Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów
27.05.2024 po Aktualności

Na każdą porę roku – napęd solarny za 861 zł

Termomodernizujesz dom lub mieszkanie i szukasz prostych rozwiązań? Dobrze trafiłeś!

Wybierz napęd solarny STARCUS, który jest alternatywą dla kosztownych i czasochłonnych modernizacji instalacji elektrycznych. Dzięki wykorzystaniu darmowej, czystej energii, kontrola prywatności oraz ochrona przeciwsłoneczna staną się jeszcze łatwiej dostępne.

W jaki sposób to działa?

Napęd solarny przetwarza energię słoneczną na energię elektryczną. Moduł fotowoltaiczny zamontowany na roletach zewnętrznych zamienia promieniowanie słoneczne na prąd stały, a dzięki wbudowanemu akumulatorowi zgromadzona w nim energia wystarcza na wykonanie kilkunastu pełnych cykli otwarcia i zamknięcia. Co ważne, ogniwo fotowoltaiczne produkuje energię i doładowuje akumulator nie tylko latem, ale przez cały rok.

Na każdą porę roku. Napęd solarny za 861 zł przy zakupie z roletą (przy zakupie wraz z montażem 756 zł)

Nadal zastanawiasz się nad wyborem?

Wybierz rozwiązanie, dzięki któremu w prosty i ekologiczny sposób zadbasz o komfort i prywatność w zaciszu swojego domu. Tylko teraz kupisz je w bardzo atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie.

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z najbliższym Salonem KRISHOME i zapytaj o wycenę.

Oferta obowiązuje od 27 maja do 26 czerwca 2024 roku w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce. Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępne są w salonach sprzedaży KRISHOME.

Skorzystaj z formularza i zamów bezpłatną wycenę oraz pomiar!

Znajdź najbliższy salon
w Twojej okolicy

Wybierz spośród 400 punktów w całej Polsce

Pliki do pobrania