Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Jelenia Góra

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
SALON KRISHOME
FILIPOWICZ

Druciana 2
58-500 Jelenia Góra

PARTNER HANDLOWY
DM PLUS

ul. Spółdzielcza 10
Jelenia Góra

PARTNER HANDLOWY
AWANS

ul. Wyczółkowskiego 1
Jelenia Góra

Bramy garażowe Jelenia Góra

Potrzebujesz bramy garażowej na zamówienie w Jeleniej Górze? Skorzystaj z doświadczenia oraz doskonałej jakości KRISHOME (dawniej KRISPOL)! We współpracy z naszymi ekspertami stworzysz idealnie dopasowany do Twoich potrzeb produkt o odpowiednich dla Twojego budynku parametrach technicznych. Dostępne w Jeleniej Górze bramy garażowe uchylne, segmentowe i rolowane KRISHOME (dawniej KRISPOL) wyróżnia to, że są zawsze tworzone na miarę. 

Dbamy o to, by oferować naszym Klientom nie tylko doskonałe produkty, ale i szeroki zakres usług; w Jeleniej Górze jest to transport i montaż bram garażowych oraz naprawa, regulacja i inne, szeroko pojęte prace serwisowe. 

KRISHOME (dawniej KRISPOL) to najwyższej jakości bramy garażowe z montażem i serwisem w Jeleniej Górze oraz okolicach.

Napędy do bram garażowych Jelenia Góra

Od lat dbamy o to, by dostarczać naszym Klientom kompleksowe rozwiązania dla wygody i bezpieczeństwa. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć nowoczesnych napędów do bram garażowych, dostępnych na zamówienie w Jeleniej Górze i okolicach.

Nasze produkty to połączenie doskonałego projektu, wysokiej jakości materiałów oraz starannej produkcji, ściśle kontrolowanej na każdym jej etapie. Dbamy także o najwyższy standard obsługi klienta, oferując szeroki zakres usług. Również w Jeleniej Górze montaż napędu do bramy garażowej jest czymś, o co z nami nie musisz się martwić.

Poszukujesz niezawodnego napędu do bramy garażowej w Jeleniej Górze? Wybierz KRISHOME (dawniej KRISPOL)!

Okna PVC Jelenia Góra

Oferujemy najwyższej jakości okna PVC w Jeleniej Górze i okolicach. Nasze produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorów oraz wykończenia, co pozwala na dopasowanie ich do każdego budynku oraz innych elementów stolarki okiennej i drzwiowej.

Zapewniamy pełen zakres usług w Jeleniej Górze, w tym montaż okien PVC, serwis, ich konserwację i naprawę. Jesteśmy obecni na rynku od kilkudziesięciu lat, dzięki czemu dysponujemy niezbędnym doświadczeniem, pozwalającym nam zadbać o satysfakcję Klientów na każdym etapie realizacji zamówienia.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pojedynczego okna, czy interesuje Cię komplet stolarki okiennej i drzwiowej, w KRISHOME (dawniej KRISPOL) Jelenia Góra zawsze znajdziesz okna PVC, jakich potrzebujesz.

Okna aluminiowe Jelenia Góra

KRISHOME (dawniej KRISPOL) to także wysokiej jakości okna aluminiowe z dowozem w Jeleniej Górze i okolicach. Od lat udoskonalamy oferowane przez nas rozwiązania, zapewniając naszym Klientom najwyższą jakość i produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Okna aluminiowe w Jeleniej Górze zyskują coraz więcej zwolenników, nie tylko wśród inwestorów poszukujących stolarki przeznaczonej do budynków w nowoczesnym stylu. To produkty idealne dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się pięknymi i trwałymi oknami o nietypowych wymiarach oraz kształtach.

Oferujemy także usługi regulacji i serwisu okien aluminiowych w Jeleniej Górze oraz okolicznych miejscowościach. Dzięki temu możesz cieszyć się wysokiej jakości stolarką okienną na lata, nie obawiając się usterek lub innych problemów technicznych.

Rolety zewnętrzne Jelenia Góra

KRISHOME (dawniej KRISPOL) Jelenia Góra to także rolety zewnętrzne bezpośrednio od producenta. Podobnie jak inne produkty, tworzymy je na zamówienie, dbając o to, by spełniały wszystkie oczekiwania naszych Klientów w dziedzinie bezpieczeństwa oraz niezawodności. Dlatego dbamy nie tylko o najwyższą jakość naszych produktów, ale i szeroki wachlarz usług, takich jak regulacja i serwis rolet zewnętrznych w Jeleniej Górze i kilkudziesięciu innych miejscowościach.

Poszukujesz trwałych i nowoczesnych rolet okiennych zewnętrznych? W Jeleniej Górze znajdziesz je w ofercie KRISHOME (dawniej KRISPOL). Nasze produkty spełniają wszystkie niezbędne dla tego typu produktów normy; oprócz tego każdy etap ich wytwarzania jest dokładnie kontrolowany. Dzięki temu korzystając z naszych usług w Jeleniej Górze otrzymujesz rolety zewnętrzne najwyższej jakości, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Żaluzje zewnętrzne Jelenia Góra

Od lat tworzymy najwyższej jakości żaluzje zewnętrzne w Jeleniej Górze i okolicach. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób, które kładą szczególny nacisk na bezpieczeństwo i chcą przede wszystkim zabezpieczyć się przed włamaniem, jak i do tych, które dążą do stworzenia domu przyjaznego dla środowiska.

Oferujemy żaluzje zewnętrzne na wymiar, dbając o każdy szczegół, dzięki któremu gotowy produkt będzie idealnie pasować do Twoich okien oraz elewacji. Szeroka gama kolorów sprawia, że doskonale łączą się z każdą stolarką okienną.

Bramy przemysłowe Jelenia Góra

Bramy przemysłowe od KRISHOME (dawniej KRISPOL) Jelenia Góra, podobnie jak ich odpowiedniki przeznaczone do budynków mieszkalnych, wyróżnia zastosowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz doskonałej jakości automatyki. Przystosowane do dużych obciążeń oraz intensywnej eksploatacji, są jednocześnie wytrzymałe i trwałe. Wykonujemy różnego typu bramy, m.in. przesuwne oraz rolowane.

Dbamy o niezawodność naszych produktów oraz najwyższą jakość obsługi. Dlatego zapewniamy montaż, serwis oraz naprawę bram przemysłowych w Jeleniej Górze oraz wielu innych miejscowościach. 

Kraty rolowane Jelenia Góra

Oferujemy różne rodzaje krat rolowanych w Jeleniej Górze. Nasze produkty powstają na indywidualne zamówienie, z myślą o obiektach handlowych, magazynowych, gastronomicznych i innych. Zapewniamy także komplet usług serwisowych. W Jeleniej Górze obejmują one montaż, regulację, a także konserwację krat rolowanych. 

Kraty rolowane KRISHOME (dawniej KRISPOL) to gwarancja niezawodności i trwałości. Dostępne w wielu wariantach o różnych stopniach odporności na włamanie, zapewniają niezbędną ochronę, nie stanowiąc jednocześnie przeszkody w wykonywaniu codziennych obowiązków przez personel.