Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów
 • PROMOCJA

  Napęd solarny
  za 861 zł

  przy zakupie z roletą
  Sprawdź promocję
 • ZNAJDŹ INSPIRACJE

  Budujesz się i szukasz inspiracji?

  Sprawdź
 • PROMOCJA
  Napęd solarny
  za 861 zł

 • ZNAJDŹ INSPIRACJE

  Budujesz się i szukasz inspiracji?

Certyfikaty salonu

SALON KRISHOME

CHORĄŻYCZEWSCY

Nasze biuro

ul. Sukiennicza 22
66-200 Świebodzin

NIP: 9271786939

REGON: 363276749

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9 – 16

Aktualności
27.05.2024

Na każdą porę roku – napęd solarny za 861 zł

Oferty pracy

Brak nowych ofert pracy.

Aktualności
Oferty pracy
Opis oferty

  Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania, to prześlij nam swoje CV na adres email praca@krishome.eu.
   
  Koniecznie w tytule wiadomości wpisz stanowisko, na które chcesz aplikować.
   
  Przesyłając nam swoje CV, wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez KRISHOME sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji.

  Więcej o nas

  Firma P.W. Chorążyczewscy to firma rodzinna której historia sięga 2009 r., kiedy to rozpoczęliśmy swoją działalność od oczyszczania powierzchni konstrukcji stalowych metodą piaskowania.

   

  W drodze rozwoju firmy zaczęliśmy realizować prace konserwacji zabytków polegające na renowacji elewacji ceglanych przy współpracy z konserwatorami.

   

  Przez cały czas naszej obecności na rynku jesteśmy bardzo aktywni i poszerzamy profil naszej działalności.

   

  Pasją do stolarki okiennej i drzwiowej zaraziliśmy się, podczas kiedy sami na potrzeby budowy własnego domu poszukiwaliśmy produktów i rozwiązań. W Świebodzinie okazało się to dość trudne, ponieważ nie mogliśmy znaleźć firmy której profesjonalizmowi moglibyśmy zaufać. Na tym żmudnym etapie poszukiwań znaleźliśmy na szczęście firmę KRISHOME i postanowiliśmy skorzystać z ich produktów. Okazały się niezawodne!

   

  Zainspirowani naszymi doświadczeniami udało nam się z firmą KRISHOME nawiązać trwałą współpracę i podjęliśmy decyzję, aby wspólnie otworzyć salon KRISHOME w Świebodzinie.

   

  Naszym celem jest, aby poprzez perfekcyjną obsługę oraz atrakcyjne ceny za najlepszy produkt KRISHOME wykorzystywać nasze doświadczenia w budownictwie. Pozwoli to pomóc ludziom takim jak my kiedyś byliśmy – na etapie budowy własnego domu, przeprowadzić ich proces budowy sprawnie i z uczuciem w pełni spełnionych oczekiwań. My dziś wiemy, że jest to możliwe.

   

  Podejmując z nami współpracę macie gwarancję zaangażowania i pasji oraz że wspólnie znajdziemy dla Was najlepsze rozwiązania w zakresie wyboru okien PCV oraz ALU, drzwi, bramy garażowej, bramy przemysłowej, rolet i żaluzji, parapetów etc.

   

  Abyśmy mogli się bliżej poznać zapraszamy do naszego salonu KRISHOME w Świebodzinie.

  Co u nas znajdziesz?

  Dobra kawa
  Kącik dla dzieci
  Parking
  Profesjonalni doradcy
  Strefa architekta

  Masz pytanie?
  Skontaktuj się z nami!

  Jeżeli potrzebujesz oferty produktowej lub szukasz informacji na temat produktów marki KRISHOME, to skorzystaj z formularza lub zadzwoń do nas już teraz.