Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Drzwi

Drzwi KRISHOME to funkcjonalne, solidne, bezpieczne i dopasowane wyglądem do elewacji rozwiązania.

Dlaczego warto?

 

 • 5 lat gwarancji
 • Produkt na wymiar
 • Solidna konstrukcja
 • Bezpieczeństwo

Jesteśmy wiodącym producentem stolarki otworowej obecnym w branży budowlanej od 35 lat. Pod marką KRISHOME oferujemy komplet stolarki dla domu oraz rozwiązania dla przemysłu.

Drzwi KRISHOME są niezwykle trwałe, technologicznie zaawansowane i komfortowe.
Oferujemy drzwi zewnętrzne do domów i mieszkań, stosowane coraz częściej w nowoczesnym budownictwie
drzwi boczne do garażu, a także efektowne drzwi tarasowe.

Solidna
konstrukcja drzwi

Drzwi KRISHOME to oprócz optymalnych parametrów termoizolacyjnych także solidna konstrukcja, która sprawia, że jest to produkt na lata. Wykorzystujemy wyłącznie elementy do produkcji drzwi najwyższej jakości. Podstawowe elementy drzwi zewnętrznych z naszej oferty stanowią panele z blach aluminiowych, wypełnione grubą warstwą pianki poliuretanowej.

 

Konstrukcja drzwi zewnętrznych KRISHOME opiera się na panelach o grubości 90 mm. Natomiast nasze drzwi boczne to w zależności od wybranego systemu modele o grubości od 40 do 60 mm.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne KRISHOME powstają z trwałego systemu profili aluminiowych. Cechują się bardzo dużą wytrzymałością i świetnymi parametrami termoizolacyjnymi. Nasze drzwi zewnętrzne dostępne są w szerokiej gamie wzorów i kolorów.

Oferujemy także szereg dodatkowych rozwiązań, które wpływają na bezpieczeństwo i codzienny komfort użytkowania drzwi zewnętrznych KRISHOME.

Drzwi boczne

Boczne drzwi do garażu mogą być zarazem wygodne, jak i funkcjonalne. Jest to dodatkowe wejście do domu przez garaż, z którego możemy skorzystać bez konieczności otwierania bramy garażowej. Oferujemy drzwi boczne o grubości od 40 do 60 mm. Cechują się bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjnymi i mogą być wyposażone w wiele dodatkowych funkcji.

W zależności od naszych potrzeb i preferencji drzwi boczne mogą być albo malowane na jeden z ponad 200 kolorów z palety RAL, albo pokryte okleiną z naszej palety kilkudziesięciu wzorów. Tak szeroki wybór kolorów i wzorów pozwala idealnie dopasować drzwi boczne do wyglądu bramy garażowej i całej elewacji.

Nasze drzwi tarasowe to połączenie ergonomii, nowoczesnych technologii, wysokiej trwałości i świetnych parametrów technicznych.

Drzwi tarasowe

Charakterystycznym elementem wielu nowoczesnych aranżacji salonu stały się duże przeszklone drzwi tarasowe. W ofercie posiadamy drzwi tarasowe uchylno-przesuwne PSK lub unoszono-przesuwne HST.

Nasze drzwi tarasowe to połączenie ergonomii, nowoczesnych technologii, wysokiej trwałości i świetnych parametrów technicznych.

Bezpieczeństwo drzwi

Przy wyborze odpowiednich drzwi do domu kluczowe są również kwestie bezpieczeństwa. Bezpieczne drzwi wejściowe to przede wszystkim modele wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe.

 • Trzpienie antywyważeniowe

  Trzpienie antywyważeniowe stanowią idealne uzupełnienie mocnej konstrukcji drzwi KRISHOME. Jest to stosunkowo proste, jednak niezwykle skuteczne rozwiązanie, które zapobiega wyważeniu drzwi z ościeżnicy.

 • Zawiasy rolkowe

  Nasze drzwi zewnętrzne są standardowo wyposażone w eleganckie zawiasy rolkowe. Ten element posiada klasę wytrzymałości C14. Jako opcjonalny element oferujemy również zawiasy ukryte. W momencie gdy drzwi są zamknięte, ukryte zawiasy stają się całkowicie niewidoczne.

 • Zawiasy rolkowe i ukryte

  Ukryte zawiasy całkowicie niewidoczne w momencie, gdy drzwi są zamknięte.

 • Automatyczny zamek wielopunktowy

  Standardowym wyposażeniem drzwi z linii Solano jest również automatyczny zamek ryglujący drzwi po zamknięciu, bez konieczności używania klucza. Stosowane w naszych drzwiach zamki mają podwyższoną ochronę antywłamaniowa, dzięki zastosowaniu zapadek przejmujących funkcję rygli, zabezpieczonych przed cofnięciem.

 • Elektrozaczep

  Klamki bezpieczne do drzwi – opcjonalny elektrozaczep z funkcją dzień/noc. Pozwala na bezpieczne otwieranie drzwi w ciągu dnia i łatwe ich zabezpieczenie na noc.

 • Elektroniczny przepust kablowy

  Pozwala zintegrować z systemami Smart Home. Wystarczy podpięcie wtyczki do kontaktu – rozwiązanie typu plug&play. Odpowiednio przygotowane drzwi, do bezproblemowego podłączenia pod zasilacz i sieć 230V.

 • Klawiatura kodowa

  Możliwość zamontowania klawiatury kodowej z czytnikiem linii papilarnych służących do kontrolowania dostępu do domu. Klawiatura posiada identyfikację na 6 sposobów: linie papilarne, klawiatura kodowa, transponder RFID, NFC, Bluetooth lub za pomocą aplikacji.

 • Wkładka antywłamaniowa

  Bezpieczne wkładki do drzwi – wkładki antywłamaniowe z dołączoną kartą kodową, bez której niemożliwe jest skopiowanie klucza.

Ciepłe drzwi

Ciepłe drzwi wejściowe to obok bramy garażowej i stolarki okiennej jeden z najważniejszych elementów izolacji termicznej budynku. Ciepłe drzwi do domu to przede wszystkim szczelne drzwi wyposażone dodatkowo w ciepły próg drzwi wejściowych.

 

Jednym z celów, jaki przyświeca nam przy projektowaniu naszych drzwi zewnętrznych, jest zachowanie jak największej szczelności i najlepszych parametrów termoizolacyjnych.

Doskonałe parametry termoizolacyjne Ud już od 0,8 W [m²K]

Najważniejszym parametrem termoizolacyjnym w przypadku drzwi jest współczynnik przenikania ciepła – oznaczany skrótem Ud. Współczynnik ten jest wyrażony w watach na metr kwadratowy W[m²K]. Im niższy współczynnik przenikania ciepła Ud, tym lepsze właściwości termoizolacyjne. Korzystając z zaawansowanych rozwiązań, udało nam się stworzyć drzwi zewnętrzne o współczynniku przenikania ciepła na poziomie nawet 0,8 W [m²K].

Standard pasywny

Nasze drzwi zewnętrzne spełniają rygorystyczne wymogi domów pasywnych i energooszczędnych. Przypomnijmy, że maksymalny współczynnik przenikania ciepła dla drzwi w standardzie pasywnym to 1,3 W [m²K].

Izolowane profile i próg

Dużą rolę w konstrukcji naszych drzwi odgrywają izolowane profile i próg. Za odpowiednią izolację profilu odpowiadają m.in.: gruba warstwa izolatora w postaci pianki poliuretanowej, przekładka bimetaliczna w profilach czy dodatkowy wkład termiczny wewnątrz profili. Nie bez znaczenia jest również stosowanie progu z przekładką termiczną.

Ciepły montaż drzwi

Kluczowym elementem pozwalającym na zachowanie wysokich parametrów termoizolacyjnych naszych produktów jest ciepły montaż progu drzwi i samych drzwi. Na czym polega ciepły montaż drzwi zewnętrznych? Jest to tak zwany montaż warstwowy, w którym oprócz klasycznej izolacji w postaci pianki poliuretanowej stosuje się dwie dodatkowe warstwy izolacyjne – wewnętrzną i zewnętrzną.

 

Mają one za zadanie zapobiegać wnikaniu do warstwy środkowej wilgoci zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. W przypadku okien i drzwi ciepły montaż staje się obecnie standardem stosowanym szeroko w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym.

Doskonała izolacja termiczna drzwi

Doskonała izolacja termiczna drzwi KRISHOME w sposób bezpośredni przekłada się na koszty ogrzewania budynku. Izolacja drzwi to nie tylko gruba warstwa pianki poliuretanowej wewnątrz aluminiowych profili. To także szereg innych rozwiązań pozwalających na skuteczne ocieplanie drzwi. Są to między innymi wspomniane już wcześniej przekładki bimetaliczne czy dodatkowy wkład termiczny wewnątrz profili.

 

Istotnym elementem jest również izolacja progu drzwi wejściowych, która powinna być przeprowadzona zgodnie z zasadami tak zwanego ciepłego montażu. Optymalne parametry termiczne to jednak nie wszystko. Projektując drzwi KRISHOME, nie zapomnieliśmy również o tak ważnym elemencie, jak izolacja akustyczna drzwi wejściowych.

Ładne drzwi

Projektując drzwi KRISHOME (dawniej KRISPOL), nie zapomnieliśmy również o względach estetycznych. Ładne obramowanie drzwi i kolor samych drzwi zewnętrznych są jednym z najbardziej reprezentacyjnych elementów całej elewacji budynku. W końcu to widok drzwi i ich bezpośrednie otoczenie odpowiada często za pierwsze wrażenie naszych gości.

Decydując się na produkty KRISHOME (dawniej KRISPOL), możecie stworzyć ładne drzwi wejściowe do domu w jednym z 200 kolorów z palety RAL. Oferujemy modne drzwi wejściowe inspirowane zarówno nowoczesnymi trendami architektonicznymi, jak i ponadczasową klasyką.

Paleta kolorystyczna

Wybierz własną kolorystykę, spośród ponad 200 dostępnych kolorów RAL oraz kilkudziesięciu oklein.

Pobierz katalog

Aluminiowe drzwi zewnętrzne