Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów
 • PROMOCJA
  Trzecia szyba
  za 1 zł

 • ZNAJDŹ INSPIRACJE

  Budujesz się i szukasz inspiracji?

Certyfikaty salonu

SALON KRISHOME

KMS HOME

Nasze biuro

ul. Bohaterów Warszawy 103
72-200 Nowogard

NIP: 9860247242

REGON: 368408635

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9 – 17

Aktualności
15.05.2024

Zaoszczędź na wakacje – trzecia szyba za 1 zł

Oferty pracy

Brak nowych ofert pracy.

Aktualności
Oferty pracy
Opis oferty

  Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania, to prześlij nam swoje CV na adres email praca@krishome.eu.
   
  Koniecznie w tytule wiadomości wpisz stanowisko, na które chcesz aplikować.

  Więcej o nas

  Firma KMS to przede wszystkim firma rodzinna, która ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu okien, bram, rolet oraz drzwi.

   

  Nasza kadra indywidualnie podchodzi do każdego klienta, zapewniając mu kompletną ofertę spełniającą jego oczekiwania. Aby móc zatroszczyć się o każde potrzeby naszych klientów, współpracując z naszym partnerem – firmą KRISHOME, jesteśmy w stanie dostarczyć produkty najwyższej jakości w różnych wariantach cenowych.

   

  Nasze własne ekipy montażowe lubią wyzwania i realizacja nawet wymagających zleceń sprawia im ogromną przyjemność. Nieustannie doskonalimy się w najnowszych technologiach produktowych i systemach montażu, aby podnieść nasze kwalifikacje i zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy profesjonalny sprzęt do montażu, takie jak mini żuraw, który gwarantuje bezpieczeństwo na budowie. To daje nam możliwość realizacji dużych i ciężkich konstrukcji, które doskonale wpisują się w nowoczesną architekturę.

   

  Chcemy, aby nasze doświadczenie pomogło Państwu w budowie wymarzonego domu. Wiemy, jak dużym wyzwaniem jest dokonać odpowiednich wyborów podczas planowania budowy w obliczu ogromnego wyboru na rynku. Dlatego dbamy o to, aby każdy etap współpracy z nami, począwszy od ofert i doradztwa, aż po montaż i serwis stał na najwyższym poziomie.

  Co u nas znajdziesz ?

  Dobra kawa
  Kącik dla dzieci
  Parking
  Profesjonalni doradcy
  Strefa architekta

  Masz pytanie?
  Skontaktuj się z nami!

  Jeżeli potrzebujesz oferty produktowej lub szukasz informacji na temat produktów marki KRISHOME, to skorzystaj z formularza lub zadzwoń do nas już teraz.