Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Mosina

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży

Okna PVC (PCV) Mosina

Oferowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) okna PVC w Mosinie to doskonałe rozwiązanie dla każdego typu budynków, zarówno tych nowoczesnych, jak i nieco starszych, wymagających odrestaurowania. Okna plastikowe FEN, dostępne w salonie KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Mosinie, cechują się wysokim współczynnikiem izolacyjności akustycznej i termicznej, wytrzymałością i niebagatelną estetyką wykonania. Szukasz renomowanego producenta okien PVC z punktem handlowym w Mosinie? Zapoznaj się z ofertą KRISHOME (dawniej KRISPOL).

Rolety zewnętrzne Mosina

Rolety zewnętrzne KALIMA dostępne w sklepie KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Mosinie to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa wszystkich domowników. Producent rolet KRISHOME (dawniej KRISPOL) oferuje swoim klientom zarówno funkcjonalne rolety naokienne, jak i elewacyjne, a także te przeznaczone do zabudowy. Rolety KRISHOME (dawniej KRISPOL) nie tylko zapewniają dodatkową izolację akustyczną i chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem, lecz także wyróżniają się wysoką estetyką wykonania, dostrzegalną w każdym detalu.

Drzwi zewnętrzne Mosina

Zespół KRISHOME (dawniej KRISPOL) dobrze wie, jak ważnym elementem wykończenia domu są drzwi wejściowe. Muszą być wytrzymałe, funkcjonalne i energooszczędne, a także pasować wizualnie do stylu budynku. Drzwi zewnętrzne w Mosinie dostępne w salonie KRISHOME (dawniej KRISPOL) spełniają wszystkie stawiane przez klientów wymagania. W ofercie filii w Mosinie znajdują się wytrzymałe drzwi SOLANO, które dostępne są w wielu różnych wariantach, zarówno bardzo nowoczesnych, jak i tych, które przypadną do gustu zwolennikom klasyki. KRISHOME (dawniej KRISPOL) wszystkim klientom zapewnia w pełni profesjonalną obsługę, dlatego w naszej ofercie znajduje się również montaż drzwi zewnętrznych w Mosinie.