Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Białystok

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
SALON KRISHOME
PRESTIGE HOUSE

ul. Białostocka 78, Grabówka
15-523 Białystok

PARTNER HANDLOWY
ŁUKJANIUK – OKNA DRZWI ROLETY

ul. Transportowa 2B/lok. 9
Białystok

PARTNER HANDLOWY
SZYMKO S.C.

ul. Antoniukowska 54A lok. 6
Białystok

PARTNER HANDLOWY
BRAMSTER

ul. Ciołkowskiego 167A
Białystok

PARTNER HANDLOWY
CALISTO

ul. Upalna 15/5
Białystok

PARTNER HANDLOWY
MIKADO

ul. Przędzalniana 31
Białystok

PARTNER HANDLOWY
WIESŁAW SOKOŁOWSKI

ul. Zwierzyniecka 25A
Białystok

PARTNER HANDLOWY
JANREX

ul. Cz. Miłosza 33
Białystok

Bramy garażowe Białystok

Jakie są bramy oferowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL)? Wytrzymałe, łatwe w obsłudze i wykonane z największą troską o estetykę wizualną. Niezawodne segmentowe bramy garażowe – w Białymstoku dostępne w salonach KRISHOME (dawniej KRISPOL) – dzięki szerokiemu wyborowi wariantów kolorystycznych z łatwością mogą być dopasowywane do elewacji budynków o różnym charakterze. Pozwalają ponadto zagospodarować znaczną przestrzeń parkingową dla Twojego pojazdu.

Napędy do bram garażowych Białystok

Nowoczesne napędy do bram garażowych serii STARCUS, dostępne w sklepach KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Białymstoku, sprawiają, że korzystanie z bramy może stać się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Napędy do bram garażowych producenta KRISHOME (dawniej KRISPOL) odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi, niezawodnością oraz estetyką wykonania.

Okna PVC (PCV) Białystok

Okna PVC dostępne w Białymstoku w punktach KRISHOME (dawniej KRISPOL) to inwestycja na długie lata. Okna FEN oferowane przez producenta odznaczają się wytrzymałością na oddziaływanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, wysokim stopniem izolacji cieplnej i akustycznej oraz estetycznym wyglądem. Jeśli zatem chodzi o okna w Białymstoku – cennik KRISHOME (dawniej KRISPOL) pozwoli Ci wybrać rozwiązanie idealne dla Twojego obiektu.

Okna aluminiowe Białystok

Okna aluminiowe dostępne w Białymstoku w salonach KRISHOME (dawniej KRISPOL) to innowacyjne konstrukcje, dzięki którym możliwe staje się zrealizowanie projektów takich jak szklane ściany domów. Odznaczają się one nie tylko niezwykłą wytrzymałością i doskonałymi parametrami technicznymi, lecz także niebagatelną estetyką wykonania.

Rolety zewnętrzne Białystok

Nowoczesne rolety zewnętrzne to rozwiązanie, które chroni okna budynku przed silnymi wiatrami, zapewnia dodatkową izolację termiczną domu oraz wpływa pozytywnie na poczucie bezpieczeństwa domowników. Rolety KRISHOME (dawniej KRISPOL) dostępne w Białymstoku występują w wariantach do zabudowy, elewacyjnych oraz naokiennych. W punkcie handlowym producenta możesz także zdecydować się na montaż niezawodnych rolet antywłamaniowych.

Żaluzje zewnętrzne Białystok

Żaluzje zewnętrzne to nowoczesne rozwiązanie zapewniające dodatkową ochronę oknom, fasadom i witrynom budynku, coraz częściej spotykane także w Polsce. Żaluzje zewnętrzne dostępne w Białymstoku w salonach KRISHOME (dawniej KRISPOL) nie tylko spełniają swoje funkcje osłonowe, ale też wpływają pozytywnie na estetykę obiektu, nadając mu lekki i nowoczesny wygląd.

Drzwi tarasowe Białystok

SOLANO, drzwi tarasowe dostępne w Białymstoku dla wszystkich klientów KRISHOME (dawniej KRISPOL), pozwalają wypełnić przestrzeń domu światłem dziennym, a jego domownikom odczuwać nieustanną bliskość otoczenia. W salonach marki w Białymstoku możesz zdecydować się na zakup nowoczesnych drzwi tarasowych przesuwnych FEN HST, które zapewniają doskonałą izolację akustyczną budynku, a także komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom domu.

Drzwi zewnętrzne Białystok

Drzwi wejściowe to niezwykle ważny element wykończenia domu. Jego wizytówka. Jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne w Białymstoku, w katalogu marki KRISHOME (dawniej KRISPOL) znajdują się modele niezawodne, łatwe w użytkowaniu i zwracające uwagę swoimi walorami estetycznymi.

Bramy przemysłowe Białystok

Dostępne w salonach KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Białymstoku bramy przemysłowe usprawnią funkcjonowanie Twojej firmy, bez znaczenia, jaki jest jej profil. Bramy przemysłowe producenta KRISHOME (dawniej KRISPOL), które znajdziesz w białostockich salonach marki, występują w wariantach dostosowanych do budynków o różnym przeznaczeniu i różnych właściwościach architektonicznych.

Kraty rolowane Białystok

Kraty rolowane, dostępne w salonach KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Białymstoku, skutecznie zabezpieczą Twój lokal przed włamaniem. W katalogu producenta w znajdują się kraty rolowane przeznaczone do różnego typu obiektów – m.in. kawiarni, placówek handlowych oraz salonów jubilerskich. Szeroki wybór krat stalowych i aluminiowych pozwoli wybrać Ci model dostosowany do Twoich potrzeb.