Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów
25.03.2024 po Aktualności

KRISHOME i Polska Liga Siatkówki wspólnie budują siłę najlepszych lig siatkarskich w Polsce

Polska Liga Siatkówki i KRISHOME – ogólnopolska sieć salonów stolarki rozpoczynają współpracę w sezonie 2023/2024. Marka KRISHOME kontynuuje piękną historię sportową napisaną przez KRISHOME (dawniej KRISPOL). Charakterystyczny pomarańczowy sygnet będzie widoczny w PlusLidze, TAURON 1. Lidze oraz rozgrywkach pucharowych kolejny rok. Polska firma dalej skutecznie wspiera najlepszą ligową siatkówkę.

W sezonie 2023/2024 KRISHOME będzie obecny na boiskach, digitalu i social mediach przy najważniejszych wydarzeniach siatkarskich w PlusLidze oraz TAURON 1. Lidze, a także przy TAURON Pucharze Polski Kobiet i Mężczyzn czy AL-KO Superpucharach Polski. Kibice siatkarscy są już przyzwyczajeni, że polska marka wspiera rozgrywki, którymi zarządza Polska Liga Siatkówki.

Bardzo się cieszymy, że przed nami kolejny wspólny rok, mam wrażenie że zarówno nasza ligowa siatkówka, jak i nasz partner, wspólnie odnosimy sukcesy i nasza współpraca przynosi obustronne korzyści. W biznesie oraz w sporcie bardzo ważne są rozwój oraz wspólna, długofalowa wizja przyszłości. Dlatego bardzo się cieszę, że mamy przyjemność współpracować i osiągać sukcesy z tak dynamicznie rozwijającą się firmą. Takich przyjaciół nasza ligowa siatkówka bardzo potrzebuje.

Artur Popko
Prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A.

Prezentując logo KRISHOME na bandach i stanowiskach sędziowskich będziemy wspierali naszą ogólnopolską sieć salonów stolarki. Nasi siatkarze są najlepsi na boisku, a my jesteśmy najlepsi w doradzaniu przy budowie domu. Łączą nas wszystkich dobre emocje. W Salonie KRISHOME wszyscy komfortowo zamówią okna, bramy, drzwi i osłony. Jesteśmy dumni z tego tak samo, jak polscy kibice są dumni z siatkarzy – dodaje.

Karol Krysiński
Prezes zarządu spółki KRISHOME

Warto dodać, że KRISHOME od lat wspiera także drużynę siatkarską z Wrześni. Ta w tym sezonie będzie walczyć o powrót do TAURON 1. Ligi.

Są z nami nasi fantastyczni sponsorzy i partnerzy, którym bardzo dziękujemy za zaufanie. Nasz tytularny sponsor jest z nami już od 15 lat, tak stabilna i długotrwała współpraca to w zawodowym sporcie coś wyjątkowego. Jesteśmy pełni optymizmu i bardzo wdzięczni, będziemy chcieli z jak najlepszej strony pokazać w naszym regionie markę KRISHOME, podobnie jak wcześniej reprezentowaliśmy KRISHOME (dawniej KRISPOL). Oczywiście marzymy o awansie do pierwszej ligi, ale przed nami jeszcze długa droga.

Robert Wardak
Prezes zarządu klubu KRISHOME Września

KRISHOME to sieć profesjonalnych salonów stolarki KRISHOME (dawniej KRISPOL), zlokalizowana w całej Polsce, w ponad 50 polskich miastach. Zarząd spółki jako sponsor Polskiej Ligi Siatkówki wspiera rozgrywki siatkarskie od kilku sezonów, wspólnie ciesząc się z ostatnich triumfów, jakie święci nasza ligowa siatkówka, m.in. triumfów w Lidze Mistrzów.