Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Nowy Tomyśl

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
SALON KRISHOME
WINDOW SILL

ul. Kolejowa 14
64-300 Nowy Tomyśl

PARTNER HANDLOWY
DREWDOM

ul. Tysiąclecia 10
Nowy Tomyśl

Bramy garażowe Nowy Tomyśl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w Nowym Tomyślu, oferujemy bramy garażowe wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Nasze produkty powstają wyłącznie z doskonałej jakości materiałów, dzięki którym stanowią są bardzo trwałe i zachowuje estetyczny wygląd przez wiele lat. Każda dostarczana naszym klientom w Nowym Tomyślu brama garażowa powstaje na indywidualne zamówienie. 

Zajmujemy się nie tylko produkcją bram i uzupełniających je rozwiązań; zapewniamy także transport oraz montaż, a także usługi serwisu i naprawy bram garażowych w Nowym Tomyślu i okolicach. Zależy nam na tym, by oferować naszym Klientom kompleksowe usługi na każdym etapie współpracy.

Napędy do bram garażowych Nowy Tomyśl

Napęd do bramy jest elementem, który ma kluczowe znaczenie dla wygodnego oraz bezpiecznego otwierania i zamykania garażu. Nie ryzykuj nieudanej instalacji lub słabej jakości produktów. Wybierz doświadczenie, trwałość i niezawodność – skorzystaj z oferty KRISHOME (dawniej KRISPOL).

Oferujemy różne rodzaje napędów do bram garażowych; w Nowym Tomyślu nasi klienci mogą liczyć także na fachowy montaż oraz pełną opiekę serwisową. Wybierając KRISHOME (dawniej KRISPOL) zyskujesz bezpieczeństwo oraz gwarancję doskonałej obsługi.

Okna PVC Nowy Tomyśl

Okna PVC w Nowym Tomyślu? Tylko w KRISHOME (dawniej KRISPOL)! Wykonujmy oraz instalujemy kompletną stolarkę okienną z PVC na wymiar. Realizujemy indywidualne projekty, zarówno dla Klientów prywatnych, jak i biznesowych. 

Tworzymy również okna o niestandardowych kształtach, w szerokiej gamie kolorystycznej. To oznacza, że jeśli poszukujesz nietypowych okien PVC w Nowym Tomyślu, znajdziesz je właśnie w KRISHOME (dawniej KRISPOL).

Zajmujemy się również serwisem i naprawą okien PVC w Nowym Tomyślu i okolicach. Od lat zapewniamy najwyższą jakość usług, co potwierdzają opinie licznych zadowolonych klientów.

Okna aluminiowe Nowy Tomyśl

Rozwiązaniem cieszącym się coraz większą popularnością wśród naszych klientów w Nowym Tomyślu są okna aluminiowe. Pozwalają one na realizację niemal każdej architektonicznej wizji, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem do nowoczesnych budynków.

Usługi produkcji, montażu oraz serwisu okien aluminiowych w Nowym Tomyślu kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Dbamy o to, by tworzyć trwałe rozwiązania na lata. Dlatego zajmujemy się także konserwacją okien aluminiowych w Nowym Tomyślu, a w razie potrzeby – także ich naprawą.

Rolety zewnętrzne Nowy Tomyśl

Chcesz jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo swojego domu? Zabezpiecz swoje okna dostępnymi już także w Nowym Tomyślu roletami zewnętrznymi KRISHOME (dawniej KRISPOL). Oferujemy nie tylko możliwość wykonania dopasowanych do Twoich potrzeb produktów na wymiar. Zapewniamy także transport i montaż rolet zewnętrznych. W Nowym Tomyślu instalacja dokonywana jest przez doświadczonych specjalistów – dzięki czemu masz pewność, że wybrane rolety będą doskonale spełniać swoją funkcję już od pierwszego dnia.

Nasi Klienci mogą liczyć także na pełne wsparcie w zakresie serwisu i naprawy rolet zewnętrznych w Nowym Tomyślu. Dokładamy wszelkich starań, by proponowane przez nas rozwiązania dawały poczucie komfortu i bezpieczeństwa przez wiele lat.

Żaluzje zewnętrzne Nowy Tomyśl

Lekka i prosta konstrukcja, nowoczesny design oraz szeroka gama kolorów i rodzajów wykończenia to nie jedyne, co wyróżnia dostępne w Nowym Tomyślu żaluzje zewnętrzne KRISHOME (dawniej KRISPOL). 

Żaluzje zewnętrzne to doskonała ochrona przed czynnikami zewnętrznymi i hałasem. Dzięki systemom umożliwiającym płynne sterowanie są bardzo wygodne w obsłudze – zarówno przy wykorzystaniu mechanizmów ręcznych, jak i automatycznych. Wykonujemy je na zamówienie, dzięki czemu są zawsze idealnie dopasowane do okna oraz potrzeb Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami żaluzji zewnętrznych KRISHOME (dawniej KRISPOL).

Drzwi zewnętrzne Nowy Tomyśl

W skład oferty KRISHOME (dawniej KRISPOL) wchodzi także szeroka gama drzwi zewnętrznych. W Nowym Tomyślu oferujemy modele zaprojektowane z myślą o domach jednorodzinnych, budynkach wielorodzinnych, a także firmach i obiektach użyteczności publicznej. 

Oprócz tworzonych na wymiar produktów świadczymy takie usługi jak montaż i konserwacja drzwi zewnętrznych w Nowym Tomyślu i okolicach. Dzięki temu decydując się na skorzystanie z naszej oferty, zyskujesz także pełne wsparcie serwisowe. Wszystko po to, by drzwi KRISHOME (dawniej KRISPOL) doskonale chroniły Twój dom lub firmę przez wiele lat.

Bramy przemysłowe Nowy Tomyśl

Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu bram przemysłowych na terenie Nowego Tomyśla i okolic. Tworzymy modele na wymiar, przeznaczone do różnego typu obiektów. W naszej ofercie znajdują się bramy do magazynów, garaży, warsztatów i innych budynków. Każda dostępna w Nowym Tomyślu brama garażowa KRISHOME (dawniej KRISPOL) to połączenie nowoczesnych technologii, doskonałego designu i wysokiej jakości materiałów. 

Przeprowadzamy także prace serwisowe oraz naprawy bram przemysłowych w Nowym Tomyślu. Z nami nie musisz martwić się o bezpieczeństwo Twojej firmy – również w przypadku awarii.

Kraty rolowane Nowy Tomyśl

Kraty rolowane KRISHOME (dawniej KRISPOL) zostały zaprojektowane w taki sposób, by były wygodne w użyciu, jednocześnie stanowiąc skuteczne zabezpieczenie przed włamaniem. Dzięki ażurowej konstrukcji nie zasłaniają całkowicie wnętrza lokalu.

W Nowym Tomyślu oferujemy kraty rolowane różnego typu. Doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie sklepów i punktów gastronomicznych, na przykład w centrach handlowych. Na życzenie możemy wyposażyć je w dodatkowe elementy zabezpieczające, takie jak klawiatury kodowe czy zamki otwierane za pomocą karty magnetycznej.