Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Warszawa

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
PARTNER HANDLOWY
FAMIX

ul. Zapłocie 8
Warszawa

PARTNER HANDLOWY
VENTANA OKNA I DRZWI

ul. Bartycka 26 (Pawilon nr 51)
00-716 Warszawa

Okna na zamówienie Warszawa

Wyjątkowe okna na zamówienie w Warszawie? Znajdziesz je w KRISPOL! Od lat tworzymy personalizowane rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Produkujemy różnego typu okna na wymiar – również w nietypowych kształtach czy rozmiarach.

Wielkość i kształt okien to niejedyne, na co masz wpływ, zamawiając je u nas. Możesz wybierać spośród rozmaitych sposobów wykończenia oraz szerokiej palety modnych kolorów.

W KRISHOME (dawniej KRISPOL) oferujemy również szereg rozwiązań, które poprawią bezpieczeństwo Twoich okien oraz podniosą komfort ich użytkowania. Zależy Ci na obecności dodatkowych zabezpieczeń antywłamaniowych? A może poszukujesz bezpiecznych okien do domu, w którym mieszkają małe dzieci? U nas znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz!

Drzwi zewnętrzne na zamówienie – Warszawa

Poszukiwanie idealnych drzwi zewnętrznych może być niezwykle czasochłonnym zajęciem. Jednocześnie nie można mieć pewności, że znajdzie się dokładnie to, czego się potrzebuje. Nie musisz jednak iść na żaden kompromis i decydować się na rozwiązania, które nie spełniają Twoich oczekiwań! Wystarczy, że skorzystasz z usług KRISHOME (dawniej KRISPOL)!

W Warszawie drzwi zewnętrzne na zamówienie wykonujemy na podstawie gotowych projektów; w razie potrzeby możemy też taki dla Ciebie stworzyć. U nas możesz wybierać spośród różnych rodzajów drzwi, decydując o każdym szczególe – od wyglądu po rodzaj zabezpieczeń antywłamaniowych.

Drzwi zewnętrzne na wymiar – Warszawa

Nawet najbardziej klasyczne w swojej formie domy czy budynki dla firm mogą zawierać nietypowe rozwiązania, takie jak niestandardowe wymiary otworów drzwiowych. Czasem przemawiają za tym kwestie estetyczne; czasem jest to odpowiedź na konkretne potrzeby domowników lub specyfikę pracy w danym miejscu.

Niestety, znalezienie drzwi, które będą pasowały do projektu budynku nie tylko pod względem rozmiaru, ale i estetyki, może być wyjątkowo trudne. Dlatego zadbaliśmy o to, by oferować w salonach KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Warszawie drzwi zewnętrzne na wymiar, tworzone na indywidualne zamówienie. Co to oznacza w praktyce? Dokładnie takie drzwi, jakich potrzebujesz – począwszy od rozmiaru, kończąc na kolorze, rodzaju wykończenia i innych elementach niezbędnych, by cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem każdego dnia.

Rolety zewnętrzne – cena z montażem Warszawa

Prosty sposób na to, by zapewnić sobie zarówno najwyższy poziom bezpieczeństwa, jak i komfortu w mieszkaniu? Rolety zewnętrzne od KRISHOME (dawniej KRISPOL)! Dzięki nim nie tylko zaciemnisz pomieszczenie, gdy tego potrzebujesz, ale i zadbasz o komfort termiczny. Co więcej, będą one pełnić także funkcję dodatkowego zabezpieczenia przez włamaniami.

Dzięki rozwojowi technologii nie musisz już podnosić i opuszczać rolet ręcznie. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by zintegrować je z systemem Smart Home.

Każda z opisanych kwestii wpływa zarówno na koszt samych rolet, jak i ich instalacji. W KRISHOME (dawniej KRISPOL) jednak od samego początku wiesz, ile i za co zapłacisz. Przekonaj się, jak korzystna może być cena rolet zewnętrznych z montażem w Warszawie i ciesz się najwyższą jakością usług!