Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Pabianice

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
SALON KRISHOME
GP SYSTEM

ul. Warszawska 75
95-200 Pabianice

PARTNER HANDLOWY
PAULA

ul. Zamkowa 66
Pabianice

Bramy garażowe Pabianice

Wytrzymałe, wykonane z najwyższą troską o atrakcyjność wizualną, łatwe, i co bardzo ważne, bezpieczne w użytkowaniu – takie właśnie są bramy garażowe oferowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Pabianicach. Producent posiada w swoim katalogu zarówno bramy segmentowe, jak i rolowane. Wszystko to sprawia, że bramy dostępne w Pabianicach stanowią rozwiązanie idealne do każdego domu!

Okna PVC Pabianice

Okna plastikowe oferowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Pabianicach to nowoczesne i energooszczędne rozwiązania przeznaczone zarówno do domków jednorodzinnych, jak i obiektów firmowych. Okna FEN, proponowane przez producenta w Pabianicach, występują w wielu interesujących wariantach kolorystycznych. Dodatkowe możliwości dostosowywania okien dostępnych w Pabianicach do elewacji budynku zapewnia opcja wykończenia ich estetyczną okleiną.

Rolety zewnętrzne Pabianice

Rolety zewnętrzne dostępne w Pabianicach w filii KRISHOME (dawniej KRISPOL) to wielofunkcyjne systemy osłonowe, które chronią okna przed uszkodzeniami mechanicznymi i oddziaływaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych, redukują natężenie hałasu dobiegającego z ulicy, a także zwiększają poziom izolacyjności termicznej budynku. Oznacza to, że rolety dostępne w ofercie pabianickiego punktu KRISHOME (dawniej KRISPOL) pozwalają ograniczyć rachunki za ogrzewania zimą i zachować optymalną temperaturę wnętrz w najcieplejszych miesiącach roku.

Drzwi zewnętrzne Pabianice

Drzwi, które w Pabianicach nabyć może każdy klient KRISHOME (dawniej KRISPOL), należące do serii SOLANO, posiadają wszystkie najważniejsze zalety nowoczesnych drzwi. Są wytrzymałe, energooszczędne i cieszą oko swoim wyglądem. Dzięki nim będziesz mógł spać spokojnie i uchronisz domowy budżet przed zbyt dużymi wydatkami na ogrzewanie!