Wyceń bramę garażową Zamów katalog
Znajdź swój salon

Użyj obecnej lokalizacji

Zobacz więcej
Pokaż wybrany
Zobacz listę wszystkich salonów

Specjalista ds. planowania produkcji

Lokalizacja: Psary Małe

Dział: Planowanie

Główne zadania:

  • opracowywanie planów produkcyjnych w oparciu o dane dotyczące zamówień, mocy produkcyjnych, kalendarza produkcji, dostępności materiałów,
  • przygotowywanie zleceń produkcyjnych dla wydziałów stolarki okiennej i foliowania,
  • monitorowanie terminowości procesów produkcyjnych w systemie ERP,
  • weryfikacja dostępności surowców,
  • wdrażanie niezbędnych korekt planów produkcyjnych,
  • współpraca z innymi działami w celu efektywnego planowania, w szczególności z Biurem Obsługi Klienta, Działem Zakupów i Logistyki, wydziałami produkcyjnymi,
  • tworzenie raportów i zestawień na potrzeby obszaru produkcji.

Nasze wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w dziale planowania produkcji,
  • biegła znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w systemie ERP,
  • umiejętności analityczne,
  • komunikatywność, i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, dokładność i obowiązkowość.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z motywującym systemem premiowym,
  • dodatki pozapłacowe (karty lunch pass, dofinansowanie kart sportowych, dodatki świąteczne, jubileuszowe),
  • możliwości rozwoju kompetencji zawodowych,
  • profesjonalne, dynamiczne, a zarazem przyjazne środowisko pracy,
  • komfortowe, nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy.

    Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania, to prześlij nam swoje CV na adres email praca@krishome.eu.

    Koniecznie w tytule wiadomości wpisz stanowisko, na które chcesz aplikować.

    Przesyłając nam swoje CV, wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez KRISHOME sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji.