOL)- bramy, rolety i drzwi są dostępne w pełnej palecie barw, tak aby zachować spójność kolorystyczną całego projektu.

Nowoczesne okna KRISHOME (dawniej KRISPOL) to gwarancja spokoju na co dzień, przez długie lata.

Sprawdź także inne produkty marki KRISHOME (dawniej KRISPOL):