Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów
 • PROMOCJA
  Napęd solarny
  za 861 zł

 • PROMOCJA
  Trzecia szyba
  za 1 zł

 • ZNAJDŹ INSPIRACJE

  Budujesz się i szukasz inspiracji?

Certyfikaty salonu

SALON KRISHOME

VINSTA

Nasze biuro

Wodna 3 D/E/F
69-100 Słubice

NIP: 5981656084

REGON: 526695360

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9 – 17

Aktualności
Oferty pracy
Opis oferty

  Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania, to prześlij nam swoje CV na adres email praca@krishome.eu.
   
  Koniecznie w tytule wiadomości wpisz stanowisko, na które chcesz aplikować.

  Więcej o nas

  Vinsta S.C. to wynik długotrwałej przyjaźni i wspólnych zainteresowań dwóch założycieli – Wojtka i Dimy. Ich ścieżki zbiegły się na boiskach piłkarskich, ale współpraca przekroczyła granice sportowej rywalizacji. Dima, posiadający 8-letnie doświadczenie w branży budowlanej i sprzedaży, wraz z Wojtkiem, który ma na swoim koncie 10 lat sukcesów w sprzedaży międzynarodowej, postanowili połączyć siły.

   

  W Vinsta S.C., nie tylko dostarczamy produkty i usługi montażowe najwyższej jakości, ale wręcz przewyższamy je. Naszym celem nie jest tylko spełnienie, ale przekroczenie oczekiwań naszych klientów, oferując rozwiązania kompleksowe, które są dokładnie dopasowane do ich potrzeb.

   

  Nawiązaliśmy współpracę z renomowanym producentem KRISHOME, co pozwala nam zapewnić klientom dostęp do niezawodnych i innowacyjnych produktów łączących styl i funkcjonalność.

   

  Vinsta S.C. oferuje rolety, żaluzje, bramy garażowe i przemysłowe, parapety zewnętrzne i wewnętrzne od KRISHOME, wraz z pełnym zakresem usług montażowych. Nasze produkty łączą solidność wykonania z nowoczesnym designem, spełniając najwyższe standardy jakości.

   

  Jesteśmy zdecydowani na budowanie trwałych relacji z klientami, oferując indywidualne podejście i profesjonalne doradztwo na każdym etapie projektu.

  Co u nas znajdziesz ?

  Dobra kawa
  Kącik dla dzieci
  Parking
  Profesjonalni doradcy
  Strefa architekta

  Masz pytanie?
  Skontaktuj się z nami!

  Jeżeli potrzebujesz oferty produktowej lub szukasz informacji na temat produktów marki KRISHOME, to skorzystaj z formularza lub zadzwoń do nas już teraz.