Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów
 • PROMOCJA
  Napęd solarny
  za 861 zł

 • PROMOCJA
  Trzecia szyba
  za 1 zł

 • ZNAJDŹ INSPIRACJE

  Budujesz się i szukasz inspiracji?

Certyfikaty salonu

SALON KRISHOME

CARECO

Nasze biuro

ul. Gnieźnieńska 38
75-736 Koszalin

NIP: 6690004437

REGON: 330051186

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 8 – 16
Sobota: 9 – 13

Aktualności
Oferty pracy
Opis oferty

  Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania, to prześlij nam swoje CV na adres email praca@krishome.eu.
   
  Koniecznie w tytule wiadomości wpisz stanowisko, na które chcesz aplikować.

  Więcej o nas

  Firma P.P.U.H CARECO to 30-letnie doświadczenie w branży budowlanej. Zaangażowanie oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji personelu, zapewnia Naszym Klientom produkty indywidualnie dopasowane i obsługę na najwyższym poziomie.

   

  Hurtownia budowlana Careco z Koszalina prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych. Mamy bardzo szeroką ofertę wszystkich rodzajów artykułów, które są potrzebne do prowadzenia budowy. Znajdziecie u nas Państwo m.in. materiały budowlane do wykonania stanu zerowego, surowego, robót dekarskich, ocieplania budynku, wykańczania elewacji, a także budowy podjazdu i zagospodarowania terenu przydomowego ogrodu.

   

  Nasza hurtownia materiałów budowlanych proponuje bardzo elastyczne warunki zakupu i dobrą jakość wszystkich artykułów budowlanych.

   

  Budowa domu to jedna z największych i najważniejszych inwestycji w życiu. W KRISHOME CARECO pomagamy przejść przez skomplikowany, ale pełen satysfakcji proces powstawania Twojego domu. Wierzymy, że zakup kompletu stolarki od jednego producenta to mądry i racjonalny wybór. Aby ułatwić wybór skomplikowanych produktów inwestycyjnych stworzyliśmy miejsce, w którym znajduje się pełna ekspozycja produktów KRISHOME z linii HOME.

  Co u nas znajdziesz ?

  Dobra kawa
  Kącik dla dzieci
  Parking
  Profesjonalni doradcy
  Strefa architekta

  Masz pytanie?
  Skontaktuj się z nami!

  Jeżeli potrzebujesz oferty produktowej lub szukasz informacji na temat produktów marki KRISHOME, to skorzystaj z formularza lub zadzwoń do nas już teraz.