Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Sandomierz

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
SALON KRISHOME
FADO

ul. Lwowska 9A
27-600 Sandomierz

Bramy garażowe Sandomierz

Współgrające z charakterem każdego domu niezawodne bramy garażowe w Sandomierzu nabędziesz w punkcie stacjonarnym KRISHOME (dawniej KRISPOL). Oferowane przez producenta rozwiązania, bramy segmentowe i rolowane, cechują się zaskakującą niezawodnością oraz łatwością i pełnym bezpieczeństwem obsługi.

Okna PVC Sandomierz

Jeśli poszukujesz wytrzymałych i energooszczędnych okien PVC w Sandomierzu, koniecznie odwiedź punkt handlowy KRISHOME (dawniej KRISPOL). Oferowane przez markę okna plastikowe FEN to najwyższej jakości rozwiązania technologiczne, które na Twoje życzenie mogą zostać pokryte estetyczną okleiną, także w wersji BIKOLOR. Dzięki temu z łatwością dobierzesz opcję w pełni współgrającą ze stylem wykończenia konkretnego budynku. Gdy zatem chodzi o okna PVC w Sandomierzu – cennik KRISHOME (dawniej KRISPOL) pozytywnie Cię zaskoczy!

Drzwi zewnętrzne Sandomierz

Należące do serii SOLANO drzwi zewnętrzne dostępne w Sandomierzu w filii KRISHOME (dawniej KRISPOL) nie tylko zachwycają wysoką estetyką wizualną, lecz także zapewniają wiarygodną ochronę przed włamywaczami. Co bardzo ważne – dzięki cennym właściwościom izolacyjnym skutecznie ograniczają ubytki ciepła.