Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Śrem

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
PARTNER HANDLOWY
K3

Psarskie, ul. Sikorskiego 4
Śrem

PARTNER HANDLOWY
JHM

ul. Chłapowskiego 33
Śrem

Bramy garażowe Śrem

Bramy garażowe w Śremie, które znajdują się w ofercie sklepu KRISHOME (dawniej KRISPOL), to rozwiązanie idealne dla wszystkich domów z garażem. Bramy garażowe producenta wyróżniają się wytrzymałością, łatwością użytkowania, a także pięknem wykonania. Firma oferuje swoim klientom zarówno niezawodne bramy rolowane, jak i bramy segmentowe, dzięki którym z łatwością zagospodarujesz znaczną przestrzeń parkingową dla samochodu. Każda brama garażowa sprzedawana w Śremie przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) to gwarancja najwyższej jakości i funkcjonalności.

Okna PVC (PCV) Śrem

Elegancja, trwałość i wysokie współczynniki izolacyjności akustycznej oraz termicznej. To właśnie wyróżniki okien PVC dostępnych w Śremie w salonie KRISHOME (dawniej KRISPOL). Szeroki wybór dodatków sprawia, że bez trudu dostosujesz okna do swoich indywidualnych wymagań. Okna plastikowe oferowane w Śremie przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) należą do prestiżowej linii FEN. Mogą one zostać wykonane na zamówienie klienta w określonej kolorystyce, a także ozdobione okleiną, w tym również okleiną BIKOLOR. Poszukujesz sprawdzonego producenta okien PVC w Śremie? Odwiedź salon KRISHOME (dawniej KRISPOL) i znajdź najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu.

Rolety zewnętrzne Śrem

Kupując rolety zewnętrzne w Śremie w salonie KRISHOME (dawniej KRISPOL), wybierasz niezawodne zabezpieczenie okien, a także komfort i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. W katalogu sklepu znajdują się zarówno rozwiązania dla budynków nowych, jak i tych nieco starszych. Możesz zdecydować się na rolety do zabudowy, rolety elewacyjne lub naokienne. Jeśli chcesz zapoznać się z kosztami związanymi z zamontowaniem konkretnego modelu rolet zewnętrznych – cennik śremskiego salonu producenta zawiera wszelkie niezbędne informacje. KRISHOME (dawniej KRISPOL) gwarantuje, że gdy chodzi o rolety zewnętrzne – cena z pewnością miło Cię zaskoczy!

Drzwi zewnętrzne Śrem

Poszukujesz niezawodnych drzwi zewnętrznych w Śremie? Zapoznaj się z ofertą KRISHOME (dawniej KRISPOL). W katalogu sklepu stacjonarnego w Śremie znajdują się drzwi wejściowe SOLANO wyróżniające się na tle konkurencji niezwykłą wytrzymałością, energooszczędnością, a także najwyższą estetyką wykonania. Przeglądając katalog producenta, możesz wybierać spośród 18 oryginalnych modeli drzwi i 200 wersji kolorystycznych ich wykończenia. KRISHOME (dawniej KRISPOL) oferuje swoim klientom w pełni profesjonalną obsługę, dlatego w ofercie producenta jest także montaż drzwi zewnętrznych w Śremie i okolicach.