Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Drzwi zewnętrzne PVC

Najnowsze trendy projektowe i innowacje technologiczne.

Dlaczego warto?

 

 • 5 lat gwarancji
 • Produkt na wymiar
 • Solidna konstrukcja
 • Bezpieczeństwo

Jesteśmy wiodącym producentem stolarki otworowej obecnym w branży budowlanej od 35 lat. Pod marką KRISHOME oferujemy komplet stolarki dla domu oraz rozwiązania dla przemysłu.

Dostępne modele:
SOLANO S01 PVC

SOLANO S01 PVC

SOLANO S02 PVC

SOLANO S02 PVC

SOLANO S03 PVC

SOLANO S03 PVC

SOLANO S04 PVC

SOLANO S04 PVC

SOLANO S05 PVC

SOLANO S05 PVC

SOLANO S101 PVC

SOLANO S101 PVC

SOLANO S102 PVC

SOLANO S102 PVC

SOLANO S102 PVC MODERNA

SOLANO S102 PVC MODERNA

SOLANO S103 PVC

SOLANO S103 PVC

powrót

Drzwi zewnętrzne PVC
SOLANO 82

Drzwi zewnętrzne PVC SOLANO 82 to jedna z najnowszych pozycji w katalogu produktów KRISHOME (dawniej KRISPOL).

 

Drzwi zewnętrzne PVC z panelem nakładkowym to rozwiązanie, które pozwala na zachowanie bardzo korzystnego stosunku jakości do ceny przy jednoczesnym osiągnięciu bardzo wysokich parametrów technicznych.

Drzwi z wodoodpornego HDF

Zalety drzwi SOLANO 82 wynikają w dużej mierze z zastosowanych w tej linii produktowej materiałów. Jak już wspomnieliśmy, zewnętrzne panele drzwi SOLANO 82 wykonane są z niezwykle trwałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty HDF.

Co to takiego HDF? Skrót ten oznacza w języku angielskim high-density fibreboard. Jest to wysokogatunkowy zamiennik drewna stosowany w różnych dziedzinach stolarstwa. Powstaje z połączenia pyłu drzewnego ze specjalnymi żywicami pełniącymi funkcję spoiwa. Materiał ten jest następnie prasowany pod wpływem bardzo wysokiego ciśnienia.

Poza dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne HDF sprawdza się również całkiem dobrze w roli izolatora termicznego i akustycznego. Właściwości te sprawiają, że materiał ten idealnie nadaje się do zastosowania w drzwiach.

Jedynym mankamentem standardowej płyty HDF jest jej wrażliwość na wilgoć. Jednak w przypadku drzwi z płyty HDF SOLANO 82 wykorzystano specjalny wodoodporny HDF. Te dodatkowe właściwości pozwalają na wykorzystanie tego materiału nie tylko w przypadku drzwi wewnętrznych, ale również zewnętrznych drzwi elewacyjnych.

Kiedy montować drzwi wejściowe?

Drzwi wejściowe PVC SOLANO 82
– charakterystyka

Co wyróżnia drzwi wejściowe zewnętrzne PVC z kolekcji SOLANO 82? Najważniejsze zalety tego rodzaju drzwi wejściowych związane są z ich konstrukcją. Rdzeń drzwi z PVC stanowi rama panelu HDF wraz z warstwą termiczną z pianki izolacyjnej PU G-40 kg/m3. Tak skonstruowane skrzydło pokrywają z obu stron panele wykonane z wodoodpornej płyty HDF pokrytej okleiną.

 

Drzwi PVC o takiej hybrydowej konstrukcji mają zdecydowanie lepsze parametry izolacyjne niż modele o tak zwanej konstrukcji wsadowej. Po drzwi wejściowe PVC z panelami nakładkowymi sięgają więc często posiadacze domów energooszczędnych czy też inwestorzy, którym zależy na zmniejszeniu rachunków za ogrzewanie.

Drzwi zewnętrzne PVC z okleiną

W ramach kolekcji drzwi zewnętrznych SOLANO 82 do wyboru jest kilkanaście różnych ozdobnych paneli włoskiego producenta. Styl i wzór drzwi można więc stosunkowo łatwo dopasować do stylu konkretnej aranżacji wnętrza, a także do kolorystyki elewacji. Za wygląd drzwi zewnętrznych odpowiada też w dużej mierze rodzaj wybranej okleiny, która stanowi zewnętrzną warstwę drzwi z PVC.

W najnowszym katalogu oklein KRISHOME (dawniej KRISPOL) dostępnych jest kilkadziesiąt różnych wzorów dekoracyjnej okleiny. Są to zarówno uniwersalne okleiny imitujące różne gatunki naturalnego drewna, jak i coraz popularniejsze ostatnio okleiny UltraMat. Taki sposób wykończenia drzwi sprawdzi się szczególnie w przypadku aranżacji inspirowanych tak modnymi ostatnio minimalistycznymi trendami.

Drzwi zewnętrzne PVC z izolacją cieplną

W ramach kolekcji SOLANO 82 oferujemy także drzwi zewnętrzne PVC z dodatkową izolacją cieplną. Takie modele cechują się jeszcze niższym współczynnikiem przenikania ciepła niż standardowe drzwi nakładkowe z panelem wsadowym. Modele zawiasów nawierzchniowych i rolkowych w tej kolekcji drzwi nie przerywają uszczelnienia obwodowego co jest szczególnie ważnym aspektem poprawiającym szczelność rozwiązania.

Kiedy warto zdecydować się na drzwi zewnętrzne PCV z dodatkową izolacją? Jest to optymalne rozwiązanie w sytuacji domów pozbawionych pomieszczenia wejściowego. Jeśli drzwi prowadzą bezpośrednio do salonu lub pomieszczenie wejściowe jest otwarte na pokój dzienny, to w sezonie grzewczym dodatkowa izolacja może znacznie poprawić efektywność ogrzewania i zmniejszyć utratę ciepła. To z kolei w sposób bezpośredni przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie.

Drzwi PVC zewnętrzne pełne

Drzwi PVC zewnętrzne pełne to standardowe rozwiązanie stosowane od lat. Mimo coraz większej popularności modeli z przeszkleniami nadal wiele osób decyduje się na drzwi PVC zewnętrzne bez szyby. Zaletą takich modeli jest na pewno nieco lepszy poziom izolacji termicznej.

Drzwi wejściowe PVC do domu jednorodzinnego
a bezpieczeństwo

Drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego są nie tylko elementem dekoracyjnym i częścią izolacji termicznej. W KRISHOME (dawniej KRISPOL) nie zapominamy również o tym, że drzwi zewnętrzne to także element systemu bezpieczeństwa budynku. Możliwość personalizacji drzwi zewnętrznych SOLANO 82 pozwala na zastosowanie takich elementów poprawiających bezpieczeństwo jak automatyczny zamek wielopunktowy czy wkładki antywłamaniowe. Informacji na temat tego, jak do maksimum zwiększyć bezpieczeństwo drzwi zewnętrznych udzielają również doradcy w sieci salonów naszej marki.

 • Zawiasy rolkowe

  • wytrzymałe i eleganckie
  • standardowe wyposażenie drzwi SOLANO
  • 14 klasa wytrzymałości CE

 • Automatyczny zamek

  • automatyczne ryglowanie drzwi po zamknięciu bez konieczności użycia klucza
  • podwyższona ochrona antywłamaniowa dzięki zastosowaniu zapadek przejmujących funkcję rygli, zabezpieczonych przed cofnięciem
  • gwarancja stabilności profili drzwiowych (wielopunktowe ryglowanie uniemożliwia odkształcanie się drzwi)

 • Zapadka z funkcją dzień/noc

  • umożliwia działanie drzwi bez klucza w dzień
  • bezpieczne zamykanie na noc
  • dostępna opcjonalnie przy rozwiązaniu pochwyt/klamka

 • Wkładka antywłamaniowa

  • wyposażona w kartę identyfikacyjną z kodem nacięcia klucza
  • odporna na próby manipulacji elektronicznych i mechanicznych

Zalety
drzwi wejściowych PVC SOLANO 82 marki KRISHOME (dawniej KRISPOL)

Drzwi wejściowe PVC KRISHOME (dawniej KRISPOL) z nowej kolekcji SOLANO 82 to modele, które łączą w sobie funkcjonalność, bardzo dobre parametry techniczne i atrakcyjny wygląd zewnętrzny. Niski współczynnik przenikania ciepła i wysoka szczelność sprawiają, że drzwi SOLANO 82 to prosty sposób na obniżenie rachunków za ogrzewanie. Natomiast szerokie możliwości personalizacji wzoru i kolor drzwi pozwalają na stworzenie spójnej i harmonijnej aranżacji strefy wejściowej i całej elewacji budynku.

01IZOLACJA TERMICZNA

Izolacja termiczna z pianki izolacyjnej PU G-40 kg/m3

02NAKŁADKA ZEWNĘTRZNA

Nakładka zewnętrzna z wodoodpornego materiału HDF o grubości 12 mm. Hybrydowe połączenie nakładki zewnętrznej z ramą skrzydła PVC tworzy jednolitą powierzchnię skrzydła o głębokości 94 mm

03IZOLOWANY PRÓG

Próg izolowany termicznie o wysokości 20 mm

04USZCZELKI SZCZOTKOWE

Dodatkowe uszczelki szczotkowe w przestrzeni progowej

05LISTWA DELATACYJNA

Innowacyjna, aluminiowa listwa dylatacyjna, zapewnia odpowiednią przestrzeń dla rozszerzalności termicznej zewnętrznej nakładki HDF. Dzięki temu skrzydło drzwi PVC jest odporne na wpływ wysokich temperatur, a komfort obsługi drzwi stawia je na równi z klasą aluminiowych drzwi premium

06SKRZYDŁO PVC 5

Skrzydło komorowe o głębokości 82 mm ze stalowym wzmocnieniem zamkniętym o grubości 2 mm

07WKŁADKI TWORZYWOWE

Zgrzane wkładki tworzywowe w narożach łączące wzmocnienie

Zalety drzwi
PVC SOLANO 82

Dlaczego warto zdecydować się na drzwi zewnętrzne PVC SOLANO 82? Co sprawia, że model ten bardzo szybko zdobył zaufanie i uznanie klientów nie tylko w Polsce, ale również innych europejskich krajach?

 • Wysoki standard wykonania połączony z bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny drzwi wejściowych SOLANO 82.
 • Bardzo szerokie możliwości personalizacji. Drzwi zewnętrzne SOLANO 82 to jak większość innych pozycji z naszego katalogu produkt dostępny na wymiar. Możliwości dopasowania tego produktu do własnych potrzeb nie kończą się jednak na rozmiarze drzwi. W kolekcji tej znalazło się kilkanaście nowych wzorów, niedostępnych w żadnej innej linii drzwi zewnętrznych KRISHOME (dawniej KRISPOL). Istnieje także możliwość wyboru jednej z kilkudziesięciu unikalnych oklein z naszej autorskiej kolekcji.
 • Zalety drzwi PVC z kolekcji SOLANO 82 to także doskonała szczelność oraz bardzo niski współczynnik przenikania ciepła. Dzięki temu drzwi SOLANO 82 to idealny wybór do domów energooszczędnych.
 • Szczelność drzwi SOLANO 82 jest dodatkowo zwiększona przez zastosowanie specjalnych uszczelek.
 • Konstrukcja drzwi SOLANO 82 wykonana jest z wodoodpornego HDF pokrytego wysokiej jakości okleiną. HDF to niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia materiał. Przy odpowiednim użytkowaniu drzwi nakładkowe SOLANO 82 to zakup na wiele lat.

Drzwi zewnętrzne PVC na wymiar – ceny

Jedną z najczęściej podkreślanych zalet drzwi wejściowych zewnętrznych PVC jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Cena drzwi wejściowych PVC uzależniona jest oczywiście do wybranej konfiguracji produktu. Wpływ na cenę może mieć na przykład dodatkowa izolacja termiczna, niestandardowe wymiary czy wybrany rodzaj okleiny.

Informacje na temat cen konkretnych modeli można uzyskać w salonach Krishome, a także punktach partnerskich naszej marki. Lokalizację najbliższego sklepu z produktami naszej marki można znaleźć, korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki na naszej stronie.

Drzwi zewnętrzne PVC na wymiar

Elastyczność naszej oferty i możliwość jej maksymalnego dostosowania do potrzeb klienta są dla nas jednym z najważniejszych priorytetów praktycznie od początku naszej działalności. Drzwi zewnętrzne PCV na wymiar to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają niestandardowego produktu.

Możliwość dopasowania wymiaru drzwi do konkretnej inwestycji daje szansę na stworzenia naprawdę oryginalnej i niepowtarzalnej strefy wejściowej do domu.

Drzwi zewnętrzne PVC – producent z doświadczeniem

Jako producent drzwi zewnętrznych PVC i aluminiowych możemy poszczycić się już 30-letnim doświadczeniem w branży stolarki otworowej. Nasze drzwi z PVC powstają w dwóch nowoczesnych polskich zakładach produkcyjnych. Ciągły rozwój technologiczny i wysoki poziom kontroli jakości pozwala nam oferować drzwi z PVC o bardzo dobrych parametrach technicznych.
 
Jako producent drzwi zewnętrznych PVC jesteśmy w stanie zapewnić również montaż i posprzedażowy serwis naszych produktów. Decydując się na drzwi zewnętrzne KRISHOME (dawniej KRISPOL), otrzymasz więc produkt wraz z pełnym wsparciem serwisowym.

Drzwi wejściowe PVC wzory i kolory

Projektanci drzwi zewnętrznych KRISHOME (dawniej KRISPOL) po raz kolejny stworzyli kolekcję niezwykle zróżnicowaną pod względem wizualnym. Dzięki temu drzwi zewnętrzne SOLANO 82 mogą być elementem zarówno budynku nowoczesnego, inspirowanego minimalistycznymi, designerskimi trendami, jak i domów jednorodzinnych o klasycznej bryle.
 
To, jakie drzwi SOLANO 82 wybrać, zależy oczywiście od tego, jakie są wymagania konkretnej inwestycji. Sam wygląd drzwi zewnętrznych PVC można łatwo zmienić, wybierając jeden z kilkunastu wzorów dekoracyjnych profili. Są to profile renomowanego włoskiego producenta. Różnorodność drzwi z kolekcji SOLANO 82 wynika również z możliwości indywidualnego wyboru okleiny w jednym z kilkudziesięciu różnych kolorów.

Paleta kolorystyczna

Wybierz własną kolorystykę, spośród ponad 200 dostępnych kolorów RAL oraz kilkudziesięciu oklein.

Pobierz katalog

Drzwi zewnętrzne PVC