Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Września

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
SALON KRISHOME
ŁUKASIEWICZ

ul. Daszyńskiego 2E
62-300 Września

PARTNER HANDLOWY
OKMET

ul. Kościuszki 20
Września

PARTNER HANDLOWY
MONTBRAM

ul. Wałbrzyska 13
Września

Bramy garażowe Września

Nowoczesna konstrukcja bram garażowych segmentowych dostępnych w sklepie KRISHOME (dawniej KRISPOL) we Wrześni sprawia, że użytkownik garażu może zyskać maksymalną przestrzeń parkingową dla samochodu. Co więcej, bramy garażowe oferowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) we Wrześni wyróżniają się solidnością, doskonałą izolacją cieplną, a także łatwością i bezpieczeństwem użytkowania. Dzięki licznym możliwościom wykończenia, bez problemu dostosujesz bramę garażową do stylu domu.

Napędy do bram garażowych Września

Innowacyjne systemy STARCUS, czyli niezawodne napędy do bram garażowych we Wrześni dostępne w salonie KRISHOME (dawniej KRISPOL), to niezwykle interesująca propozycja dla wszystkich osób posiadających dom z garażem. Oferowana automatyka cechuje się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, a możliwość sterowania bramą drogą radiową sprawia, że jej otwieranie i zamykanie staje niezmiernie łatwe i wygodne!

Okna PVC Września

Niezawodne okna PVC (nazywane zazwyczaj błędnie oknami PCV) dostępne w salonie KRISHOME (dawniej KRISPOL) we Wrześni to rozwiązanie idealne do każdego budynku, niezależnie od tego, kiedy został wzniesiony i jakie jest jego przeznaczenie. Okna PVC FEN, które znajdują się w ofercie KRISHOME (dawniej KRISPOL), wyróżniają się odpornością na oddziaływanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, doskonałymi właściwościami izolacyjnymi i estetycznym wyglądem. Jeśli szukasz okien PVC, które skutecznie zatrzymają ciepłe powietrze wewnątrz budynku i wyciszą budynek, we Wrześni znajdziesz je w salonach KRISHOME (dawniej KRISPOL).

Okna aluminiowe Września

Dlaczego polscy inwestorzy coraz częściej wybierają okna aluminiowe? Składa się na to kilka czynników przesądzających o ich wyjątkowości. Okna aluminiowe dostępne we Wrześni w salonie KRISHOME (dawniej KRISPOL) są niezwykle wytrzymałe, energooszczędne i zachwycają pod względem estetyki wykonania. Dzięki nim możliwe staje się zrealizowanie odważnych nowoczesnych projektów, takich jak szklane fasady. Ich trwałość i funkcjonalność nie mają sobie równych! Okna aluminiowe dostępne w salonach KRISHOME (dawniej KRISPOL) we Wrześni to rozwiązanie dla każdego, kto marzy o ogromnych przeszkleniach – czy to w budynku użytkowym, czy też we własnym domu.

Rolety zewnętrzne Września

Izolacja (zarówno termiczna, jak i akustyczna), komfort i bezpieczeństwo – te trzy niezwykle ważne rzeczy zapewniają rolety zewnętrzne dostępne we Wrześni w salonie KRISHOME (dawniej KRISPOL). Szeroki wybór wariantów rolet dostępnych w katalogu producenta sprawia, że te nowoczesne systemy osłon okien z łatwością mogą być dostosowywane do każdego typu obiektów. Jeśli chodzi o naokienne, elewacyjne i przeznaczone do zabudowy rolety zewnętrzne we Wrześni – ceny oferowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) zachęcają do zakupów!

Żaluzje zewnętrzne Września

W jaki sposób nadać bryle budynku lekkości, a jednocześnie uchronić jego wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem? Zdecydować się na zakup żaluzji zewnętrznych dostępnych we Wrześni w sklepie KRISHOME (dawniej KRISPOL). Te nowoczesne mechanizmy instalowane są na zewnątrz budynków, przeważnie tych o dużej powierzchni okien. Chronią pomieszczenia przed nieznośnym nagrzaniem i usprawniają działanie klimatyzacji. Zapewniają też domownikom poczucie prywatności.

Drzwi zewnętrzne Września

Drzwi wejściowe to dużo więcej niż element wykończenia domu – to jego niepowtarzalna wizytówka. To także gwarancja komfortu i bezpieczeństwa domowników. Seria SOLANO, czyli drzwi zewnętrzne dostępne we Wrześni w katalogu sklepu KRISHOME (dawniej KRISPOL), wyróżniają się na tle konkurencji wytrzymałością, wysokim współczynnikiem izolacji cieplnej oraz bardzo wysoką estetyką wykonania.

Bramy przemysłowe Września

Każdy biznesmen wie, że dla prężnego rozwoju firmy niezbędna jest troska o każdy aspekt jej działalności. Niezależnie od tego, jak duża jest Twoja inwestycja, możesz potrzebować niezawodnej bramy do obiektu przemysłowego, która usprawni wszelkie działania z zakresu logistyki, tak ważne dla rozwoju przedsiębiorstwa. Bramy przemysłowe dostępne we Wrześni w salonie KRISHOME (dawniej KRISPOL) wyróżniają się wysoką wytrzymałością i funkcjonalnością. Szeroki wybór wariantów bram producenta KRISHOME (dawniej KRISPOL) pozwoli wybrać Ci model dostosowany do charakteru Twojej działalności i specyfiki budynku firmowego.

Bramy garażowe serwis – Września

Na terenie Wrześni i okolicznych miejscowości prowadzimy nie tylko sprzedaż bram garażowych i profesjonalnej stolarki otworowej, ale również serwis przed i posprzedażowy. Serwis bram garażowych we Wrześni to kompleksowe usługi związane z pomiarami u klienta, samym montażem bram garażowych na zamówienie, a także regulacją bram czy usuwaniem różnego rodzaju usterek. Informacje na temat zasad funkcjonowania serwisu bram garażowych we Wrześni dostępne są w naszych salonach sprzedaży, także za pośrednictwem ogólnokrajowej infolinii KRISHOME (dawniej KRISPOL).

Bramy garażowe na zamówienie we Wrześni

Nasze bramy garażowe to nie tylko gotowe produkty o standardowych wymiarach. Oferujemy również bramy garażowe na zamówienie we Wrześni i na terenie okolicznych miejscowości. Bramy garażowe na wymiar KRISHOME (dawniej KRISPOL) to idealna alternatywa dla osób, które poszukują oryginalnych i elastycznych rozwiązań w pełni dopasowanych do potrzeb klienta. Wykwalifikowani doradcy w naszych salonach podpowiedzą, jaka brama garażowa z montażem we Wrześni i okolicach będzie optymalnym rozwiązaniem. Doradzą również wybór najlepszej izolacji cieplnej i napędu spełniającego wymogi nawet najbardziej wymagających klientów.

Okna na wymiar – Września

Jednym z priorytetów naszej marki zawsze była elastyczność. Praktycznie od początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, aby to klient mógł dopasować nasze produkty do swoich potrzeb. Dobrym przykładem takiego podejścia są nasze okna na wymiar. We Wrześni i okolicach okna na wymiar z montażem można zamówić w każdym z naszych salonów KRISHOME. Na miejscu wykwalifikowani doradcy udzielą wyczerpujących informacji na temat naszych okien na zamówienie we Wrześni i pomogą wybrać optymalny model. Nasze okna na wymiar z montażem to połączenie funkcjonalności, bardzo dobrych parametrów izolacyjnych, a także atrakcyjnego wyglądu. Szeroki wybór modeli i kolorów sprawia, że okna na wymiar KRISHOME (dawniej KRISPOL) mogą być elementem zarówno nowoczesnych aranżacji, jak i wnętrz inspirowanych klasycznym trendami.

Drzwi na wymiar we Wrześni

Drzwi zewnętrzne pełnią w nowoczesnym budownictwie dwojaką funkcję. Z jednej strony są swego rodzaju wizytówką domu. Powinny więc wizualnie wpasowywać się w aranżację całej elewacji i stanowić jej integralną część. Bardzo ważne są jednak również parametry techniczne drzwi zewnętrznych. Zarówno te związane z bezpieczeństwem, jak i parametry izolacji termicznej.

W ramach naszej oferty profesjonalnej stolarki otworowej dostępne są nie tylko okna na wymiar, ale także drzwi zewnętrzne na zamówienie. We Wrześni drzwi zewnętrzne z montażem można zamówić za pośrednictwem każdego z naszych partnerskich salonów sprzedaży. Oferujemy kilkadziesiąt modeli drzwi zewnętrznych zaprojektowanych w zgodzie z najnowszymi trendami. Istnieje możliwość wyboru nie tylko modelu i wymiarów drzwi, ale także sposobu ich wykończenia. W naszym katalogu dostępne są między innymi drzwi zewnętrzne malowane na gładko, drzwi z finiszem strukturalnym, a także drzwi okleinowane.