Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Starszy Administrator Systemów IT

Lokalizacja: Września

Dział: IT

Główne zadania:

  • administrowanie, utrzymanie i rozwój obecnej infrastruktury sieciowej,
  • zapewnienie ciągłości pracy urządzeń sieciowych w rozległej infrastrukturze IT z uwzględnieniem obszarów produkcji i logistyki,
  • zarządzanie serwerowniami rozproszonymi opartymi o środowisko VMware,
  • wdrażanie zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT, w szczególności monitorowanie ruchu wewnątrz infrastruktury w celu wykrycia naruszeń bezpieczeństwa, monitorowanie podatności występujących w środowisku firmowym oraz proaktywne reagowanie do ich usunięcia,
  • analiza problemów w rozproszonej infrastrukturze IT,
  • zarządzanie systemami kopii zapasowych środowiska rozproszonego,
  • opracowanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania:

  • zaawansowana znajomość administrowania systemami i usługami firmy Microsoft (lokalne oraz Cloud),
  • doświadczenie w zakresie ryzyka, bezpieczeństwa IT,
  • doświadczenie w wirtualizacji VMware,
  • dobra znajomość routing and switching, znajomość protokołów routingu dynamicznego, w szczególności OSPF i BGP,
  • dobra znajomość sprzętu sieciowego HPE (Aruba),
  • dobra znajomość zagadnień firewalling (Fortinet), znajomość rozwiązań VPN,
  • dobra znajomości systemów kopii zapasowych do obsługi infrastruktury rozproszonej,
  • umiejętność analizowania logów systemowych,
  • umiejętność automatyzacji czynności w obszarze infrastruktury,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, znajomość oprogramowania Veeam, doświadczenie z obsługą chmury publicznej, umiejętność zarządzania oprogramowaniem typu SIEM.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki pozapłacowe (karty lunch pass, dofinansowanie kart sportowych, dodatki świąteczne, jubileuszowe),
  • możliwości rozwoju kompetencji zawodowych i realnego wpływu na kluczowe projekty organizacji,
  • komfortowe, nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy,
  • profesjonalne, dynamiczne i przyjazne środowisko pracy.

    Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania, to prześlij nam swoje CV na adres email praca@krishome.eu.

    Koniecznie w tytule wiadomości wpisz stanowisko, na które chcesz aplikować.