Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Współtworzymy Świat Pełen Wartości

Jako Mecenas Fundacji im. Księdza Jana Kaczkowskiego będziemy wspierać realizację jej statutowej działalności – budowania wiary w drugiego człowieka, nauki dawania szansy i wyciągania pomocnej dłoni.

Droga pełna nadziei

Jesień 2022 roku. Zespół projektu PAKA wraz z Patrykiem Galewskim wyruszył w podróż PAKA BUSEM do Zakładu Poprawczego w Poznaniu. Celem było przeprowadzenie warsztatów, które miały inspirować wychowanków i odmienić ich życie.

 

Ogromne zaangażowanie wychowawcy, Kamila Stachowiaka, który doskonale wie, jak duże znaczenie ma praca z młodzieżą, sprawiło, że informacja o projekcie PAKA dotarła do KRISHOME (dawniej KRISPOL). Prezes Karol Krysiński spotkał się z Patrykiem Galewskim.

 

Z oficjalnego spotkania biznesowego dyskusja zmieniła się w rozmowę o wspólnych wartościach i celach.

 

Deklarujemy wspólnotę wartości, utożsamiamy się z misją Fundacji i działamy na rzecz jej beneficjentów. Nasza strategia CSR to więcej niż słowa – to nasze działania.

„Dla nas – rodziny Jana, najważniejsza jest pamięć o naszym synu. Dzięki Patrykowi Galewskiemu i projektowi PAKA, o Janie chcą słuchać młodzi ludzie, przeważnie Ci bardzo potrzebujący autorytetu i wsparcia – dzieciaki w tarapatach. Taka żywa, pomocowa pamięć to dla nas największa wartość.”

Ziuk Kaczkowski
Tata księdza Jana Kaczkowskiego, fundator

Wspieramy NGO w realizacji statutowej działalności

Nasze partnerstwo opiera się na wspólnocie wartości, które napędzają do zmiany i poprawiają jakość życia osób potrzebujących.

 

Będąc Mecenasem Fundacji im. Ks. Jana Kaczkowskiego przyczyniamy się do rozwoju projektów edukacyjnych, które pozwalają młodym talentom rozwijać się i kształtować swoją przyszłość z sukcesem.

 

Każdy zasługuje na taką szansę. Ksiądz Jan Kaczkowski – JOHNNY, był dla wielu ludzi życiową inspiracją, a wartości, które niósł, są nam bardzo bliskie. Wierzymy, że razem możemy osiągnąć więcej i uczynić świat lepszym miejscem dla wszystkich.

Gwarancja Spokoju – Nasza Moc dla Dzieci i Młodzieży w Tarapatach

PAKA to projekt, który powstał w odpowiedzi na potrzeby młodego pokolenia. Patryk Galewski to autentyczny bohater, który inspiruje młodzież do wejścia na dobrą drogę i walczenia o swoją przyszłości. Podczas wspólnego gotowania posiłków, uczy rozmowy i czerpania radości z prostych, życiowych czynności.

 

PAKA = PAtryk + KAczkowski

Film „JOHNNY”

Osobista historia Patryka Galewskiego i opowieść o jego znajomości z Ks. Janem Kaczkowskim doczekały się filmowej adaptacji. „JOHNNY” to oparte na faktach świadectwo o nietypowej, męskiej przyjaźni i o tym, że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę.

Zwiastun filmu „JOHNNY”

Chcemy, aby nasza #Gwarancjaspokoju objęła swoją mocą jak najwięcej dzieci i młodzieży w tarapatach. Idąc za słowami Ks. Kaczkowskiego – jak masz, to się podziel. Jesteśmy dumni, mogąc być częścią tego dzieła, a to dopiero początek, ponieważ, podobnie jak Ks. Jan – staramy się „nie widzieć przeszkód”.

Jak Masz To Się Podziel

Jest wiele sposób na wspieranie PAKI i Fundacji im. Ks. Jana Kaczkowskiego: