Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Gdańsk

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
PARTNER HANDLOWY
DSA

ul. Boguckiego 31
Gdańsk

Bramy garażowe Gdańsk

Brama garażowa to jeden z najważniejszych elementów wykończenia każdego domu z garażem. Jakie powinny być zatem jej zalety? Każda brama powinna umożliwiać łatwe otwieranie i zamykanie garażu, jak również odznaczać się wytrzymałością i wyglądem dostosowanym do stylu budynku. Firma KRISHOME (dawniej KRISPOL) wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów – bramy garażowe dostępne w ofercie sklepu stacjonarnego w Gdańsku i w innych miastach Polski stanowią niezawodne inwestycje na długie lata.

Niezawodne bramy garażowe w Gdańsku

W katalogu firmy KRISHOME (dawniej KRISPOL) znajdują się nowoczesne i funkcjonalne bramy garażowe segmentowe. Zastosowane przy ich produkcji rozwiązania technologiczne umożliwiają zagospodarowanie dużej przestrzeni dla samochodu parkującego w garażu lub na jego podjeździe. Bramy garażowe, które oferujemy naszym klientom w sklepie w Gdańsku, wyróżniają się na tle konkurencji pożądanymi właściwościami termoizolacyjnymi i wysokim poziomem bezpieczeństwa użytkowania. Z powodzeniem mogą być dostosowywane do garażów o różnych rozmiarach i różnych szerokości podjazdów. KRISHOME (dawniej KRISPOL) zapewnia kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę klienta, dlatego w naszej ofercie znajdują się także bramy garażowe z montażem – w Gdańsku i innych lokalizacjach w Polsce. Cenę poszczególnych modeli bram garażowych znajdziesz w cenniku.

Okna PVC (PCV) Gdańsk

Okna PVC, potocznie PCV, to najczęściej wybierany typ okien, zarówno do nowych domów, jak i w przypadku potrzeby wymiany starych okien na nowe. Decydują o tym ich liczne zalety: estetyka wizualna, wytrzymałość oraz wysoki współczynnik izolacji termicznej i akustycznej. W ofercie firmy KRISHOME (dawniej KRISPOL) znajdują się nowoczesne modele okien plastikowych FEN, cechujące się wyżej wspomnianymi wyznacznikami jakości, a ponadto czerpiące z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych rozwiązań w branży.

Okna PVC w Gdańsku – odwiedź sklep stacjonarny KRISHOME (dawniej KRISPOL)

Decydując się na montaż okien w Gdańsku, upewnij się, że zapoznałeś się wcześniej ofertą firmy KRISHOME (dawniej KRISPOL). Wszystkie oferowane w naszym sklepie stacjonarnym w Gdańsku modele okien wyróżniają się niezawodnością, elegancja wykonania, a także z łatwością, z jaką mogą być dostosowywane do budynków o różnym charakterze.

Okna aluminiowe Gdańsk

Dzięki systemom aluminiowym możliwe staje się nadanie budynkom, także ich wnętrzom, nowoczesnego i stylowego wyglądu. Okna aluminiowe w dostępne w katalogu gdańskiego salonu KRISHOME (dawniej KRISPOL) odznaczają się niecodzienną odpornością na niesprzyjające warunki pogodowe, wilgoć oraz uszkodzenia natury mechanicznej. W ofercie okien aluminiowych producenta KRISHOME (dawniej KRISPOL) z salonem w Gdańsku i innych miastach w całej Polsce znajdują się całościenne systemy wewnętrzne, jak również systemy okien aluminiowych przeznaczone do elewacji zewnętrznych, w tym systemy fasadowe.

Rolety zewnętrzne Gdańsk

Rolety zewnętrzne to system osłony okien, który zapewnia dodatkową izolację termiczną i akustyczną budynku, a także dodatnio wpływa na poczucie bezpieczeństwa wszystkich jego mieszkańców. Gdy chodzi o rolety zewnętrzne w Gdańsku, w salonie KRISHOME (dawniej KRISPOL) każdy klient będzie mógł zapoznać się specyfiką dostępnych modeli serii Kalima, a także wybrać ten idealny dla swojego domu. W katalogu firmy znajdują się propozycje dostosowane do nowoczesnego i nieco starszego budownictwa: termoizolacyjne rolety do zabudowy, rolety okienne i elewacyjne, a także niezawodne rolety antywłamaniowe. Gdański salon KRISHOME (dawniej KRISPOL) to miejsce, w którym zawsze możesz liczyć na pomoc doradcy.

Żaluzje zewnętrzne Gdańsk

Żaluzje zewnętrzne to innowacyjne rozwiązanie coraz częściej stosowane w polskich domach. Nadają one budynkowi nowoczesnego, eleganckiego wyglądu, a ponadto regulują dopływ światła i ciepła do jego wnętrza. Doskonale sprawdzają się w przypadku dużych okien oraz szklanych fasad. Dostępne modele żaluzji zewnętrznych w Gdańsku i innych miastach, w których znajduje się salon marki KRISHOME (dawniej KRISPOL), odznaczają się ekskluzywnym designem, wytrzymałością i łatwością obsługi.

Drzwi zewnętrzne Gdańsk

Drzwi wejściowe to coś więcej niż element wykończenia budynku. To zapadająca w pamięć wizytówka domu, która jest jednocześnie gwarantem bezpieczeństwa domowników. Gdy chodzi o drzwi zewnętrzne – Gdańsk jest miastem, w którym każdy klient może odwiedzić nasz salon i wybrać jeden z funkcjonalnych i niezawodnych modeli drzwi SOLANO.

Drzwi zewnętrzne z montażem w Gdańsku

W ofercie naszego salonu z drzwiami wejściowymi w Gdańsku znajduje się 18 unikalnych modeli drzwi zewnętrznych aluminiowych SOLANO. Wśród nich dostępne są zarówno warianty bardzo nowoczesne, jak i te nieco bardziej klasyczne, a także wytrzymałe drzwi antywłamaniowe. Tym, co łączy wszystkie nasze produkty, jest najwyższa jakość wykonania i niezawodność. Decydując się na jeden z modeli drzwi zewnętrznych SOLANO, możesz wybrać spośród kilku opcji wykończenia, dzięki czemu będziesz w stanie w pełni zrealizować wizję swojego domu. Możesz zatem zdecydować się na malowanie gładkie, strukturalne lub jeden z kilkudziesięciu autorskich dekorów. Wszystkim klientom odwiedzającym nasz sklep stacjonarny zapewniamy doradztwo w wyborze rozwiązania idealnego dla danego budynku, a po wyborze odpowiedniego modelu – fachowy montaż drzwi zewnętrznych w Gdańsku. Jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne w Gdańsku – ceny oferowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) pozytywnie Cię zaskoczą.

Bramy przemysłowe Gdańsk

Wybór odpowiedniej bramy przemysłowej w dużym stopniu wpływa na funkcjonowanie inwestycji. Niezawodna brama poprawia komunikację zewnętrzną zakładu, a także zabezpiecza obiekt przed włamaniem. Firma KRISHOME (dawniej KRISPOL) oferuje szeroki wybór bram przemysłowych w Gdańsku, aluminiowych i stalowych, dostosowanych do ich przeznaczenia oraz miejsca, w którym będą montowane. Niezależnie od tego, czy planujesz instalację bramy w niewielkim warsztacie, czy też wielkopowierzchniowym hangarze – zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom marki KRISHOME (dawniej KRISPOL).

Kraty rolowane Gdańsk

Kraty rolowane, aluminiowe i stalowe, skutecznie chronią lokalne różnego przeznaczenia, takie jak sklepy i kawiarnie, przed włamaniem. W ofercie firmy KRISHOME (dawniej KRISPOL) znajdują się kraty rolowane dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, zarówno gdy chodzi o wytrzymałość mechaniczną, jak i przepuszczalność powietrza czy estetykę wizualną. Kraty rolowane dostępne w naszym salonie w Gdańsku to godne zaufania zabezpieczenie Twojego obiektu.