Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Skoczów

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
SALON KRISHOME
BIK-BUD

ul. Górecka 32D
43-430 Skoczów

Bramy garażowe Skoczów

Wśród dostępnych w Skoczowie bram garażowych znajdują się wytrzymałe i nowoczesne urządzenia, dzięki którym zagospodarujesz znaczną przestrzeń dla swojego pojazdu w garażu i na podjeździe. Napędy do bram garażowych w Skoczowie oferowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL), seria STARCUS, czynią obsługę bramy jeszcze łatwiejszą i przyjemniejszą!

Okna PVC Skoczów

Wszystkich klientów poszukujących energooszczędnych i wytrzymałych okien w Skoczowie KRISHOME (dawniej KRISPOL) zaprasza do swojego punktu stacjonarnego. Okna PVC oferowane przez producenta w Skoczowie łączą niezwykłą estetykę wizualną z wysokimi parametrami technicznymi. Szeroki wybór wariantów kolorystycznych oraz oklein pozwoli Ci wybrać okna idealne do każdego budynku.

Rolety zewnętrzne Skoczów

Urządzenia KALIMA, czyli rolety zewnętrzne dostępne do kupienia w Skoczowie w punkcie KRISHOME (dawniej KRISPOL), chronią okna przed uszkodzeniami, wpływają na poczucie bezpieczeństwa domowników oraz ułatwiają regulację temperatury wewnątrz budynków.

Drzwi zewnętrzne Skoczów

Drzwi SOLANO, czyli energooszczędne drzwi zewnętrzne dostępne do nabycia w Skoczowie w filii KRISHOME (dawniej KRISPOL), pozwolą Ci czuć się bezpiecznie w domu i skutecznie zredukować opłaty za ogrzewanie!