Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Bramy przemysłowe rolowane

Najlepsze rozwiązania, które sprawdzą się w każdych warunkach.

Dlaczego warto?

 

 • 2 lat gwarancji
 • Produkt na wymiar
 • Solidna konstrukcja
 • Bezpieczeństwo

Jesteśmy wiodącym producentem stolarki otworowej obecnym w branży budowlanej od 35 lat. Pod marką KRISHOME oferujemy komplet stolarki dla domu oraz rozwiązania dla przemysłu.

Dostępne modele:
R1 SD

R1 SD

R1 SS

R1 SS

R1 AD

R1 AD

R1 AS

R1 AS

powrót

Bramy rolowane
ze stali lub aluminium

Bramy ocieplone, nieodzowne w miejscach, w których istotne jest utrzymanie temperatury, zbudowane są z profili wypełnionych pianką poliuretanową i uszczelnione na całym obwodzie. Bramy nieocieplone powstają z jednościennych profili stalowych lub aluminiowych. To ekonomiczna oferta, idealna do budynków przemysłowych oraz obiektów niewymagających izolacyjności termicznej.

 

Bramy przemysłowe mają bardzo różne przeznaczenia. Produkujemy je dokładnie według wskazanych wymiarów, stosując rozwiązania dopasowujące urządzenia do różnych zadań i warunków zabudowy. Są to m. in. profile perforowane oraz profile “krata” (z otworami 100×30 mm).

 

Ciekawą propozycją jest tzw. „brama z tatuażem”, czyli z indywidualnie zaprojektowaną perforacją pancerza, np. nawiązującą wzorem do prowadzonej w danym obiekcie działalności.

Bramy rolowane z napędem

Bramy automatyczne to nie tylko wygoda. Funkcjonalne, nowoczesne napędy gwarantują także bezpieczeństwo użytkowania i zabezpieczają mechanizm bramy. W zależności od przeznaczenia, gabarytów, wagi oraz warunków zabudowy, bramy rolowane mogą być napędzane za pośrednictwem jednego z trzech typów napędów elektrycznych.

 • Napęd boczny, nasadowy, trójfazowy

  Napęd boczny, nasadowy, trójfazowy do bramy przemysłowej KRISHOME to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o bramach intensywnie użytkowanych, o dużej powierzchni.

 • Napęd boczny, rurowy, jednofazowy

  Największą zaletą napędu bocznego, rurowego, jednofazowego są przede wszystkim niewielkie wymiary. Na taki napęd do bram przemysłowych możemy się więc zdecydować, jeśli szczególnie zależy nam na oszczędności miejsca wewnątrz obiektu.

 • Napęd centralny, jednofazowy

  Napęd centralny, jednofazowy przeznaczony jest przede wszystkim do bram przemysłowych o niewielkiej powierzchni.

Bezpieczeństwo i niezawodność
przemysłowych bram rolowanych

Bramy rolowane wyposażone są w zabezpieczenie przed opadnięciem pancerza w przypadku zerwania sprężyn lub zintegrowany w napędzie hamulec bezpieczeństwa. Wszystkie rozwiązania można rozbudować o dodatkowe zabezpieczenia – lampy sygnalizacyjne, przydatne w dużych obiektach przemysłowych lub fotokomórki, dzięki którym brama unosi się automatycznie po wykryciu przeszkody w świetle wejścia. Podobnie działają zabezpieczenia krawędziowe, zatrzymujące i unoszące bramę po natrafieniu na przeszkodę.

 

Bramy wykonujemy opcjonalnie w klasie odporności na włamanie RC (EN 1624:2012 P). Zabezpieczeniem antywłamaniowym jest zamek ryglujący, montowany w dolnej listwie pancerza, który uniemożliwia otwarcie zaryglowanej bramy z zewnątrz. Dostęp do wnętrza obiektów, które wymagają specjalnej ochrony zabezpiecza się dodatkowo, przy pomocy kart dostępu lub klawiatury kodowej. Wywołanie sygnału sterującego urządzeniem można zaszyfrować nawet 9 cyfrowym kodem.

Zabezpieczenie w przypadku pęknięcia sprężyn

Zamek ryglujący

Bezpieczeństwo i wygoda

Wygodna brama jest urządzeniem bezproblemowym w obsłudze, niezawodnym i cichym. Komfort użytkowania zapewnia między innymi najlepszy napęd do bramy przemysłowej segmentowej. Mechanizmy zastosowane w naszych produktach to urządzenia renomowanych producentów. Gwarantują łatwą i bezproblemową obsługę, a także umożliwiają wpięcie bramy w dowolny system „domu inteligentnego” i instalacje alarmowe.

Pobierz katalog

Przemysłowe bramy i kraty rolowane