Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów
27.02.2024 po Aktualności

Marka KRISHOME (dawniej KRISPOL) Mecenasem Fundacji im. Księdza Jana Kaczkowskiego oraz Projektu PAKA

46 lat temu urodził się Ks. Jan Kaczkowski – autorytet moralny, który w każdym człowieku widział dobro. Choć od daty jego śmierci minęło już ponad 7 lat, wartości, jakie głosił nadal żyją w sercach i pamięci osób, dla których był inspiracją. W dniu urodzin Ks. Jana Kaczkowskiego, marka KRISHOME (dawniej KRISPOL) podjęła decyzję o zostaniu Mecenasem Fundacji Ks. Jana Kaczkowskiego oraz Projektu PAKA.

Jako Mecenas Fundacji im. Księdza Jana Kaczkowskiego, marka KRISHOME (dawniej KRISPOL) wraz z Siecią Salonów KRISHOME będzie wspierać realizację jej statutowej działalności – budowania wiary w drugiego człowieka, nauki dawania szansy i wyciągania pomocnej dłoni.

Droga pełna nadziei

Jesień 2022 roku. Zespół projektu PAKA wraz z Patrykiem Galewskim wyruszył w podróż PAKA BUSEM do Zakładu Poprawczego w Poznaniu. Celem było przeprowadzenie warsztatów, które miały inspirować wychowanków i odmienić ich życie. Ogromne zaangażowanie wychowawcy, Kamila Stachowiaka, który doskonale wie, jak duże znaczenie ma praca z młodzieżą, sprawiło, że informacja o projekcie PAKA dotarła do KRISHOME (dawniej KRISPOL). Prezes Karol Krysiński spotkał się z Patrykiem Galewskim. Z oficjalnego spotkania biznesowego dyskusja zmieniła się w rozmowę o wspólnych wartościach i celach.

W dniu urodzin Księdza Jana Kaczkowskiego, marka KRISHOME (dawniej KRISPOL) oficjalnie stała się Mecenasem Fundacji im. Ks. Jana Kaczkowskiego. Jak podkreślają obie strony, ta decyzja oznacza coś więcej niż finansowe wsparcie. To deklaracja wspólnoty wartości, utożsamiania się z misją Fundacji i działania na rzecz jej beneficjentów.

Dla nas – rodziny Jana, najważniejsza jest pamięć o naszym synu. Dzięki Patrykowi Galewskiemu i projektowi PAKA, o Janie chcą słuchać młodzi ludzie, przeważnie Ci bardzo potrzebujący autorytetu i wsparcia – dzieciaki w tarapatach. Taka żywa, „pomocowa” pamięć to dla nas największa wartość.

Ziuk Kaczkowski
Tata Ks. Jana Kaczkowskiego, fundator

Zrozumienie i wsparcie dla naszych działań, które są kontynuacją tego, co dla młodych ludzi robił za swojego życia Ks. Jan Kaczkowski, dodaje nam skrzydeł. Dzięki popularności filmu „Johnny”, docieramy do potrzebujących, ale też do tych, którzy chcą nas wspierać. Dziękujemy naszemu Mecenasowi – marce KRISHOME (dawniej KRISPOL), za zaufanie. Dziękuję za gwarancję spokoju!

Anna Specjał
Prezes Fundacji im. Ks. Jana Kaczkowskiego