Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Zielona Góra

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
SALON KRISHOME
ARTBUD

ul. Sulechowska 24
65-119 Zielona Góra

PARTNER HANDLOWY
MAX KONCEPT

ul. Dąbrowskiego 55
Zielona Góra

PARTNER HANDLOWY
STOBERG

ul. Energetyków 2
Zielona Góra

Bramy garażowe Zielona Góra

Jeśli chodzi o bramy garażowe w Zielonej Górze – w ofercie salonów KRISHOME (dawniej KRISPOL) znajdziesz wyłącznie funkcjonalne, wytrzymałe i bezpieczne modele. Bogata oferta bram w Zielonej Górze pozwoli Ci dostosować ten bardzo ważny element wykończenia budynku do jego elewacji. Naszym klientom polecamy bramy garażowe rolowane, które pozwalają zagospodarować znaczną powierzchnię parkingową dla pojazdu, zarówno w garażu, jak i na podjeździe. Okazyjne ceny bram garażowych proponowanych przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) w salonach w Zielonej Górze sprawiają, że każdy klient jest w stanie wybrać rozwiązanie idealne dla swojego domu.

Napędy do bram garażowych Zielona Góra

Gdzie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne napędy do bram w Zielonej Górze? W jednym ze sklepów stacjonarnych KRISHOME (dawniej KRISPOL). System STARCUS zapewnia w pełni automatyczne, niezawodne i wygodne sterowanie bramą garażową za pomocą pilota lub klawiatury numerycznej. Automatyka do bram dostępna w Zielonej Górze w salonach KRISHOME (dawniej KRISPOL) łączy w sobie doskonałe parametry techniczne z estetycznym wykonaniem. Niezawodne napędy do bram z serii STARCUS mieszczą się bowiem w starannie zaprojektowanych obudowach, przez co nie zaburzają estetyki wizualnej bramy garażowej.

Okna aluminiowe Zielona Góra

Okna aluminiowe to jeden z obecnych trendów architektonicznych. Pozwalają urzeczywistnić projekty domów, których integralnym elementem są wielkoformatowa przeszklenia czy szklane fasady. Okna aluminiowe dostępne w Zielonej Górze w salonach KRISHOME (dawniej KRISPOL) odznaczają się bardzo dużą odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i skrajne temperatury. Co więcej, cechują się wysokim poziomem stabilności i energooszczędnością. Decydując się na montaż okien aluminiowych, wybierasz niezawodne rozwiązanie na długie lata.

Rolety zewnętrzne Zielona Góra

Rolety zewnętrzne to nowoczesne zasłony okien, które zapewniają domowi dodatkową izolację cieplną i chronią jego mieszkańców przed nadmiernym hałasem. Rolety dostępne w Zielonej Górze w sklepach KRISHOME (dawniej KRISPOL) dostosowane są do każdego typu budynków, niezależnie od tego, czy wzniesiono je przed laty, czy znajdują się one dopiero na etapie prac wykończeniowych. W ofercie rolet zewnętrznych marki KRISHOME (dawniej KRISPOL) znajdziesz zarówno rolety naokienne i elewacyjne, jak i te przeznaczone do zabudowy, które w najwyższym stopniu zapobiegają ubywaniu ciepła z wnętrza budynku.

Żaluzje zewnętrzne Zielona Góra

Żaluzje zewnętrzne, dostępne w Zielonej Górze w salonach KRISHOME (dawniej KRISPOL), to nowoczesny typ osłon okien, szklanych fasad oraz witryn. Zapewniają one budynkom dodatkową osłonę termiczną, a ponadto chronią ich wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem. Co więcej – nadają budynkom gustowny, nowoczesny wygląd. Szeroki wybór wariantów kolorystycznych oferowanych żaluzji sprawia, że z pewnością znajdziesz rozwiązanie pasujące do stylu Twojej inwestycji.

Bramy przemysłowe Zielona Góra

Jeśli pragniesz kupić bramę przemysłową w Zielonej Górze, odwiedź jeden z salonów KRISHOME (dawniej KRISPOL). W ofercie producenta znajdują się bramy segmentowe dostosowane do obiektów o rozmaitym przeznaczeniu i zróżnicowanych właściwościach architektonicznych. Niezawodne bramy przemysłowe znajdujące się katalogu marki KRISHOME (dawniej KRISPOL) mogą usprawnić funkcjonowanie Twojego biznesu, niezależnie od tego, w jakiej branży działasz.