Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Sosnowiec

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
SALON KRISHOME
WAWER HOUSE

ul. Małobądzka 4A
41-200 Sosnowiec

PARTNER HANDLOWY
PROGRESS

ul. Piłsudskiego 36
Sosnowiec

Bramy garażowe Sosnowiec

Bramy garażowe, na zakup których w Sosnowcu może zdecydować się każdy klient KRISHOME (dawniej KRISPOL), to najwyższej klasy urządzenia tego typu dostępne na rynku. Są solidne, ciche w obsłudze, bezawaryjne i odznaczają się cennymi właściwościami termoizolacyjnymi. Wśród dostępnych w Sosnowcu bram, segmentowych i rolowanych, znajdziesz przygotowywane na wymiar urządzenia w wielu wariantach kolorystycznych.

Napędy do bram garażowych Sosnowiec

Automatyka serii STARCUS, czyli nowoczesne napędy do bram garażowych dostępne w Sosnowcu w w sklepach KRISHOME (dawniej KRISPOL), czyni korzystanie z bramy garażowej jeszcze łatwiejszym. Napędy oferowane przez producenta to niezawodne mechanizmy, dzięki którym obsługa bramy staje się bardziej intuicyjna i komfortowa, niż mogłeś przypuszczać.

Okna PVC Sosnowiec

Okna PVC (zwane potocznie oknami PCV) oferowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) w salonach w Sosnowcu i innych miastach Polski to nowoczesne rozwiązania do domów i obiektów firmowych, które wyróżniają się wysoką estetykę wizualną, cennymi właściwościami termoizolacyjnymi i ponadprzeciętną wytrzymałością. Dostępne do nabycia w Sosnowcu okna plastikowe FEN występują w wielu odmianach kolorystycznych. Aby dopasować okna do wykończenia budynku, możesz też zdecydować się na okleinowanie, jedno- lub dwustronne. Zapoznaj się z cennikiem salonów w Sosnowcu, żeby wybrać okna PVC idealne do Twojego obiektu.

Okna aluminiowe Sosnowiec

Jakie są największe zalety okien aluminiowych znajdujących się w katalogu salonów KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Sosnowcu? Niewiarygodna wręcz wytrzymałość, dobra statyczność i wysoka estetyka wykonania, która czyni je niedołącznym elementem nowoczesnego budownictwa. Okna aluminiowe dostępne w Sosnowcu w filiach KRISPOL to idealne rozwiązanie dla tych, którzy marzą o realizacji projektów takich jak szklane ściany czy fasady.

Rolety zewnętrzne Sosnowiec

Zapoznając się z ofertą punktów handlowych KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Sosnowcu, możesz spotkać się propozycjami idealnymi do każdego typu budynków. Rolety okienne KALIMA, znajdujące się asortymencie producenta w Sosnowcu, chronią okna przed uszkodzeniami, zabezpieczają budynek przed włamywaczami, a także ułatwiają regulację temperatury panującej w pomieszczeniach. Zdecyduj się na rolety antywłamaniowe w Sosnowcu i czerp liczne korzyści z ich użytkowania!

Żaluzje zewnętrzne Sosnowiec

Żaluzje zewnętrzne polecane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Sosnowcu to najnowocześniejsze na rynku systemy osłony okien, witryn i fasad. Nie tylko nadają bryle budynku elegancki wygląd, lecz także zabezpieczają wnętrza przed przegrzaniem i zapewniają domownikom tak ważne poczucie prywatności.

Drzwi zewnętrzne Sosnowiec

Wizytówką domu i gwarantem bezpieczeństwa domowników – tym właśnie są drzwi zewnętrzne oferowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Sosnowcu. Aluminiowe drzwi wejściowe SOLANO wyróżniają się wysokim stopniem izolacyjności termicznej i akustycznej, odpornością na uszkodzenia mechaniczne i miłą dla oka estetyką wizualną. Szeroki wachlarz wariantów kolorystycznych drzwi zewnętrznych proponowanych w Sosnowcu stwarza duże możliwości dopasowywania ich do stylu wykończenia budynku.

Bramy przemysłowe Sosnowiec

Aluminiowe i stalowe bramy przemysłowe dostępne w Sosnowcu w asortymencie sklepów KRISHOME (dawniej KRISPOL) zapewnią optymalne warunki dla rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

Drzwi tarasowe Sosnowiec

Drzwi tarasowe HST i PSK, w Sosnowcu dostępne do nabycia w punktach KRISHOME (dawniej KRISPOL), to gwarancja integracji salonu z ogrodem oraz obniżonych kosztów utrzymania domu.

Kraty rolowane Sosnowiec

W jaki sposób skutecznie zabezpieczyć przed włamywaczami punkt w centrum handlowym, restaurację, salon jubilerski lub wjazd do parkingu? Postawić na niezawodne kraty rolowane dostępne w Sosnowcu i innych miastach Polski w filiach KRISHOME (dawniej KRISPOL).