Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Piotrków Trybunalski

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
SALON KRISHOME
ROLSTYL

ul. Żeromskiego 14
97-300 Piotrków Trybunalski

Bramy garażowe Piotrków Trybunalski

Wytrzymałe i niezawodne w obsłudze bramy garażowe segmentowe i rolowane oferowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Piotrkowie Trybunalskim to rozwiązania dostosowanego do każdego typu garaży. Umożliwiają maksymalne zagospodarowanie przestrzeni dla pojazdu i zapobiegają ubytkom cieplnym. Bez problemu dobierzesz wariant pasujący do elewacji budynku.

Okna PVC Piotrków Trybunalski

KRISHOME (dawniej KRISPOL), producent okien PVC z filią w Piotrkowie Trybunalskim, ma do zaoferowania swoim klientom wyłącznie najwyższej jakości, energooszczędnie i wytrzymałe okna FEN. Okna plastikowe w Piotrkowie Trybunalskim dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dostosujesz ich wygląd do charakteru budynku.

Rolety zewnętrzne Piotrków Trybunalski

Poszukujesz wielofunkcyjnych rolet w Piotrkowie? Koniecznie zajrzyj do salonu KRISHOME (dawniej KRISPOL). Rolety zewnętrzne dostępne w Piotrkowie Trybunalskim to gwarancja spokoju domowników i wiarygodne zabezpieczenie okien przed uszkodzeniami. Rolety zewnętrzne antysłoneczne znajdujące się w katalogu producenta chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem, a zatem i przegrzaniem. Wybierz najlepsze rolety w Piotrkowie Trybunalskim wraz z ekspertami KRISHOME (dawniej KRISPOL)!

Drzwi zewnętrzne Piotrków Trybunalski

Należące do linii SOLANO aluminiowe drzwi w Piotrkowie Trybunalskim oferowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Drzwi wejściowe dostępne w Piotrkowie Trybunalskim cechują się ciesząca oko estetyką wykonania, wygodą użytkowania i wytrzymałością. Jeśli więc poszukujesz drzwi w Piotrkowie, wybierz te niezawodne i energooszczędne, proponowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL)!