Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów
27.09.2023 po Aktualności

KRISHOME (dawniej KRISPOL) Września z nowym otwarciem

Kolejny sponsor, stabilizacja w sztabie szkoleniowym i olbrzymia pozytywna energia mają sprawić, że KRISHOME (dawniej KRISPOL) Września z nową siłą i dynamicznymi planami rozwoju wejdzie w nowy siatkarski sezon. Wieloletnie wsparcie siatkarskiej drużyny przez markę KRISHOME (dawniej KRISPOL) będzie kontynuowane, a grono sponsorów wzmacnia firma SCZ Inwestycje.

W trakcie specjalnej konferencji prasowej we Wrześni ogłoszono nowego partnera biznesowego klubu – firmę SCZ Inwestycje. Jednocześnie marka KRISHOME (dawniej KRISPOL) potwierdziła swoje dalsze zaangażowanie w budowę silnej siatkówki w regionie. Przypomnijmy, że marka od wielu sezonów aktywnie wspiera rozwój siatkówki we Wrześni, jest także aktywnym partnerem Polskiej Ligi Siatkówki.

Marka KRISHOME (dawniej KRISPOL) od lat obejmuje kompleksowym wsparciem drużynę i klub. Będziemy wspólnie grali dalej także w kolejnym sezonie. W ostatnich latach KRISHOME (dawniej KRISPOL) Września na stałe wpisał się w krajobraz zaplecza PlusLigi, po każdym sezonie wypuszczał młodych graczy, którzy zasilali szeregi większych klubów, często także w PlusLidze. W ostatnich rozgrywkach, dysponując bardzo młodą drużyną, zajął ostatecznie 14. miejsce. W tej chwili całe środowisko chce jak najszybszego powrotu do TAURON 1. Ligi, a by to się udało, klub pozyskał właśnie kolejnego partnera strategicznego – firmę SCZ Inwestycje.

Karol Krysiński
Prezes zarządu spółki KRISHOME (dawniej KRISPOL)

Bardzo dziękuję panu prezesowi, że moja firma mogła dołączyć do grona sponsorów klubu – mówił w trakcie konferencji Jakub Żuchowicki, prezes zarządu SCZ Inwestycje. – Mam nadzieję, że najbliższy, wspólnie spędzony sezon będzie bardzo udany.

Jakub Żuchowicki
Prezes zarządu SCZ Inwestycje

Co warte podkreślenia, zarząd KRISHOME (dawniej KRISPOL) Września zdecydował, że w klubie na kolejne dwa sezony pozostanie bardzo doświadczony szkoleniowiec Marian Kardas, który od kilku sezonów jest związany z klubem.

Jestem naprawdę bardzo wdzięczny zarządowi i sponsorom KRISHOME (dawniej KRISPOL) Września, że zaufali mi nie tylko wtedy, gdy zajmowaliśmy wysokie miejsca w TAURON 1. Lidze, ale stanęli za mną także wtedy, gdy niestety opuszczamy zaplecze PlusLigi. To bardzo wiele dla mnie znaczy, bo mamy wspólne plany i wizję przyszłości. Wierzę, że wspólna praca przyniesie doskonałe efekty.

Marian Kardas
Trener KRISHOME (dawniej KRISPOL) Września

Z pozyskania nowego partnera biznesowego i zagwarantowania sobie stabilności niezwykle zadowolony jest prezes wrześnieńskiego klubu.

W zawodowym sporcie tak czasem bywa, że przychodzą porażki, wiedzieliśmy zresztą przed sezonem, że tak młoda drużyna, jak nasza, stanie przed wielkim wyzwaniem. Wyciągamy wnioski z tego sezonu i walczymy razem o jak najlepszą wspólną przyszłość. Bardzo się cieszę, że mamy tak wspaniałe grono partnerów, na czele z marką KRISHOME (dawniej KRISPOL). Witamy w naszym klubie firmę SCZ Inwestycje, wierzę że wspólnie będziemy się dynamicznie rozwijać. Dzięki takim partnerom będzie to możliwe.

Robert Wardak
Prezes zarządu KRISHOME (dawniej KRISPOL) Września