Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów
26.09.2023 po Bramy

Dlaczego warto postawić na komplet stolarki KRISHOME (dawniej KRISPOL)?

Wybór stolarki otworowej nie powinien być dokonywany w pośpiechu. Przed podjęciem decyzji warto rozważyć kilka wariantów, by wybrać ten, który będzie najlepszą odpowiedzią na Twoje potrzeby. Szereg funkcjonalnych rozwiązań, spełniających wymagania nowoczesnego budownictwa, znajdziesz w ofercie marki KRISHOME (dawniej KRISPOL).

Stolarka otworowa – dlaczego trzeba dobrze wybrać?

Wybór stolarki otworowej ma ogromny wpływ na późniejsze użytkowanie całego budynku. Zarówno okna, jak i drzwi powinny przede wszystkim zapobiegać utratom energii cieplnej, chronić przed hałasem z zewnątrz, a także zabezpieczać dom przed włamywaczami. Ale to nie wszystko – gdy dobierasz okna, zależy Ci z pewnością na tym, by zapewniły one jak największy dostęp do światła dziennego. W tym przypadku istotne jest nie tylko rozmieszczenie okien, ale również rodzaj szyb. Warto wziąć tu pod uwagę szybę z powłoką ECLAZ, która zapewnia aż do 5% więcej światła w pomieszczeniach. Jest też bardziej energooszczędna – pozwala bowiem uzyskać ponad 10% więcej ciepła z energii słonecznej – co przekłada się na realne oszczędności.

Wybierając stolarkę otworową, najlepiej zdecydować się na kompleksowe rozwiązanie oferowane przez jednego producenta. Jakie niesie to ze sobą korzyści? Do najważniejszych zalet zalicza się możliwość uzyskania fachowego doradztwa na każdym etapie realizacji zamówienia, jednolitą opiekę gwarancyjną i serwisową, jak również zachowanie spójności kolorystycznej wszystkich elementów. Nie mniejsze znaczenie będzie miał też montaż realizowany w jednym terminie, co bez wątpienia ułatwi i skróci proces budowy czy remontu.

Stolarka okienna KRISHOME (dawniej KRISPOL) – legendarna jakość

W ofercie marki KRISHOME (dawniej KRISPOL) znajdziesz między innymi szeroki wybór stolarki okiennej. Okna PVC KRISHOME (dawniej KRISPOL) spełniają wszelkie, nawet najbardziej rygorystyczne normy nowoczesnego budownictwa, dlatego doskonale sprawdzą się również w domach energooszczędnych i pasywnych. Za sprawą odpowiedniej głębokości profili oraz grubości pakietów szybowych, zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną, a dzięki bogatej gamie dostępnych kolorów świetnie wpasują się w stylistykę każdego domu.

Wyposażeniem każdego domu, o którym nie należy zapominać, są również rolety. Dzięki właściwościom izolacyjnym pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu, zwiększają też bezpieczeństwo mieszkańców, a przy tym zapewniają domownikom większą prywatność – jest to istotne zwłaszcza w przypadku pomieszczeń ulokowanych na parterze. Z oferty Krispol możemy wybrać rolety do zabudowy, rolety do zabudowy z rewizją PVC, rolety naokienne oraz rolety elewacyjne.

Drzwi zewnętrzne KRISHOME (dawniej KRISPOL) – propozycja dla Ciebie

Gdy wybierzesz już idealne okna, przyjdzie pora na dobór drzwi zewnętrznych. Będą one stanowić wizytówkę Twojego domu, więc ich wygląd ma z pewnością duże znaczenie. Powinieneś jednak pamiętać, że co najmniej tak samo istotna, jak wykończenie stolarki drzwiowej, jest jej konstrukcja, która musi wyróżniać się najwyższymi parametrami izolacyjnymi.

Drzwi wejściowe KRISHOME (dawniej KRISPOL) posiadają między innymi dodatkowe wkłady termiczne wewnątrz profili, przekładki bimetaliczne w profilach czy termiczne przekładki poliamidowe w progu, co pozwala na uzyskanie najlepszych parametrów cieplnych. Ponadto, kupując drzwi KRISHOME (dawniej KRISPOL), możesz idealnie dopasować ich kolor i wzór do okien, dzięki czemu całość będzie prezentowała się niezwykle spójnie i harmonijnie.

Bramy KRISHOME (dawniej KRISPOL) – rozwiązania dla każdego

Ważnym elementem procesu zakupu stolarki otworowej będzie dobór bramy garażowej. Jest to szczególnie istotne, gdy garaż jest wbudowany w bryłę budynku, co ze względu na komfort użytkowania jest obecnie często stosowanym rozwiązaniem. Nie musi to jednak niekorzystnie wpływać na parametry cieplne domu. W ofercie bram garażowych KRISHOME (dawniej KRISPOL) znajdziesz między innymi ciepłe bramy segmentowe wypełnione pianką poliuretanową. W połączeniu z podwójnym uszczelnieniem dolnego panelu, brama będzie stanowić doskonałą izolację i nie będzie źródłem straty energii.