Użyj obecnej lokalizacji
Jesień 2022 roku. Zespół projektu PAKA wraz z Patrykiem Galewskim wyruszył w podróż PAKA BUSEM do Zakładu Poprawczego w Poznaniu. Celem było przeprowadzenie warsztatów, które miały inspirować wychowanków i odmienić ich życie.
Ogromne zaangażowanie wychowawcy, Kamila Stachowiaka, który doskonale wie, jak duże znaczenie ma praca z młodzieżą, sprawiło, że informacja o projekcie PAKA dotarła do KRISHOME (dawniej KRISPOL). Prezes Karol Krysiński spotkał się z Patrykiem Galewskim.
Z oficjalnego spotkania biznesowego dyskusja zmieniła się w rozmowę o wspólnych wartościach i celach.
Deklarujemy wspólnotę wartości, utożsamiamy się z misją Fundacji i działamy na rzecz jej beneficjentów. Nasza strategia CSR to więcej niż słowa – to nasze działania.
Ziuk Kaczkowski
Tata księdza Jana Kaczkowskiego, fundator
Nasze partnerstwo opiera się na wspólnocie wartości, które napędzają do zmiany i poprawiają jakość życia osób potrzebujących.
Będąc Mecenasem Fundacji im. Ks. Jana Kaczkowskiego przyczyniamy się do rozwoju projektów edukacyjnych, które pozwalają młodym talentom rozwijać się i kształtować swoją przyszłość z sukcesem.
Każdy zasługuje na taką szansę. Ksiądz Jan Kaczkowski – JOHNNY, był dla wielu ludzi życiową inspiracją, a wartości, które niósł, są nam bardzo bliskie. Wierzymy, że razem możemy osiągnąć więcej i uczynić świat lepszym miejscem dla wszystkich.
PAKA to projekt, który powstał w odpowiedzi na potrzeby młodego pokolenia. Patryk Galewski to autentyczny bohater, który inspiruje młodzież do wejścia na dobrą drogę i walczenia o swoją przyszłości. Podczas wspólnego gotowania posiłków, uczy rozmowy i czerpania radości z prostych, życiowych czynności.
Osobista historia Patryka Galewskiego i opowieść o jego znajomości z Ks. Janem Kaczkowskim doczekały się filmowej adaptacji. „JOHNNY” to oparte na faktach świadectwo o nietypowej, męskiej przyjaźni i o tym, że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę.
Zwiastun filmu „JOHNNY”
Jest wiele sposób na wspieranie PAKI i Fundacji im. Ks. Jana Kaczkowskiego: