Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów
27.01.2023 po Aktualności

Sprawdź najcieplejszą bramę KRISHOME (dawniej KRISPOL)

Poznaj najcieplejszą bramę garażową marki KRISPOL – model VENTE K2 RFS 60. Powstanie tej wyjątkowej linii bram jest między innymi efektem obserwacji rozwoju współczesnego budownictwa, które zmierza ku rosnącej energooszczędności.

Co wyróżnia bramy VENTE K2 RFS 60?

Istotą innowacji są solidne panele garażowe o kształcie chroniącym palce, grubości 60 mm, o współczynniku U na poziomie 0,39 [W/m²K]. To wynik o ok. 30% lepszy od paneli o grubości 40 mm, przekładający się na współczynnik dla całej bramy na poziomie U=0,9 [W/m²K] (brama o wymiarach 5000×2500 mm). Panel zachowuje grubość 60 mm na całej swojej wysokości – także w miejscu łączenia z sąsiednimi sekcjami.

Sekret najcieplejszej bramy KRISHOME (dawniej KRISPOL) tkwi jednak nie tylko w grubszym panelu. Wyposażyliśmy ją we wzmocniony system uszczelnień, na który składa się między innymi podwójne uszczelnienie dolnego panela: uszczelka dwuwargowa i dodatkowa uszczelka jednowargo.

Zastosowaliśmy także rozwiązanie znane z innych bram KRISHOME (dawniej KRISPOL) – kształt łuku górnego zaprojektowany tak, aby optymalnie dociskał górny panel bramy do nadproża. Brama stała się w ten sposób jeszcze bardziej szczelna i bezpieczna.

Bezkompromisowa estetyka

Pracując nad konstrukcją nowej bramy nie zapomnieliśmy o tym, z czego od lat słynie marka KRISHOME (dawniej KRISPOL), czyli bezkompromisowej estetyce. Bramy VENTE K2 RFS 60 zbudowane są z gładkich, eleganckich paneli bez przetłoczeń i są dostępne w pełnej ofercie kolorystycznej produktów HOME, obejmującej kilkadziesiąt oklein i ponad 200 barw z palety RAL!

Bezpieczeństwo

Standardowym wyposażeniem bram VENTE K2 RFS 60 jest zabezpieczenie w przypadku pęknięcia sprężyn, bezpieczna konstrukcja paneli, osłony na rolki jezdne, a w bramach automatycznych – wyłącznik przeciążeniowy.

Dopasowanie do Twojego garażu

Bramy VENTE K2 RFS 60 są dostępne w wymiarach co 1 mm oraz w trzech typach prowadzeń, a minimalne wymagane nadproże wynosi zaledwie 150 mm. Daje to ogromne możliwości dostosowania do różnych garaży i warunków zabudowy. W ofercie znajdziesz szeroki wybór napędów, zróżnicowanych pod względem wyposażenia i ceny.

Umów się już dziś na rozmowę o szczegółach oferty u Twojego najbliższego Partnera Handlowego KRISHOME (dawniej KRISPOL).