Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Koło

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
SALON KRISHOME
PROBUD

ul. Mikołajczyka 1
Koło

PARTNER HANDLOWY
MARAG

ul. Zegarowa 8
Koło

Bramy garażowe Koło

Brama garażowa należy do najistotniejszych elementów wykończenia całego budynku. Zapewnia bezpieczeństwo – z tego powodu powinna być w stanie doskonale spełniać swoją funkcję przez wiele lat. Z tego powodu warto wybierać dostępne w Kole bramy garażowe KRISHOME (dawniej KRISPOL). Są nie tylko wytrzymałe, ale także bardzo intuicyjne i bezpieczne w obsłudze. Dodatkowo zapewniają wysoki poziom izolacyjności termicznej. Oferujemy szeroki wybór rodzajów bram garażowych rolowanych oraz segmentowych w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu łatwo dobierzesz idealny model dla Twojego domu. Rozwiązanie to jest nie tylko nowoczesne i niezawodne, ale także doskonale się prezentuje.

Napędy do bram garażowych Koło

Odpowiednio dobrany napęd do bramy garażowej pozwala na jej wygodną oraz szybką obsługę, niezależnie od pory roku. KRISHOME (dawniej KRISPOL) oferuje najwyższej jakości napędy do bram garażowych w Kole – zarówno uchylnych, jak i segmentowanych oraz rolowanych. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom z dziedziny automatyki działają one płynnie i cicho, zapewniając przy tym niezbędne bezpieczeństwo. Układy regulacji pracy sprawiają, że w razie potrzeby brama może automatycznie zatrzymywać się i cofać po napotkaniu na przeszkodę lub samoczynnie się zamykać po ustawionym czasie.

Okna PCV Koło

Jeśli poszukujesz doskonałej jakości okien PVC w Kole, zwróć uwagę na produkty oferowane przez KRISPOL. Znajdują się wśród nich okna o wyjątkowo wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz potencjalnie szkodliwe czynniki zewnętrzne. Doskonale sprawdzają się zarówno przy wymianie starych okien na nowe, jak i w nowopowstających budynkach.

Zadbaliśmy o to, by produkowane przez nas okna zapewniały nie tylko doskonałą ochronę, ale i świetnie wyglądały. Okna PVC KRISHOME (dawniej KRISPOL) dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Wykonujemy zarówno okna w jednolitej kolorystyce, jak i z zastosowaniem dwu- i jednostronnego okleinowania, zarówno w wersji jednokolorowej, jak i dwukolorowej.

Poszukując okien PVC w Kole zapoznaj się z cennikiem KRISHOME (dawniej KRISPOL) – pomożemy Ci wybrać modele idealnie pasujące do Twojego domu, dobrane do Twoich potrzeb.

Okna aluminiowe Koło

Rozwiązaniem cieszącym się coraz większą popularnością wśród inwestorów są okna aluminiowe. To nowoczesne i doskonale prezentujące się rozwiązanie, które szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku projektów wykorzystujących duże powierzchnie ze szkła. Należą do nich szklane fasady, ale także ściany budynków.

Oferowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Kole okna z aluminium łączą w sobie doskonałe wzornictwo, elegancki wygląd oraz wysoką wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Zadbaliśmy o to, by chroniły nie tylko przed zimnem, ale także promieniowaniem UV i skrajnymi temperaturami – również w czasie upalnego lata.

Asortyment KRISHOME (dawniej KRISPOL) to najwyższej jakości okna aluminiowe w Kole oraz wielu innych miejscowościach – nowoczesne rozwiązanie na lata.

Rolety zewnętrzne Koło

Inwestorzy poszukujący niezawodnych i trwałych osłon okien coraz częściej sięgają po rolety zewnętrzne. W Kole znajdziesz je w salonie KRISHOME (dawniej KRISPOL). Nie tylko zapewniają one domownikom poczucie bezpieczeństwa oraz niezbędną prywatność. Chronią także okna i wnętrze przed niekorzystnymi czynnikami z zewnątrz, takimi jak zbyt intensywne nasłonecznienie lub silny wiatr. Ułatwiają tym samym regulowanie temperatury w pomieszczeniach i oszczędzanie energii potrzebnej do ich ogrzania lub ochłodzenia.

Dostępne w Kole rolety KRISHOME (dawniej KRISPOL) występują w kilku wariantach: do zabudowy, elewacyjnym oraz naokiennym. Z nami łatwo dobierzesz najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego domu.

Drzwi zewnętrzne Koło

W KRISHOME (dawniej KRISPOL) wiemy, jak ważne są drzwi zewnętrzne. Muszą zapewniać wysoki poziom bezpieczeństwa i być wyjątkowo trwałe. Szeroki wybór naszych drzwi zewnętrznych w Kole sprawia, że nie tylko będą one doskonale spełniać swoją funkcję przez wiele lat, ale i doskonale wyglądać.

Nasze drzwi to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie dla każdego typu domów – u nas znajdziesz również niestandardowe modele dla szczególnie wymagających.

Bramy przemysłowe Koło

Bramy przemysłowe są niezbędne w wielu przedsiębiorstwach, niezależnie od ich wielkości oraz charakteru prowadzonej działalności. Dlatego nie mogło ich zabraknąć również w ofercie KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Kole. Bramy przemysłowe, które oferujemy, to wysoka estetyka oraz niezawodność niezbędna dla prawidłowego przebiegu procesów logistycznych w firmie.

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju bramy przemysłowe. Wykonane są ze zróżnicowanych materiałów, w tym aluminium i stali. Dzięki temu możesz je dopasować do każdego budynku, niezależnie od jego architektury oraz przeznaczenia.

Kraty rolowane Koło

Oferujemy szeroki wybór krat rolowanych aluminiowych i stalowych. To skuteczna ochrona Twojego lokalu przed włamaniem. Wśród dostępnych w Kole krat rolowanych KRISHOME (dawniej KRISPOL) znajdują się modele dopasowane do potrzeb naszych klientów z różnych branż. Z nami ochronisz swój sklep i kawiarnię wytrzymałą barierą, która dodatkowo zapewnia przepuszczalność powietrza, a także doskonale wygląda. Kraty KRISHOME (dawniej KRISPOL) to zaufanie i bezpieczeństwo każdego obiektu.