Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Przemyśl

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
SALON KRISHOME
BUDMAX

ul. Jasińskiego 14A
37-700 Przemyśl

Bramy garażowe Przemyśl

Zastanawiasz się, który producent oferuje niezawodne bramy garażowe w Przemyślu? Zapoznaj się z ofertą KRISPOL. Bramy dostępne w Przemyślu, z których szczegółami technicznymi możesz zapoznać się odwiedzając sklep stacjonarny firmy, odznaczają się wytrzymałością, bezpieczeństwem użytkowania, a także wysoką estetyką wizualną. Decydując się na bramę KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Przemyślu, wybierasz także znaczną przestrzeń parkingową dla samochodu!

Drzwi zewnętrzne Przemyśl

Dążąc do perfekcji, KRISHOME (dawniej KRISPOL) robi wszystko, aby oferowane przez firmę drzwi SOLANO – dostępne w Przemyślu i innych miastach Polski – mogły zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Aluminiowe drzwi zewnętrzne, które znajdują się katalogu sklepu w Przemyślu, wyróżniają się wytrzymałością, bezawaryjnością i wysokim współczynnikiem izolacyjności. Oferowane drzwi dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, więc bez problemu wybierzesz te współgrające ze stylem Twojego domu.

Okna PVC Przemyśl

Okna PVC oferowane w Przemyślu przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) to dobre rozwiązanie zarówno dla domu, jak i budynku firmowego. Cenione okna FEN wyróżniają się znaczną odpornością na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki pogodowe, energooszczędnością i nowoczesnym wyglądem. Okna plastikowe dostępne w katalogu KRISHOME (dawniej KRISPOL) mogą być personalizowane zgodnie z zaleceniami klienta – oznacza to, że z łatwością wybierzesz wariant kolorystyczny (lub wersję okleiny) pasujący do wykończenia budynku.

Rolety zewnętrzne Przemyśl

Rolety zewnętrzne dostępne do kupienia w Przemyślu w salonie KRISHOME (dawniej KRISPOL) nie tylko chronią okna przed uszkodzeniami, lecz także zwiększają bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Zapobiegają również nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń.