Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów
 • PROMOCJA

  Napęd solarny
  za 861 zł

  przy zakupie z roletą
  Sprawdź promocję
 • ZNAJDŹ INSPIRACJE

  Budujesz się i szukasz inspiracji?

  Sprawdź
 • PROMOCJA
  Napęd solarny
  za 861 zł

 • ZNAJDŹ INSPIRACJE

  Budujesz się i szukasz inspiracji?

Certyfikaty salonu

SALON KRISHOME

WW OKNA

Nasze biuro

ul. Św. Jacka 183, Iwiny
52-116 Wrocław

NIP: 8982231276

REGON: 367012154

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9 – 17

Aktualności
27.05.2024

Na każdą porę roku – napęd solarny za 861 zł

Oferty pracy

Brak nowych ofert pracy.

Aktualności
Oferty pracy
Opis oferty

  Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania, to prześlij nam swoje CV na adres email praca@krishome.eu.
   
  Koniecznie w tytule wiadomości wpisz stanowisko, na które chcesz aplikować.
   
  Przesyłając nam swoje CV, wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez KRISHOME sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji.

  Więcej o nas

  Firma WW Okna Sp. z o.o. powstała w wyniku wieloletniego doświadczenia w zakresie stolarki otworowej i osłon wewnętrznych, i zewnętrznych oraz pasji obsługi Klienta na wysokim poziomie. Młody, ale doświadczony zespół, produkty najwyższej jakości, profesjonalny montaż i rzetelna obsługa posprzedażowa przekłada się na coraz większą ilość zadowolonych Klientów. Nasz domeną jest polecanie produktów z zachowaniem balansu ceny do jakości oraz indywidualne podejście do każdego Konsumenta. Już na etapie projektu starannie doradzamy jakie rozwiązania spełnią przedstawione oczekiwania by zminimalizować niepotrzebne koszty w momencie budowy. Dbamy o fachową obsługę w naszym salonie, podczas pomiaru i kontaktu telefonicznego/mailowego. Zadowolenie naszych Klientów jest sukcesem Firmy. 

   

  Naszą kolejną zaletą jest kompleksowość oferty – zostaliśmy Salonem Firmowym KRISHOME, dzięki temu nasze okna, rolety, bramy i drzwi stanowią spójną propozycję na wymagających. Posiadanie w swojej ofercie produktów tak liczącej się marki procentuje coraz większą liczbą Klientów, którzy polecają nasze usługi. Własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie.

  Co u nas znajdziesz?

  Dobra kawa
  Parking
  Profesjonalni doradcy
  Strefa architekta
  Udogodnienia dla niepełnosprawnych

  Masz pytanie?
  Skontaktuj się z nami!

  Jeżeli potrzebujesz oferty produktowej lub szukasz informacji na temat produktów marki KRISHOME, to skorzystaj z formularza lub zadzwoń do nas już teraz.