Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Środa Wielkopolska

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
SALON KRISHOME
VENTER

ul. Leszczyńskich 3B/7
63-000 Środa Wielkopolska

PARTNER HANDLOWY
OK-PLAST

ul. Brodowska 28
Środa Wielkopolska

Brama garażowa Środa Wielkopolska

Brama garażowa to jeden z najważniejszych elementów wykończeniowych. Musi spełnić szereg warunków, takich jak zapewnianie niezbędnego bezpieczeństwa, intuicyjność i bezpieczeństwo obsługi, a także trwałość i doskonała izolacyjność termiczna. Z pewnością jest to element, na którym nie można oszczędzać – tylko najwyższej jakości sprzęt zapewni ochronę przed intruzami, będąc jednocześnie bezpiecznym i intuicyjnym dla użytkownika.

Dostępne w Środzie Wielkopolskiej bramy garażowe KRISHOME (dawniej KRISPOL) spełniają wszystkie powyższe wymogi. Dodatkowo występują w różnych wersjach, dzięki czemu można je dopasować do każdego garażu, niezależnie od jego konstrukcji. Każdy model oferujemy w rozmaitych kolorach, dzięki czemu nasze bramy idealnie pasują do różnych budynków.

Napędy do bram garażowych Środa Wielkopolska

Oferujemy zaawansowane technicznie napędy do bram garażowych, działające dzięki nowoczesnym układom regulacji systemów. Zapewniają one nie tylko komfort użytkowania niezależnie od panujących warunków, ale i niezbędne bezpieczeństwo. Dobra brama powinna zatrzymywać się lub cofać, jeśli przy otwieraniu lub zamykaniu natrafi na przeszkodę, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko wypadku.

Dostępne w Środzie Wielkopolskiej napędy do bram garażowych KRISHOME (dawniej KRISPOL) to płynnie i stabilnie działające urządzenia, wykorzystujące nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyki. Mogą być dopasowane do różnego typu bram, również tych niestandardowych, zapewniając płynne i niezawodne działanie niezależnie od pory roku.

Okna PVC Środa Wielkopolska

Oferowane przez salon KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Środzie Wielkopolskiej okna PCV to niezawodna i nowoczesna ochrona oraz doskonały wygląd Twojego domu przez wiele lat. U nas znajdziesz rozwiązania zarówno dla okien o klasycznych kształtach i wymiarach, jak i bardziej niestandardowe modele. Niezależnie od tego, czy wybierasz okna dla nowo powstającego budynku, czy planujesz remont, u nas znajdziesz idealne dla siebie wzory w wielu wersjach kolorystycznych.

Dostępne w Środzie Wielkopolskiej okna PVC KRISHOME (dawniej KRISPOL) to zarówno modele jedno- jak i dwukolorowe. To możliwe dzięki szerokiemu wyborowi oklein w różnych kolorach – od klasycznej bieli po wzory naśladujące drewno. Umożliwia to dopasowanie okien do każdego budynku i wnętrza.

Okna aluminiowe Środa Wielkopolska

Trwałe, eleganckie i zapewniające doskonałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi – takie są dostępne w Środzie Wielkopolskiej okna aluminiowe KRISHOME (dawniej KRISPOL). Inwestorzy wybierają je zarówno przy nowoczesnych projektach, jak i podczas remontów starszego typu budynków. Wykonane z aluminium okna doskonale sprawdzają się jako element dużych szklanych tafli na fasadach i ścianach. Dzięki temu umożliwiają realizację wyjątkowych projektów.

Poszukując trwałego i eleganckiego rozwiązania, warto sięgnąć po okna z aluminium. W Środzie Wielkopolskiej dostępne są one w salonie KRISHOME (dawniej KRISPOL). Zapewniamy szeroki wybór produktów umożliwiających dopasowanie ich do każdej inwestycji.

Rolety zewnętrzne Środa Wielkopolska

Rolety zewnętrzne w Środzie Wielkopolskiej? Sprawdź ofertę KRISHOME (dawniej KRISPOL)! W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór produktów, które zapewniają nie tylko niezbędną prywatność, ale i ochronę przed włamywaczami. Oprócz tego doskonale sprawdzają się w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, chroniąc okna przed wysokimi temperaturami lub silnymi wiatrami. Ułatwiają w ten sposób sterowanie temperaturą we wnętrzach, sprzyjając oszczędzaniu energii lub paliwa. To sprawia, że spośród dostępnych w Środzie Wielkopolskiej rolet inwestorzy tak często wybierają produkty KRISHOME (dawniej KRISPOL).

Drzwi zewnętrzne Środa Wielkopolska

Doskonale wiemy, że jednym z najważniejszych elementów budynku są drzwi zewnętrzne. W Środzie Wielkopolskiej możesz wybrać modele z asortymentu KRISHOME (dawniej KRISPOL). Wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz trwałość przez szereg lat. Dzięki temu nie tylko chronią, ale i świetnie wyglądają. To nowoczesne oraz ułatwiające oszczędzanie energii rozwiązanie dla klasycznych oraz nowoczesnych domów. Dołożyliśmy wszelkich starań, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Bramy przemysłowe Środa Wielkopolska

Dostępne w Środzie Wielkopolskiej bramy przemysłowe KRISHOME (dawniej KRISPOL) zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie nie zakłócają codziennej pracy przedsiębiorstwa i zapewniają sprawny przebieg procesów logistycznych. Doskonale wiemy, że w firmie nie ma miejsca na kompromisy w kwestii zabezpieczeń i dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze produkty mogły je zapewnić.

Oferujemy różne warianty i wymiary bram przemysłowych wykonanych z aluminium oraz stali. Dbamy o to, by nasi klienci mogli u nas znaleźć rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb. Zapoznaj się z naszym cennikiem i skontaktuj z nami – pomożemy Ci dobrać bramę oraz inne elementy niezbędne dla Twojej firmy.

Kraty rolowane Środa Wielkopolska

Kraty rolowane z KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Środzie Wielkopolskiej to bezpieczne i eleganckie rozwiązania dla różnego typu lokali. Ochronią Twoją firmę przed włamaniami, zapewniając przy tym istotną w miejscach publicznych lub centrach handlowych estetykę.

Oferujemy kraty wykonane z aluminium lub stali o różnych wymiarach. Jeśli nie masz pewności, który model będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom, nasi doradcy pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.