Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów
 • PROMOCJA

  Napęd solarny
  za 861 zł

  przy zakupie z roletą
  Sprawdź promocję
 • ZNAJDŹ INSPIRACJE

  Budujesz się i szukasz inspiracji?

  Sprawdź
 • PROMOCJA
  Napęd solarny
  za 861 zł

 • ZNAJDŹ INSPIRACJE

  Budujesz się i szukasz inspiracji?

Certyfikaty salonu

SALON KRISHOME

NOVY DACH

Nasze biuro

ul. Jasna 5
78-100 Kołobrzeg

NIP: 6711702981

REGON: 331445125

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 8 – 16
Sobota: 8 – 13

Aktualności
27.05.2024

Na każdą porę roku – napęd solarny za 861 zł

Oferty pracy

Brak nowych ofert pracy.

Aktualności
Oferty pracy
Opis oferty

  Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania, to prześlij nam swoje CV na adres email praca@krishome.eu.
   
  Koniecznie w tytule wiadomości wpisz stanowisko, na które chcesz aplikować.
   
  Przesyłając nam swoje CV, wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez KRISHOME sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji.

  Więcej o nas

  Firma Nowy Dach s.c. to ponad 15-letnie doświadczenie w branży budowlanej. Zaangażowanie oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji personelu i jakości oferowanych produktów zapewnia Naszym Klientom indywidualną obsługę na najwyższym poziomie.

   

  Hurtownia budowlana Nowy Dach w Kołobrzegu prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych. Mamy bardzo szeroką ofertę wszystkich rodzajów artykułów, które są potrzebne do prowadzenia budowy. Znajdziecie u nas Państwo m.in. materiały budowlane do wykonania stanu zerowego, surowego, robót dekarskich, ocieplania budynku, wykańczania elewacji, a także budowy podjazdu i zagospodarowania terenu przydomowego ogrodu.

   

  Nasza hurtownia materiałów budowlanych proponuje bardzo elastyczne warunki zakupu i dobrą jakość wszystkich artykułów budowlanych.

   

  Budowa domu to jedna z największych i najważniejszych inwestycji w życiu. W KRISHOME NOWY DACH pomagamy przejść przez skomplikowany proces powstawania Twojego domu abyś mógł cieszyć się pełną satysfakcją na jego końcu. Wierzymy, że zakup kompletu stolarki od jednego producenta firmy KRISHOME to najbardziej rozsądna decyzja i gwarancja spokoju . Aby ułatwić wybór skomplikowanych produktów inwestycyjnych stworzyliśmy miejsce, w którym znajduje się pełna ekspozycja produktów KRISHOME z linii HOME.

  Co u nas znajdziesz?

  Dobra kawa
  Kącik dla dzieci
  Parking
  Profesjonalni doradcy
  Strefa architekta

  Masz pytanie?
  Skontaktuj się z nami!

  Jeżeli potrzebujesz oferty produktowej lub szukasz informacji na temat produktów marki KRISHOME, to skorzystaj z formularza lub zadzwoń do nas już teraz.