Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów
27.09.2023 po Aktualności

Siatkarska Gwarancja Spokoju od KRISHOME (dawniej KRISPOL)

Zaangażowanie w działania prospołeczne oraz wsparcie sportu zawodowego i amatorskiego od lat stanowią ważny element strategii marki KRISHOME (dawniej KRISPOL). Te działania identyfikują nas jako organizację i budują nasze DNA.

Mistrzowski set z marką KRISHOME (dawniej KRISPOL)

KRISHOME (dawniej KRISPOL) rozgrywa mistrzowski set z PlusLigą, Tauron 1.Ligą i Tauron 1.Ligą Mężczyzn. W ten sposób promujemy sukcesy polskiej siatkówki ligowej, która z roku na rok rośnie w siłę i jest bezpośrednim zapleczem dla polskiej reprezentacji.

Taka forma współpracy trwa od lat i będzie kontynuowana w sezonie 2022/2023. Marka KRISHOME (dawniej KRISPOL) kolejny raz pojawi się na boiskach przy najważniejszych wydarzeniach siatkarskich, a także Pucharach Polski Kobiet, Mężczyzn i Superpucharach.

Pomarańczowy kolor to już stały element w krajobrazie siatkarskim

Nieprzerwanie od 2007 roku, KRISHOME (dawniej KRISPOL) jest sponsorem tytularnym 1-ligowej drużyny siatkarskiej KRISHOME (dawniej KRISPOL) WRZEŚNIA pod okiem trenera Mariana Kardasa. Siatkówką żyją wszyscy, to sport, który skupia całe rodziny. W hali czy przed telewizorami – emocje są zawsze wielkie, a waleczność zawodników wyróżnia tę dyscyplinę na tle innych.

Wzrostu nie możesz wybrać, ale komplet stolarki otworowej dla domu już z pewnością tak!

Nie można zaprzeczyć, że odpowiedni wzrost ułatwia w siatkówce drogę do kariery. Dzięki ponadprzeciętnym wymiarom siatkarze mogą wyskoczyć do bloku, zablokować piłkę przeciwnika lub dzięki swojemu zasięgowi, zaatakować piłkę z wysokiego pułapu i skierować ją w światło boiska po drugiej stronie siatki. Nikogo więc nie dziwi, że średni wzrost siatkarza w drużynie męskiej wynosi ponad 2 metry, choć coraz częściej pojawiają się gracze z parametrami znacznie przekraczającymi tę wartość. Ponadprzeciętny wzrost zdecydowanie pomaga na boisku, jednak nie zawsze w codziennym życiu.

Komplet stolarki dopasowanej do wzrostu, to możliwe!

W KRISHOME (dawniej KRISPOL) doskonale rozumiemy problemy wysokich osób, dlatego od lat dajemy im możliwość wyboru idealnych parametrów stolarki dla swojego domu. Bez względu na to, jakie rozwiązania wybierają mogą liczyć na pełną spójność wszystkich elementów stolarki i wybierać rozwiązania skrojone na miarę swoich potrzeb, nawet tych najbardziej niestandardowych.

Ze sportowym zacięciem i siatkarską precyzją szyjemy stolarkę na miarę – kreujemy produkty tailored-made, na indywidualne zamówienie, w całkowicie zdigitalizowany sposób. Od lat przełamujemy architektoniczne bariery i wystawiamy do gry mocny i zgrany zespół produktów dla domu.

Poznaj naszą taktykę i razem z KRISHOME (dawniej KRISPOL) postaw na Gwarancją Spokoju na wiele sezonów.