Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Tarnowskie Góry

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
SALON KRISHOME
VETRICO

ul. Zagórska 120
42-680 Tarnowskie Góry

PARTNER HANDLOWY
ELPRIM

ul. Obwodnica 25
Tarnowskie Góry

Brama garażowa Tarnowskie Góry

Brama garażowa należy do tych elementów budynku, na których nie warto oszczędzać. Dotyczy to nie tylko wzornictwa, ale i kwestii związanych z bezpieczeństwem oraz wygodą użytkowania. Dostępne w Tarnowskich Górach bramy garażowe KRISHOME (dawniej KRISPOL) są trwałe i niezawodne, pełniąc swoją funkcję przez długi czas.

Zadbaliśmy o to, by nasze bramy nie tylko doskonale wyglądały, ale i były wytrzymałe oraz intuicyjne w obsłudze. Zapewniają doskonały poziom izolacyjności termicznej, chroniąc nie tylko przed intruzami, ale i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jeśli zatem zależy Ci na nowoczesnej i niezawodnej bramie garażowej, zapoznaj się z ofertą KRISHOME (dawniej KRISPOL). Oferujemy liczne modele bram rolowanych oraz segmentowych w różnych kolorach. Dzięki temu znajdziesz u nas idealną bramę garażową dla siebie.

Napędy do bram garażowych Tarnowskie Góry

Brama garażowa powinna być wygodna w obsłudze, a także otwierać się i zamykać płynnie niezależnie od panujących warunków atmosferycznych i pory roku. Dostępne w Tarnowskich Górach napędy do bram garażowych KRISHOME (dawniej KRISPOL) spełniają ten warunek, zapewniając bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Zadbaliśmy o to, by pracę naszych urządzeń można było dopasować do indywidualnych potrzeb użytkowników. Wyposażone są w układy regulacji systemów, które sterują automatycznym zamykaniem bramy po wyznaczonym czasie, a także pozwalają na wykrywanie oraz reagowanie na ewentualne przeszkody. Dzięki temu łączą w sobie wygodę i bezpieczeństwo.

W KRISHOME (dawniej KRISPOL) oferujemy różne rodzaje napędów, które mogą być stosowane z różnego rodzaju bramami, w tym rolowanymi i segmentowanymi. To nowoczesne i niezawodne rozwiązania idealnie dopasowane do Twojego domu.

Okna PCV Tarnowskie Góry

Oferujemy różne rodzaje okien PCV w Tarnowskich Górach, dostępne w szerokiej gamie kolorów. Wśród naszych modeli znajdują się wersje jedno- oraz dwukolorowe. Dzięki temu możesz łatwo dobrać okna zarówno do wnętrz, jak i stylu, w jakim utrzymana jest zewnętrzna część budynku. Doskonale sprawdzą się zarówno w nowych budynkach, jak i starszych, w których przeprowadzana jest wymiana okien.

Dostępne w Tarnowskich Górach okna PVC KRISHOME (dawniej KRISPOL) to nie tylko doskonały wygląd, ale i wysoka jakość wykonania i wykorzystanych materiałów. Dzięki temu nasze produkty są nie tylko estetyczne, ale i odporne na oddziaływanie szkodliwych czynników mechanicznych i atmosferycznych. To bezpieczeństwo i trwałość dzięki wykonaniu z doskonałych materiałów, z dbałością o każdy szczegół.

Okna aluminiowe Tarnowskie Góry

Gdy projekt Twojego domu lub innego budynku zakłada obecność dużych okien, warto sięgnąć po te z ramami wykonanymi z aluminium. To nowoczesne i doskonale prezentujące się rozwiązanie, po które coraz częściej sięgają inwestorzy poszukujący ciekawych form. Takie właśnie są dostępne w Tarnowskich Górach okna z aluminium KRISHOME (dawniej KRISPOL).

KRISHOME (dawniej KRISPOL) to producent wysokiej jakości okien aluminiowych w Tarnowskich Górach. Nasze propozycje są idealne dla wszystkich, którzy poszukują doskonałej ochrony przed temperaturami oraz promieniowaniem ultrafioletowym, a jednocześnie nie chcą iść na żadne kompromisy w kwestii estetyki.

Rolety zewnętrzne Tarnowskie Góry

Wśród produktów KRISHOME (dawniej KRISPOL) znajdują się także różnego typu rolety zewnętrzne, dostępne także w Tarnowskich Górach. Nasz asortyment to modele naokienne i elewacyjne, a także przeznaczone do zabudowy. Niezależnie od rodzaju zapewniają one bezpieczeństwo i prywatność, a także ochronę przed wiatrem, słońcem i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Dostępne teraz także w Tarnowskich Górach rolety to rozwiązanie ułatwiające regulację temperatury. To z kolei bezpośrednio przekłada się na ilość zużywanej do ogrzania lub ochłodzenia pomieszczenia energii, przynosząc wyraźne oszczędności. Z tego powodu cieszą się coraz większą popularnością wśród inwestorów.

Drzwi zewnętrzne Tarnowskie Góry

Oferujemy wysokiej jakości nowoczesne i energooszczędne drzwi zewnętrzne w Tarnowskich Górach. Szeroki wybór produktów umożliwia dobór idealnego rozwiązania dla każdego typu domu, zapewniając nie tylko niezbędne bezpieczeństwo, ale i doskonały wygląd. Wykonanie z dbałością o każdy detal oraz wyjątkowe projekty sprawiają, że nasze drzwi nie tylko chronią, ale i zdobią Twój dom.

Bramy przemysłowe Tarnowskie Góry

Wiemy, jak ważną rolę pełni w Twojej firmie brama przemysłowa. Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się wyłącznie modele, które gwarantują bezpieczeństwo, jednocześnie nie zakłócając koniecznych procesów logistycznych.

Wśród dostępnych w Tarnowskich Górach bram przemysłowych KRISHOME (dawniej KRISPOL) znajdują się zarówno wersje wykonane z aluminium, jak i ze stali. To oraz szeroki wybór rozmiarów i typów bram sprawiają, że z nami łatwo dobierzesz idealny dla Twojego przedsiębiorstwa model.

Kraty rolowane Tarnowskie Góry

Poszukując krat rolowanych w Tarnowskich Górach zapoznaj się z cennikiem KRISHOME (dawniej KRISPOL). Oferujemy doskonałej jakości modele stalowe i aluminiowe, zapewniające bezpieczeństwo sklepów, kawiarni i innego typu lokali. Zabezpieczają ona przed włamywaczami, pozwalając jednak na niezakłóconą pracę personelu. Wykonanie z dbałością o każdy detal sprawia, że nasze kraty to ochrona na najwyższym poziomie.