Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów
 • PROMOCJA
  Napęd solarny
  za 861 zł

 • PROMOCJA
  Trzecia szyba
  za 1 zł

 • ZNAJDŹ INSPIRACJE

  Budujesz się i szukasz inspiracji?

Certyfikaty salonu

SALON KRISHOME

MAZUREK

Nasze biuro

ul. Gnieźnieńska 61A
62-010 Pobiedziska

NIP: 7841461105

REGON: 630682606

Aktualności
Oferty pracy
Opis oferty

  Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania, to prześlij nam swoje CV na adres email praca@krishome.eu.
   
  Koniecznie w tytule wiadomości wpisz stanowisko, na które chcesz aplikować.

  Więcej o nas

  Firma TECHNIKA OKIENNA ROBERT MAZUREK powstała w 1996 roku. Od ponad 20 lat zajmujemy się profesjonalną obsługą w zakresie technik osłonowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów renomowanej firmy KRISHOME takich jak okna i drzwi zewnętrzne, bramy, kraty, rolety zewnętrzne oraz automatyka. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego jak i do firm. Profil naszej działalności daje nam możliwość kompleksowego wyposażenia nowobudowanych domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych.

   

  Atutem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu stolarki okiennej. Nasi klienci oprócz filiżanki pysznej kawy mogą liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo na każdym etapie budowy. Oferujemy sprzedaż, montaż oraz serwis naszych produktów.

   

  W naszym salonie można zobaczyć pełen wachlarz produktów, których różnorodność pozwoli Państwu dokonać trafnych i satysfakcjonujących wyborów. Nasz personel postara się rozpoznać Państwa potrzeby i indywidualnie dopasować ofertę z najlepszymi rozwiązaniami.

   

  Serdecznie zapraszamy.

  Co u nas znajdziesz ?

  Dobra kawa
  Kącik dla dzieci
  Parking
  Profesjonalni doradcy
  Strefa architekta

  Masz pytanie?
  Skontaktuj się z nami!

  Jeżeli potrzebujesz oferty produktowej lub szukasz informacji na temat produktów marki KRISHOME, to skorzystaj z formularza lub zadzwoń do nas już teraz.