Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Bełchatów - stolarka otworowa i aluminiowa (sprzedaż, montaż i serwis)

wróć do wyboru salonu
wróć do listy miast
Szukaj
Wybierz punkt sprzedaży
SALON KRISHOME
DREAM HOUSE

ul. Czapliniecka 32
97-400 Bełchatów

Bramy garażowe Bełchatów

Oferujemy szeroką gamę produktów oraz usług skierowanych do wszystkich, którzy chcą zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa domu lub firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji tworzonych na miarę bram garażowych. W Bełchatowie świadczymy też dodatkowe usługi, obejmujące transport, montaż oraz szeroko pojęty serwis.

Priorytetem jest dla zadowolenie naszych Klientów – nie tylko bezpośrednio po zakupie, ale i po wielu latach korzystania z naszych rozwiązań. Dlatego zapewniamy kompleksowe usługi z dziedziny serwisu oraz naprawy bram garażowych w Bełchatowie oraz okolicznych miejscowościach.

W asortymencie KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Bełchatowie znajdują się bramy garażowe uchylne (dwuskrzydłowe oraz jednoskrzydłowe), rolowane i segmentowe. Nasze produkty dostępne są w licznych wariantach kolorystycznych, co pozwala na ich idealne dopasowanie do budynku oraz Twoich potrzeb.

Napędy do bram garażowych Bełchatów

Poszukujesz doskonałej jakości napędów do bram garażowych w Bełchatowie? W KRISHOME (dawniej KRISPOL) pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu lub firmy. Z naszych usług możesz skorzystać zarówno wtedy, gdy zamawiasz u nas bramę na wymiar, jak i podczas modernizacji już zainstalowanego produktu.

Znajdziesz u nas napędy do różnego typu bram, zapewniające Ci wygodę oraz bezpieczeństwo. Wśród proponowanych przez nas rozwiązań znajdują się zarówno modele manualne, jak i stworzone z myślą o systemach automatyki domowej. Skontaktuj się z nami – stworzymy i dostarczymy idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Okna PVC Bełchatów

Oferujemy kompleksowe usługi projektowania, produkcji oraz montażu stolarki okiennej, w tym okien PVC w Bełchatowie. Okna dachowe, standardowe oraz balkonowe tworzymy na wymiar, na podstawie indywidualnego projektu Klienta. Dzięki temu znajdziesz u nas nie tylko standardowe rozmiary – wykonamy dla Ciebie również nietypowe okna, które będą doskonale dopasowane do miejsca, w którym mają się znajdować.

Aby zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa, zapewniamy również pełen zakres usług serwisu okien PVC w Bełchatowie. Dbamy o partnerskie relacje oraz stawiamy na długofalową współpracę, która nie kończy się w momencie montażu okien. Twoje okna potrzebują konserwacji lub naprawy? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci w dogodnym dla Ciebie terminie.

Okna aluminiowe Bełchatów

Poszukujesz nowoczesnej stolarki okiennej dla Twojego domu lub firmy? Skorzystaj z oferty KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Bełchatowie. Okna aluminiowe tworzone przez nas na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla każdego budynku – nie tylko w nowoczesnym stylu. Eleganckie i trwałe, zapewniają doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną, dając Ci poczucie komfortu na co dzień i przyczyniając się do zmniejszenia rachunków za ogrzewanie.

Usługi KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Bełchatowie to także montaż oraz naprawa okien aluminiowych. Świadczymy szeroki zakres usług, dbając przy tym o prawidłowy przebieg każdego etapu realizacji projektu. Dzięki temu nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością oraz trwałością.

Rolety zewnętrzne Bełchatów

W KRISHOME (dawniej KRISPOL) tworzymy kompleksowe rozwiązania dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa. Skorzystaj z naszej oferty rolet zewnętrznych w Bełchatowie i zadbaj o to, by zabezpieczyć swój dom przed włamaniami, jednocześnie dbając o odpowiednią izolację termiczną niezależnie od pory roku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zapewniamy także montaż i konserwację rolet zewnętrznych w Bełchatowie i okolicach. Dokonujemy także niezbędnych napraw, zapewniając pełne wsparcie serwisowe oraz pomoc doświadczonych fachowców w razie problemów technicznych.

Żaluzje zewnętrzne Bełchatów

Ciągle poszerzamy ofertę KRISHOME (dawniej KRISPOL), uzupełniając ją o produkty, dzięki którym dom lub inny budynek będzie bardzie przyjazny dla środowiska. Należą do nich dostępne już także w Bełchatowie antywłamaniowe żaluzje zewnętrzne. Nie tylko zabezpieczają one okna przed uszkodzeniem lub włamaniem. Między nimi a szybą tworzy się przestrzeń, w której gromadzi się powietrze. Spowalnia ono wymianę ciepła między wnętrzem domu a otoczeniem, stanowiąc barierę termiczną. Zapobiega to nadmiernej utracie ciepła zimą oraz nagrzewaniu się mieszkania latem. Z oferowanymi przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) Bełchatów żaluzjami zewnętrznymi możesz więc zadbać jednocześnie o swój komfort, jak i rachunki za ogrzewanie oraz o klimat.

Z myślą o wygodzie naszych Klientów w Bełchatowie oferujemy montaż żaluzji zewnętrznych przygotowanych na wymiar. Dotyczy to wszystkich modeli, niezależnie od rodzaju sterowania.

Bramy przemysłowe Bełchatów

Oferujemy bramy przemysłowe z montażem na wymiar w Bełchatowie i okolicach. Realizujemy indywidualne projekty dla różnego typu obiektów takich jak zakłady przemysłowe, magazyny, warsztaty itp., zarówno o typowych, jak i niestandardowych wymiarach. Nasze bramy wyposażamy w różnego rodzaju napędy, w zależności od potrzeb Klienta.

KRISHOME (dawniej KRISPOL) to najwyższej jakości bramy przemysłowe w Bełchatowie, a także naprawa, konserwacja oraz inne usługi serwisowe. Nasze bramy to gwarancja trwałości, ergonomii i niezawodności.

Kraty rolowane Bełchatów

Oferowane przez KRISHOME (dawniej KRISPOL) w Bełchatowie kraty rolowane to niezbędny element w wielu sklepach, restauracjach, kawiarniach czy halach targowych. Są niezastąpione w sytuacjach, gdy lokal nie jest czynny, ale pracownicy muszą wykonać swoje obowiązki.

Montaż dostępnych w Bełchatowie krat rolowanych KRISHOME (dawniej KRISPOL) to inwestycja w bezpieczeństwo oraz komfort pracy personelu. Tworzymy je na zamówienie, dzięki czemu możemy dopasować do Twoich potrzeb nie tylko ich wymiary, ale także design oraz napęd i rodzaj zabezpieczeń antywłamaniowych, zapewniając Twojemu lokalowi doskonałą ochronę.