Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Tomaszów Mazowiecki

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
SALON KRISHOME
MARCELL

ul. Legionów 13
97-200 Tomaszów Mazowiecki

PARTNER HANDLOWY
PROTECH TOMASZ RUDZIŃSKI

ul. Słowackiego 4
Tomaszów Mazowiecki

Bramy garażowe Tomaszów Mazowiecki

Dobra brama garażowa to taka, które służy niezawodnie przez długie lata, a przy tym pasuje wizualnie do stylu wykończenia domu. Wyłącznie takie bramy czekają na klientów w salonie KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Tomaszowie Mazowieckim. Wśród oferowanych modeli urządzeń znajdują się stalowe i aluminiowe bramy rolowane oraz segmentowe, które wyróżniają się niebywałą łatwością i bezpieczeństwem użytkowania. Co więcej, dzięki bramom garażowym dostępnym w Tomaszowie Mazowieckim możesz zagospodarować maksymalną przestrzeń parkingową dla auta!

Napędy do bram garażowych Tomaszów Mazowiecki

Czy istnieje sposób, aby uczynić korzystanie z bramy garażowej jeszcze łatwiejszym i przyjemniejszym? Owszem. W tym celu należy zdecydować się na montaż napędu do bramy garażowej, w który w Tomaszowie Mazowieckim można zaopatrzyć się w placówce KRISHOME (dawniej KRISPOL). Automatyka STARCUS wyposażona jest m.in w podświetlenie LED, klawiaturę numeryczną oraz odbiornik radiowy. Można podłączyć do niej także fotokomórki. Napędy do bram wjazdowych proponowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Tomaszowie Mazowieckim to mechanizmy o wspaniałych parametrach i wysokiej estetyce wykonania.

Okna PVC Tomaszów Mazowiecki

Plastikowe okna PVC dostępne w Tomaszowie Mazowieckim w filii KRISHOME (dawniej KRISPOL) to bez wątpienia jedne z najlepszych okien dostępnych na rynku. Proponowane przez firmę okna FEN są niezwykle wytrzymałe, energooszczędne, a także miłe dla oka. Szeroki wybór wariantów okien w katalogu sklepu w Tomaszowie Mazowieckim pozwoli Ci wybrać te pasujące idealne do Twojego domu. Decydując się na okna plastikowe FEN, możesz także wybrać okleinowanie w jednym (lub dwóch) z kilkudziesięciu kolorów! Okna od KRISHOME (dawniej KRISPOL) dostępne w Tomaszowie Mazowieckim oraz innych miastach Polski to więc nie tylko bezpieczny wybór wytrzymałego produktu, ale także gwarancja estetycznego efektu.

Rolety zewnętrzne Tomaszów Mazowiecki

Należące do serii KALIMA rolety zewnętrzne dostępne w Tomaszowie Mazowieckim w salonie KRISHOME (dawniej KRISPOL) to rozwiązania dla każdego domu. Chronią okna przed różnego rodzaju uszkodzeniami, zapewniają dodatkową izolację termiczną, a także wpływają pozytywnie na poczucie bezpieczeństwa domowników.

Drzwi zewnętrzne Tomaszów Mazowiecki

Oferowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) drzwi zewnętrzne dostępne w Tomaszowie Mazowieckim swoją renomę zdobyły dzięki niezawodności, wysokiemu współczynnikowi izolacyjności termicznej i równie wysokiej estetyce wizualnej. Aluminiowe drzwi SOLANO znajdujące się w katalogu sklepu w Tomaszowie Mazowieckim to gwarancja bezpieczeństwa Twoich bliskich. A także niższych opłat za ogrzewanie!