Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Lublin

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
SALON KRISHOME
RADBUD

ul. Głuska 86
20-388 Lublin

PARTNER HANDLOWY
DANMAX

ul. Miła 9a
Lublin

Bramy garażowe Lublin

Poszukując bramy garażowej w Lublinie, powinieneś zapoznać się z ofertą KRISHOME (dawniej KRISPOL). Renomowany producent bram garażowych zdaje sobie sprawę z faktu, że stanowią one jeden z najistotniejszych elementów wykończenia budynku. Estetyka wykonania bramy garażowej wpływa na wygląd całego budynku, a jej funkcjonalność – na komfort życia domowników. Wszystkie oferowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) modele bram odznaczają się wytrzymałością, łatwością i bezpieczeństwem użytkowania, a także estetyką wizualną. Co więcej, jeśli chodzi o bramy garażowe w Lublinie – ceny producenta pozytywnie Cię zaskoczą!

Bramy garażowe w Lublinie producenta znającego Twoje potrzeby

Największą popularnością wśród klientów KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Lublinie cieszą się bramy garażowe segmentowe. Ich nowoczesna konstrukcja umożliwia zagospodarowanie znacznej przestrzeni parkingowej dla auta w garażu i na podjeździe. Lecz to nie jedyna propozycja KRISHOME (dawniej KRISPOL). W ofercie firmowych salonów w Lublinie znajdują się zarówno bramy garażowe dwuskrzydłowe, jak i bramy garażowe uchylne oraz bramy garażowe rolowane. Jeśli zatem interesują Cię bramy garażowe dostępne w Lublinie – cennik KRISHOME (dawniej KRISPOL) pozwoli wybrać Ci rozwiązanie najlepsze dla Twojego domu.

Napędy do bram garażowych Lublin

W jaki sposób można uczynić korzystanie z bramy garażowej jeszcze łatwiejszym i bardziej komfortowym? Decydując się na niezawodny napęd do bramy garażowej dostępny w Lublinie w salonie KRISHOME (dawniej KRISPOL). Innowacyjne napędy do bram garażowych STARCUS wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi i precyzyjnym wykonaniem, dzięki czemu mogą służyć niezawodnie przez długie lata. Co szczególnie ważne – w żaden sposób nie zaburzają estetyki wizualnej bramy!

Okna PVC (PCV) Lublin

Okna PVC, nazywane powszechnie oknami PCV, to bezsprzecznie najchętniej wybierany przez klientów typ okien. Decydują o tym fakcie ich liczne zalety. Wszystkie modele okien PVC dostępne w Lublinie w salonie KRISHOME (dawniej KRISPOL) to rozwiązania, które odznaczają się zarówno wytrzymałością, jak i wysoką estetyką wykonania. Co więcej, seria FEN, czyli okna plastikowe oferowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL), odznaczają się wysokim współczynnikiem izolacyjności termicznej i akustycznej. Z powodzeniem montowane mogą być zarówno w nowych budynkach, jak i nieco starszych obiektach.

Dobre okna PVC w Lublinie dla każdego budynku

KRISHOME (dawniej KRISPOL), producent okien PVC dostępnych w Lublinie, oferuje okna w jednym z wielu wariantów kolorystycznych oraz zapewnia szerokie możliwości okleinowania. Dzięki temu bez problemu wybierzesz okna PVC w dobrej cenie idealne dla Twojego domu. Jeśli zatem interesuje Cię zakup najwyższej jakości okien PVC w Lublinie – zapoznaj się z cennikiem firmy KRISHOME (dawniej KRISPOL).

Okna aluminiowe Lublin

Czym wyróżniają się okna aluminiowe dostępne w Lublinie w salonach KRISHOME (dawniej KRISPOL)? Niesamowitą odpornością na skrajne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, pięknem wykonania i wysokim współczynnikiem izolacyjności. Okna aluminiowe, które dostarcza producent KRISHOME (dawniej KRISPOL) z punktami handlowymi w Lublinie, to rozwiązanie pozwalające urzeczywistnić nowoczesne projekty takie jak szklane fasady.

Rolety zewnętrzne Lublin

Rolety zewnętrzne dostępne w Lublinie w sklepach KRISHOME (dawniej KRISPOL) to niezawodne osłony wielofunkcyjne, które nie tylko chronią okna przed różnego typu zagrożeniami, lecz także zapewniają bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim. W ofercie producenta znajdują się zarówno rolety naokienne, jak i rolety fasadowe i te przeznaczone do zabudowy. Wszystkie proponowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) warianty osłon odznaczają się właściwościami energooszczędnymi, wytrzymałością i niebywałą estetyką wykonania. Jeśli chodzi o niezawodne rozwiązania dla Twojego domu, w tym rolety antywłamaniowe w Lublinie, ceny proponowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) wprost zachęcają do zakupów. Jeśli chcesz wybrać dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych rolety zewnętrzne w Lublinie lub w innych miastach Polski – cennik pozwoli podjąć Ci optymalną decyzję.

Żaluzje zewnętrzne Lublin

Polscy inwestorzy coraz częściej decydują się w przypadku budynków o dużej powierzchni okien na montaż żaluzji fasadowych. Żaluzje zewnętrzne dostępne w Lublinie w salonach KRISHOME (dawniej KRISPOL) nie tylko doskonale współgrają pod względem estetycznym z nowoczesnymi obiektami, lecz także chronią wnętrza budynków przed niepożądanym nagrzaniem, przez co dodatnio wpływają na pracę klimatyzacji. Szeroki wybór wariantów kolorystycznych żaluzji zewnętrznych w Lublinie pozwoli wybrać Ci opcję idealną dla Twojego domu lub budynku firmowego.

Drzwi zewnętrzne Lublin

Dla niektórych drzwi wejściowe to tylko jeden z elementów wykończenia domu, dla innych – jego wizytówka. W każdym przypadku muszą one jednak spełniać szereg określonych norm dotyczących bezpieczeństwa oraz energooszczędności. Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne w Lublinie, w salonach KRISHOME (dawniej KRISPOL) dostępne są stylowe drzwi SOLANO – wytrzymałe, energooszczędne i zaprojektowane z troską o każdy detal.

Drzwi zewnętrzne w Lublinie – ceny KRISHOME (dawniej KRISPOL) pozytywnie zaskakują!

Poszukując drzwi zewnętrznych w Lublinie, zapoznaj się z ofertą KRISHOME (dawniej KRISPOL). Producent oferuje aż 18 oryginalnych modeli drzwi SOLANO, wśród których znajdują się zarówno propozycje nowoczesne, jak i zdecydowanie bardziej tradycyjne. Szeroki wybór wariantów kolorystycznych i wzorów pozwoli wybrać Ci drzwi, które w pełni komponują się z Twoją wizją domu. Jeśli ponadto pragniesz kupić drzwi w okazyjnej cenie – promocje na drzwi wewnętrzne w Lublinie organizowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) stwarzają idealne okazje do zakupów!

Bramy przemysłowe Lublin

Jako właściciel firmy dobrze wiesz, jak ważna dla sprawnego funkcjonowania Twojej inwestycji jest niezawodna brama wjazdowa. Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby swoich klientów, KRISHOME (dawniej KRISPOL) oferuje nowoczesne i solidne bramy przemysłowe w Lublinie i innych miastach Polski, w których znajdują się salony marki. Innowacyjne bramy segmentowe KRISHOME (dawniej KRISPOL) usprawniają przebieg kluczowych dla inwestycji procesów logistycznych oraz skutecznie zabezpieczają zakłady przed wtargnięciem na ich teren niepowołanych osób. W ofercie bram przemysłowych w sklepach w Lublinie znajdują się warianty dostosowane do różnego typu konstrukcji budowlanych. Bez problemu znajdziesz też odpowiadającą Ci wersję kolorystyczną bramy.