Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Drzwi tarasowe

Drzwi tarasowe KRISHOME (dawniej KRISPOL) to solidna inwestycja w przyszłość domu i gwarancja jego niskich kosztów utrzymana na długie lata.

Dlaczego warto?

 

  • 7 lat gwarancji
  • Produkt na wymiar
  • Solidna konstrukcja
  • Bezpieczeństwo

Jesteśmy wiodącym producentem stolarki otworowej obecnym w branży budowlanej od 35 lat. Pod marką KRISHOME oferujemy komplet stolarki dla domu oraz rozwiązania dla przemysłu.

DOSTĘPNE MODELE:
FEN HST

FEN HST

FEN PSK

FEN PSK

FEN SLIDE design

FEN SLIDE design

SKYLINE

SKYLINE

powrót

Drzwi tarasowe w systemach HST, SLIDE, PSK, SKYLINE

Aktualne trendy w architekturze to zwrot w kierunku dużych przeszkleń, które otwierają dom na naturę i doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Duże tafle szkła umieszcza się przede wszystkim w salonach z widokiem na ogród. Przeszklenia pozwalają napełnić przestrzeń domu naturalnym światłem i jednocześnie integrują wnętrze budynku z jego otoczeniem.

 

Maksymalne wymiary okien tarasowych wynikają między innymi z zastosowanej techniki otwierania skrzydeł. W naszej ofercie dostępne są systemy okienne:

  • unoszono-przesuwne HST
  • uchylno-przesuwne PSK
  • przesuwne SLIDE design
  • przesuwne SKYLINE

System drzwi przesuwnych i uchylnych

Otwórz dom na ogród – wybierz przesuwne drzwi z ukrytą ramą

Współczesne trendy architektoniczne skupiają się na zachowaniu harmonii między budynkiem a najbliższą okolicą. Duże przeszklenia ułatwiają zintegrowanie poszczególnych części domu z otoczeniem zewnętrznym. Dlatego coraz więcej osób wybiera systemy PSK, czyli takie, w których ruchome skrzydła drzwi najpierw się uchylają (za pomocą klamki), a następnie przesuwają po prowadnicy. System drzwi przesuwnych z ukrytą ramą SKYLINE gwarantuje płynne i ciche przesuwanie nawet bardzo dużych przeszkleń. Warto przy tym zaznaczyć, że drzwi przesuwne są wyposażone w specjalny system, który uwalnia przestrzeń przed oknem.

Szczególną popularnością cieszą się przeszklenia wielkogabarytowe o wymiarach skrzydła drzwi, która pozwala zaaranżować salon w całości otwarty na ogród. Drzwi uchylne można pozostawić w położeniu uchylonym tak, jak w tradycyjnych oknach. Pomimo pokaźnych gabarytów drzwi otwierane są z dużą łatwością i bez konieczności użycia siły.

Drzwi panoramiczne SKYLINE

Jednolite przeszklenia o dużych wymiarach na całą ścianę kojarzą się z przestronnymi apartamentami i biurowcami. Ale coraz częściej pojawiają się także w projektach nowoczesnych domów.
 
Okna panoramiczne świetnie wkomponowują się w luksusowe budownictwo, sprawiając, że wnętrza są lepiej doświetlone. To także sposób na doskonałe połączenie wnętrza budynku z otoczeniem zewnętrznym. Na szczególną uwagę zasługuje design panoramicznych przeszkleń. Okna o zlicowanych skrzydłach i praktycznie niewidocznych profilach ościeżnicy prezentują się niezwykle efektownie. Całość stanowi niemal jednolite przeszklenie z wąskimi liniami podziału, idealnie wkomponowując się w design luksusowego budynku. Sama rama jest ukryta w ścianie, dlatego konstrukcje zyskują nowoczesny wygląd i sprawiają wrażenie, jakby wisiały w powietrzu.
 
Okna panoramiczne o wąskich profilach ościeżnicy wykazują dużą odporność na obciążenie wiatrem. Mają też niski współczynnik przenikania ciepła, dlatego mogą być z powodzeniem montowane w budynkach energooszczędnych i pasywnych.

Okna i drzwi balkonowe
– przedłużenie salonu

W nowoczesnych wnętrzach taras czy balkon już dawno przestał pełnić jedynie funkcję czysto użytkową. Coraz częściej ta przestrzeń jest aranżacyjnym przedłużeniem salonu. Nic więc dziwnego, że coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do wystroju samego tarasu, ale również do wyglądu drzwi balkonowych. Odpowiednio dobrane okna i drzwi balkonowe mogą wizualnie spinać salon i taras, tworząc spójną i harmonijną całość.

 

W ramach naszej oferty znajdziesz drzwi balkonowe, które mogą być uzupełnieniem zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego wnętrza. Niezależnie od tego, jaki wzór i kolor drzwi balkonowych wybierzesz, otrzymasz bezawaryjny model wykonany z najwyższej jakości materiałów. W zależności od układu pomieszczenia i jego wymiarów możesz wybrać drzwi balkonowe jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe. Od Ciebie zależy także, na który z naszych systemów drzwi balkonowych postawisz.

Okna i drzwi balkonowe
na wymiar

Jedną z najważniejszych zalet naszej oferty jest możliwość zamówienia drzwi i okien balkonowych na wymiar. Zamiast dostosowywać aranżację swojego wnętrza do gotowych drzwi balkonowych, możesz zamówić drzwi tarasowe na wymiar, które wpasują się w Twój salon, czy inne pomieszczenie wychodzące na taras. Drzwi balkonowe na wymiar mogą być idealnym uzupełnieniem aranżacji nie tylko salonu, ale również strefy wypoczynkowej na tarasie.

 

Drzwi i okna balkonowe na wymiar to także optymalne rozwiązanie w przypadku wnętrz o niestandardowym układzie czy metrażu. W naszej ofercie znajdziesz zarówno bardzo wąskie drzwi balkonowe do małego wnętrza, jak i duże wielkopowierzchniowe drzwi, które wyróżniają się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale pozwolą również skutecznie oświetlić i wizualnie powiększyć wnętrze. Dzięki temu możesz stworzyć aranżację, w której drzwi i okna balkonowe zajmują niemal całą ścianę. Alternatywnie możesz także stworzyć funkcjonalne wyjście na taras nawet w wąskiej wnęce.

Producent drzwi balkonowych (tarasowych)
– kupuj w sprawdzonym miejscu

Wysoka jakość, bezpieczeństwo i elastyczność – to trzy filary, dzięki którym nasze produkty, w tym okna i drzwi tarasowe przesuwne, odniosły sukces nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych europejskich krajach. Jako producent drzwi balkonowych możemy pochwalić się 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Te trzy dekady były dla naszej firmy czasem ciągłego rozwoju i sukcesywnego poszerzania naszej oferty.

 

Dziś jesteśmy nie tylko producentem drzwi i okien tarasowych. W naszej ofercie dostępnych jest również szereg innych profesjonalnych rozwiązań dla domu i dla przemysłu. Dla nas na pierwszym miejscu zawsze jest klient. Dlatego też staramy się, aby nasza oferta była w jak największym stopniu dopasowana do indywidualnych potrzeb.

safeHOME
– dyskretna i nowoczesna ochrona

safeHOME to certyfikowane czujniki otwarcia okna, które można podpiąć pod dowolną centralę alarmową. Stanowią nowoczesne, skuteczne i dyskretne zabezpieczenie przed włamaniem.

 

Czujniki instalowane są na życzenie klienta już na etapie produkcji. Dzięki temu są całkowicie niewidoczne. Brak ingerencji w gotowy produkt, zapobiega utracie gwarancji.

 

Czujniki uruchamiają alarm natychmiast przy próbie otwarcia okna, co stanowi dużą przewagę w odniesieniu do czujników ruchu, które alarmują dopiero po wtargnięciu intruza do domu. safeHOME działa zanim ktokolwiek się do niego dostanie.

 

Czujniki można zainstalować także na pozostałych produktach KRISHOME (dawniej KRISPOL) – w oknach, roletach i na bramie garażowej.

Próg „zero” – architektura bez barier

W systemie unoszono-przesuwnym HST możliwe jest całkowite zlicowanie progu z poziomem podłogi, dzięki czemu nie tworzy on barier komunikacyjnych i uławia poruszanie się seniorom, osobom niepełnosprawnym, a także małym dzieciom.

Specjalnie zaprojektowany, zlicowany z podłogą próg „zero” pozwala również na nieograniczony i bezkolizyjny dostęp do strefy ogrodu. To wygodne rozwiązanie doceniane przez wszystkich domowników.

Zobacz film, w którym wyjaśniamy jak obsługuje się okna
w systemie uchylno-przesuwnym i podnoszono-przesuwnym

Drzwi przesuwne na taras

Moda na duże przeszklenia zdecydowanie wpływa na dobór drzwi tarasowych. Wielu klientów chce maksymalnie wykorzystać przestrzeń, co skutkuje tym, że drzwi tarasowe często stanowią większą część ściany. Przejście na taras jest newralgicznym miejscem, które powinno być ergonomiczne.

Nietypowe wymiary drzwi tarasowych oraz wysokie wymagania dotyczące funkcjonalności sprawiają, że ciężko dobrać odpowiedni produkt. KRISHOME (dawniej KRISPOL) w swojej ofercie posiada wiele rozwiązań, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Cena drzwi tarasowych jest zróżnicowana, zależna od takich czynników jak rodzaj drzwi, ich gabaryt oraz osprzęt dodatkowy.

Akcesoria do okien – klamki

HST GU Dirigent
[HST]

KS 502
[PSK]

Si-Line ES
[FEN SLIDE DESIGN]

Paleta kolorystyczna

Wybierz własną kolorystykę, spośród ponad 200 dostępnych kolorów RAL oraz kilkudziesięciu oklein.

Pobierz katalog

Okna i drzwi tarasowe