Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Rybnik

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
SALON KRISHOME
SKBUD

ul. Prosta 180
44-200 Rybnik

Brama garażowa Rybnik

Oferowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Rybniku bramy garażowe to zaawansowane technicznie i niezawodne urządzenia, które będą spełniać swoją funkcję przez szereg lat. Trwałe i wytrzymałe, są jednocześnie łatwe i bezpieczne w obsłudze. Chronią wnętrze garażu nie tylko przed włamaniem, ale także niskimi lub wysokimi temperaturami, również w przypadku pożaru.

Oprócz tego nasze bramy garażowe doskonale się prezentują. W naszej ofercie znajdują się różne wersje kolorystyczne bram segmentowych oraz rolowanych. Dzięki temu można łatwo dopasować idealny produkt do każdego budynku – również w przypadku garaży o niestandardowej konstrukcji.

Napędy do bram garażowych Rybnik

W KRISHOME (dawniej KRISPOL) wiemy, że każda brama potrzebuje idealnie dopasowanego do niej napędu. Dzięki temu może działać płynnie i stabilnie w każdych warunkach. Zadbaliśmy o to, by oferować doskonałej jakości napędy do bram garażowych w Rybniku, które zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Wśród naszych modeli znajdują się urządzenia dopasowane do różnego rodzaju bram – również tych niestandardowych. Dzięki temu niezależnie od rodzaju garażu Twoja brama będzie działać niezawodnie w każdej sytuacji.

Działanie naszych napędów do bram garażowych oparte jest na zaawansowanych układach regulacji systemów. Umożliwiają one wykrywanie i zatrzymywanie lub cofanie bramy po natrafieniu na przeszkodę, a także zamykanie otwartej bramy po upływie wyznaczonego przez użytkownika czasu.

Okna PVC Rybnik

Aby zagwarantować, że nasze okna PVC będą doskonale spełniały swoją rolę przez wiele lat, oferujemy wyłącznie modele wykonane z najwyższej jakości materiałów. Szeroka gama wymiarów, również niestandardowych sprawia, że łatwo dobierzesz dostępne w Rybniku okna PVC, niezależnie od tego, jakich potrzebujesz. Nasze produkty doskonale sprawdzą się zarówno podczas budowy nowego, jak i remontu już istniejącego budynku.

KRISHOME (dawniej KRISPOL) to obszerny wybór okien PVC w Rybniku w rozmaitych wersjach kolorystycznych. W naszym asortymencie znajdują się modele jedno- i dwukolorowe, z okleinami w różnych kolorach. Pozwala to na łatwe dopasowanie okna zarówno do stylu, w jakim utrzymana jest elewacja, jak i wnętrza budynku.

Okna aluminiowe Rybnik

Inwestorzy coraz chętniej sięgają po ciekawe i nowoczesne rozwiązanie, jakim są okna aluminiowe. W Rybniku znajdziesz je w ofercie KRISHOME (dawniej KRISPOL). Nasze wyroby doskonale sprawdzą się zarówno w starszego typu budynkach, jak i nowoczesnych projektach. Doskonale chronią wnętrza przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi, nasłonecznieniem, wysokimi temperaturami i promieniowaniem UV. Wyróżniają je przy tym wysokie walory estetyczne.

Dostępne w naszym oddziale w Rybniku okna z aluminium idealnie nadają się do tworzenia dużych szklanych tafli lub ścian. Ciekawa forma, trwałość i wysoka jakość materiałów oraz wykonania – to wszystko wyróżnia okna KRISHOME (dawniej KRISPOL).

Rolety zewnętrzne Rybnik

Produkty KRISHOME (dawniej KRISPOL) to także dostępne w Rybniku rolety zewnętrzne – naokienne, do zabudowy oraz elewacyjne. Zadbaliśmy o szeroki wybór tego typu rozwiązań, dzięki czemu umożliwiamy wybór idealnej opcji dla Twojego domu.

Poszukując rolet w Rybniku sięgnij po modele KRISHOME (dawniej KRISPOL). Nie tylko zapewnią Tobie i Twojej rodzinie konieczną prywatność, ale i ochronią Was przed intruzami oraz szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Nasze rolety to także istotny element systemów oszczędzania na ogrzewaniu lub klimatyzowaniu budynku. Chronią przed utratą ciepła lub nadmiernym nagrzewaniem domu, wspomagając regulację temperatury we wnętrzach.

Drzwi zewnętrzne Rybnik

W KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Rybniku znajdziesz drzwi zewnętrzne idealne dla Twojego domu – energooszczędne, zapewniające bezpieczeństwo oraz doskonale wyglądające. W naszym asortymencie znalazły się wyłącznie najlepsze projekty. Łączą w sobie nowoczesne wzornictwo i rozwiązania chroniące przed włamaniami oraz najwyższą jakość wykorzystanych do ich stworzenia materiałów. To sprawia, że nasze drzwi zewnętrzne doskonale komponują się ze stylem, w jakim utrzymany jest budynek, a Ty i Twoja rodzina możecie spać spokojnie.

Bramy przemysłowe Rybnik

Brama przemysłowa to jeden z najważniejszych elementów zapewniających bezpieczeństwo firmy – niezależnie od tego, czym się zajmuje. Musi być wytrzymała i trwała, ale jednocześnie nie może zakłócać przebiegu procesów logistycznych i codziennej pracy.

Zadbaliśmy o to, by wśród dostępnych w KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Rybniku bram przemysłowych znalazły się najwyższej jakości modele wykonane ze stali nierdzewnej oraz aluminium. Dostępne są w różnych rodzajach i rozmiarach. Dzięki temu łatwo ochronisz swoją firmę w idealnie dopasowany do jej potrzeb sposób.

Kraty rolowane Rybnik

Poszukujesz krat rolowanych w Rybniku? W KRISHOME (dawniej KRISPOL) oferujemy szeroki wybór produktów wykonanych ze stali lub aluminium, łączące bezpieczeństwo i zaufanie z wysokim poziomem estetyki. Stanowią doskonałe zabezpieczenie przed złodziejami, jednocześnie nie utrudniając codziennej pracy. To ochrona najwyższej jakości dla każdego typu lokalu – nie tylko restauracji lub sklepu. Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.